Rysunki
#67

Alex - zmarnowany bo komp Ci padł? czy zmarnowany bo nie poszedłeś tą ścieżką ... lub nie zrobiłeś kariery?

masz to w sobie ... więc rób to dla przyjemności ... nie oczekując uznania od świata ... a któregoś dnia ... świat będzie mile poruszony Twoja pracą!
nie uderzaj w taką krytyczną nutę!
nie jeden wielki artysta umierał z etykietką wariata czy beztalencia ... umierali z głodu bo nikt nie chciał kupić ich obrazka ..... a dziś 200 lat później płaci się za te obrazy miliony!

Głowa do góry Alex ... fajnie to robisz! Ok
Odpowiedz
#68

Kasha40 napisał(a):Alex - zmarnowany bo komp Ci padł? czy zmarnowany bo nie poszedłeś tą ścieżką ... lub nie zrobiłeś kariery?

masz to w sobie ... więc rób to dla przyjemności ... nie oczekując uznania od świata ... a któregoś dnia ... świat będzie mile poruszony Twoja pracą!
nie uderzaj w taką krytyczną nutę!
nie jeden wielki artysta umierał z etykietką wariata czy beztalencia ... umierali z głodu bo nikt nie chciał kupić ich obrazka ..... a dziś 200 lat później płaci się za te obrazy miliony!

Głowa do góry Alex ... fajnie to robisz! Ok
Swiat jest jednak pokręcony Głupek A Ty Alex masz tego gościa przed sobą - spójrz w lustro Ok
Odpowiedz
#69

NIE JEST DANIE MI TWORZYĆ PŁÓTNO I FARBY KUPIŁEM 6 LAT TEMU I PUSTO Uśmiech RZEŹBY KTOŚ WYRZUCIŁ Uśmiech miałem talent i tak zostało ze miałem Rotfl zdarza się tak Pociesza
nie jestem w stanie skupić się nad czymś dłużej niż 1 dzień Uśmiech
Odpowiedz
#70

Alex Ty ciągle masz ten sam talent ... a że obecnie zajmujesz się czymś innym lub nie czujesz parcia na sztukę lub czujesz coś co Cię oddala od sztuki ... i to się kiedys skończy! Powodzenia! Kwiatek
Odpowiedz
#71

Alex napisał(a):NIE JEST DANIE MI TWORZYĆ PŁÓTNO I FARBY KUPIŁEM 6 LAT TEMU I PUSTO Uśmiech RZEŹBY KTOŚ WYRZUCIŁ Uśmiech miałem talent i tak zostało ze miałem Rotfl zdarza się tak Pociesza
nie jestem w stanie skupić się nad czymś dłużej niż 1 dzień Uśmiech
w sumie przyganiał kocioł garnkowi, posiało sie gdzieś Myśli
Odpowiedz
#72

Pytamy tarota czy Alex umie rysować Uśmiech 5 monet
macie odpowiedź , a czy ma talent rycerz denarów , 9 mieczy i SIŁA
CZY STWORZE COŚ 4 KIELICHY DLA CZEGO NIE MOGĘ TWORZYĆ 6 MIECZY
KARTY POKAZALI WSZYSTKO
Odpowiedz
#73

A Twoja interpretacja? Oczko
Odpowiedz
#74

MOŻE BYŁEM ARTYSTĄ W POPRZEDNIM ŻYCIU Uśmiech MAM BYĆ KIMŚ INNYM Uśmiech
Odpowiedz
#75

mam obrazy tak jak picasso malował Uśmiech
Odpowiedz
#76

Alex napisał(a):mam obrazy tak jak picasso malował Uśmiech


no to zakładaj swój wątek ... co będziemy Dadze tu zabierać miejsce ...
nawet jak masz takie jak tych kilku gości przy stole ... zapodawaj ... mi sie podobało! Ok
Odpowiedz
#77

No zaraz powinna być Dagaa :violence-axechase:
Odpowiedz
#78

Daga twoje rysunki są super i nie zapominaj o swoim wątku pokazuj co potrafisz .
Margola i Alex tez nie zapominajcie , ze posiadacie zdlonosci.
Odpowiedz
#79

Margola napisał(a):Daaga no to zdrówko! :banana-guitar: :obscene-drinkingbuddies: Własnie szukam skanów moich rysunków. Na szczęście miałam wtedy konto na deviant.art to się zachowały niektóre fotografie Rotfl
3.
[Obrazek: 3_by_Magnolia00.jpg]

Masz niesamowitą rękę. Ta praca podoba mi się najbardziej ze wszyskich jakie masz na Deviantartach. Tak się składa że ja też mam tam swoje konto i umieszczam swoje rysunki. Niestety przy Twoich jak i przy pracach twórczyni tego tematu nie dorównują.
Odpowiedz
#80

Tworzycie sobie? Rotfl tworzenie jest dobre Rotfl

ja też otoczona jestem, kredkami, farbami, książkami do rysunków i malarstwa - i nie rysuję
To było moje dziecięce marzenie, zostać malarką, ale powiedzieli w domu że nie dam sobie rady, więc zamiast do plastyka poszłam do ekonomika
A teraz oglądam prace Elisabeth Poll i tak sobie myślę, zmarnowana szansa
(na niebieskich wymiotuję powietrzem Uśmiech )
Odpowiedz
#81

weszłam , zobaczyłam i... umarłam
coś pięknego Dagaa każdy szczegół dopracowany
po prostu nie potrafiłam oczu oderwać !!!!!!!!!!!!!
ale zazdroszczę takiego talentu ...
jeszcze ... jeszcze ... proszę o jeszcze ... Kwiatek
Odpowiedz
#82

Kumczo, dzięki i oczywiście jeszcze co nie co Wam pokaże Oczko
Choć przez ostatnie miesiące nic nie narysowałam, zaś brak mi weny i czasu.

Nysza, dziękuje również Uśmiech
Ja wobec siebie jestem bardzo krytyczna, także naprawdę mało moich prac mi się podoba, a ile ich wywaliłam ho ho
Odpowiedz
#83

Daaga gratuluję talentu!!!!! Tak naprawdę można pozazdrościć, nie mogę się napatrzeć na Twoje rysuneczki Buziak Buziak Buziak są takie piękne Buźki

"W każdym z nas drzemie siła, która pozwala nam kruszyć skały, palić mosty, wznosić nowe dzieła!"
Odpowiedz
#84

Dagmara, tylko pozazdrościć... Oczko
Odpowiedz
#85

Ooooooo!!!!!!!!!! super Rotfl Rotfl Hejka ja tez kiedyś duzo rysowałem...
Odpowiedz
#86

Dagaa napisał(a):A ogólnie to uwielbiałam szkicować kiedyś Czarodziejkę z Księżyca :mrgreen:

Daguś wrzucaj jej obrazki bo jestem ciekawa Rotfl podziwiam Twój talent, naprawde pięknie rysujesz Uśmiech
Odpowiedz
#87

Daga i Margola wasze prace są hmmm.... jak by to powiedzieć megazajebistowypaśne, pokazują wasze wewnętrzne piękno dusz które ąż promieniuje na zewnątrz do świata Rotfl (lizus Rotfl) Zyczę wam abyście tworzyły jak najwięcej tak pozytywie bijących enegią prac i co najważniejsze :pokazywały je nam na forum! czego się domagam nawet teraz! Rotfl Hura ja tez kiedyś lubiałem rysowac ołówkiem i pędzlem ale zmarnowalem ten talent, po prost zgasl we mnie ten plomień... tera z to zostały wspomnienia i kartki przykryte kurzem na strychu Rotfl
Odpowiedz
#88

Cześć kochani, umknęły mi Wasze posty, jakoś przez natłok obowiązków wypadł mi z głowy ten temat Język
Dziękuje, to miło, że moje bazgrołki się podobają Uśmiech
Enzo, jedna z moich nowszych prac znajduje się w konkursie Kosmy, ostatnio coś mnie tknęło i narysowałam sobie kartę Księżyca, zapewne pracę wkleję w niedługim czasie na forum Uśmiech

Martusiu, dużo rysunków z Czarodziejką z Księżyca powyrzucałam niestety, to były szkice jak jeszcze chodziłam do szkoły podstawowej, także żadna rewelacja, ale jeden mi się uchował w bardzo dobrym stanie także jak coś to go też zmieszczę tutaj Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości