5 denarów
#45

Proszę nie paplać w czytelni  Paluszkiem


Oczko
Odpowiedz
#46

Dla mnie jest to karta "poczucia braku" i niestety nie pokazała mi jeszcze nic pozytywnego.  Ukazuję mi się zawsze jako odczucie, że czegoś nie mamy (fizycznie, emocjonalnie) i jest nam z tym źle. 
Jako karta dnia pokazała mi fizyczny brak w sklepie tego po co pojechałam do oweo sklepu ale również dosłownie fizyczne poczucie braku danej osoby obok, tęsknotę oraz bycie w środowisku gdzie było dużo rozmów o drugiej połówce, rodzinie i było tam sporo osób, które tego nie mają.
Odpowiedz
#47

Ja mam drugi dzień pod rząd tę kartę i dotarło do mnie, co mi komunikuje. W poniedziałek złożyłam wypowiedzenie w pracy. Moją dobrą wolą jest zachowanie trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia. I wiem, że mogłam odejść w każdej chwili - jednak to był mój wybór (ze względu na moje stanowisko, odpowiedzialność, brak osoby, której mogłabym przekazać swoje sprawy). Męczę się, jestem nieszczęśliwa na myśl o tym, że co ranek muszę się zbierać do biura, brakuje mi motywacji. Mogłam rzucić tym wszystkim i po prostu "przejść przez drzwi" i zacząć się realizować według własnych pragnień.
Odpowiedz
#48

http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=55
Z tego co piszesz losujesz sobie codziennie kartę Tarota...
Przejrzyj ten dział z linku i może  założysz swój watek...

W tym wątku, w którym teraz piszesz nie odnosimy się do konkretnych spraw...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości