7 denarów
#23

Według mnie talia jest w porządku. Rotfl

Ja tą kartę rozumiem inaczej- przyszła ważna pani i zabrała mu owieczkę, bo nie miał lub nie dał podatku.
Odpowiedz
#24

Cytat:Według mnie talia jest w porządku.
znaczenia płytkie jak łyżeczka

ona wygląda jak wieśniaczka
Odpowiedz
#25

tarot.marsylski napisał(a):ona wygląda jak wieśniaczka
:o w takim płaszczu?
Odpowiedz
#26

wianka na głowie nie nosiły szlachcianki przecież :roll:
Odpowiedz
#27

FairyWitch napisał(a):Ale niekonieczne smutne- teraz spostrzegłam 7 denarów w talii Koło Roku- jest tam szczęśliwa, młoda kobieta w mocno zaawansowanej ciąży.
faktycznie trzeba poczekać 7 miesięcy aż się dzieciątko urodzi Rotfl ale trzeba wziąć pod uwagę że w tym czasie mogą nastąpić różne niespodziewane komplikacje Smutny
Talia Koła roku jest piękna (każdy ma swój gust )ale chodzi mi o to że w tej talii wszystkie karty przedstawione są bardzo pozytywnie, wręcz bajkowo i to mi się w tej talii podoba.
Odpowiedz
#28

Oprócz mieczy, 6 kielichów. Oczko

Czy ja wiem, wianka nie, ale skąd wieśniaczka ma mieć taki płaszcz?
Odpowiedz
#29

dlatego wolę Law of attraction
[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1353010&t=63439973796...=560125106]
zobaczcie ile krzeseł do wyboru,ale wszystkie mają na celu trzymanie zadka podczas siedzenia.One są wygodne-czekanie może nigdy się nie skończyć
Odpowiedz
#30

Ja tu widzę 1- im dłużej się czeka tym jest wygodniej [ale to dziwne], a 2- ewolucja krzesła Lol czas rozwija.
Odpowiedz
#31

FairyWitch napisał(a):a 2- ewolucja krzesła
Lol Lol Lol Lol ale pasuje-droga krzesła z Ikei Lol Lol Lol Lol

im dłużej siedzisz w miejscu tym coraz bardziej ci wygodnie
Odpowiedz
#32

a ja tu widzę schody zrobione z krzeseł, na które trzeba się wspiąć to tak jak roślinka wspina się po tyczce do słońca żeby dojrzeć , na wszystko potrzeba czasu i cierpliwości, tutaj akurat mam skojarzenia droga do kariery, awansu troszkę czasu zajmie Uśmiech Ta talia też mnie fascynuje chociaż nie rozumiem jeszcze niektórych kart(co autor miał na myśli Rotfl ) np 9 buław .
Odpowiedz
#33

talia fascynująca bo rozszerza interpretacje.Na niej jest max. jedna twarz-można zbudować scenkę.Z rw to niemożliwe
Odpowiedz
#34

Tak, te zielone kojarzą mi się z "bossem" :geek: także czekanie na awansy, po ciężkiej pracy. Ale to wymaga czasu, bo nie da się hop siup i już.
Odpowiedz
#35

Iwona napisał(a):Ta talia też mnie fascynuje chociaż nie rozumiem jeszcze niektórych kart(co autor miał na myśli Rotfl ) np 9 buław .
więc zacznijmy omawiać je :mrgreen: <9 buław na tapecie>



Cytat:także czekanie na awansy, po ciężkiej pracy. Ale to wymaga czasu, bo nie da się hop siup i już.
chyba że szef zaproponuje coś-niecoś.Na krześle Lol Lol Lol Lol Czyli po krzesłach do sukcesu :mrgreen:
Odpowiedz
#36

tarot.marsylski napisał(a):[Obrazek: p7.jpg]
tak długo czeka że one zmieniły się w wykruszające się kamienie

Może na tej karcie Tarota te "owoce" są jeszcze tylko niedojrzałe i trzeba poczekać, aż dojrzeją i będą złociutkie Oczko
Odpowiedz
#37

one są pokruszone,a z resztą z kamienia nie zrobi się złoto
Odpowiedz
#38

Cytat:tak długo czeka że one zmieniły się w wykruszające się kamienie

Eremit napisał(a):Może na tej karcie Tarota te "owoce" są jeszcze tylko niedojrzałe i trzeba poczekać, aż dojrzeją i będą złociutkie Oczko
Tak początkowo myślałam, ale z drugiej strony one są jakby wyniszczone i to mocno, bo aż się wyszczerbiły.
Odpowiedz
#39

tarot.marsylski napisał(a):one są pokruszone,a z resztą z kamienia nie zrobi się złoto
Skąd ta pewność, że są z kamienia, kolor szarawo-zielonkawy.
Ogólnie znaczenie tej karty Tarota, przynajmniej w talii RW, nie jest takie pesymistyczne, mówi o czekaniu, ale zwieńczonym zebraniem plonów, a nie nadaremnym, chyba że kartę odczytujemy negatywnie (cienie, odwrócona)
Odpowiedz
#40

[Obrazek: 7_disku_lt_001_original.jpg]

Na mojej karcie plony pokazane są jako jeszcze niedojrzałe - czyli jednak przymusowe czekanie.
Ta Pani trzyma w rekach wielki kosz - pewnie nastawiała się na zbiory (co przedstawiają dojrzałe kłosy zborza) ale niestety na Denary trzeba jeszcze trochę poczekać.

Przyznam szczerze że na samym początku jej mina mnie zmyliła, bo dla mnie to była taka DUMA z siebie: "Odwaliłam kawał dobrej roboty a teraz patrze na efekty pracy..".
Odpowiedz
#41

co posiejesz, to zbierzesz...
kto sieje wiatr, zbiera burze Oczko

zasiejesz ziarno, moze bedzie zboze Uśmiech
Odpowiedz
#42

Ostatnio pokazały mi:
- oczekiwanie na rodziców [którzy się spóźniali] oraz na efekty naszej pracy dnia poprzedniego- przygotowanie "urodzin"
- oczekiwanie na wyniki rozmowy kwalifikacyjnej- zrobiłam co mogłam, teraz pozostaje tylko upływ czasu

ps. w talii LS opisane jako reevaluation [odwr. melancholy]- przewartościowanie [melancholia]. Myśli
Odpowiedz
#43

Karta prztpisana jest zestawieniu planety Saturn i zosiakalnego Byka
Saturn - to Pan Powściągliwy, taki któremu trochę brak spontaniczności, szeryf na dzikim zachodzie, który musi pilnować by wszystko było all right Rotfl wyznacza granice swojej miejscowości, gdzie stara się wprowadzać w życie zasady i prawo, jest kręgosłupem moralnym swojego otoczenia, który chroni w swych murach prawych i karze tym razem w murach swego więzienia wyrostków.
Byk - to znak ziemnski, najbardziej przywiązany do materii, do luksusu i komfortu. Byki nie są też zbyt spontaniczne, brak im super lotnego umysłu i nie zamartwiają się nadmiernie rzeczami które ich bezpośrednio nie dotyczą. Mają jednak gust i smak, są w tym wszystkim klasykami.

Z zestawienia tego w mojej głowie zrodził się obrazek człowieka który nie postępuje pochopnie, swoje interesy rozwija roztropnie, wg reguł... nie spieszy mu się, bo wie że jak zdeponuje swoje dobra w murach banku to po prostu narosną odsetki i na tej bazie bd budował swoj majątek. Pieniądze byka zamknięte w murach saturna czekają na pomnożenie, a w między czasie gustowna Pani domu pochwali się nowymi pierścionkami Saturna na swych paluszkachOczko
Nie ma tu miejsca na wariackie działania jakichś nieokrzesanych nowobogackich czy też niepewne interesy, to nie dla Byczków mieszkających w wiosce szeryfa Saturna. Życiem żądzi konwencjaOczko

Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#44

Siódemka Monet oznacza:
- czekanie i pracę - poprzez ciężką pracę i cierpliwość w końcu doczekamy się upragnionych plonów
- właściwy moment - jeśli przegapimy kluczowy moment, idealny do zebrania plonów, będziemy stratni i rozczarowani. Trzeba wiedzieć kiedy zacząć zbiory.

Zazwyczaj przy rozkładzie na pytanie przyszłych sukcesów sąsiednia karta mówi mi co zdeterminuje odpowiedni moment na zebranie plonów (osiągnięcie sukcesu).

"Czas nie stoi w miejscu. Nieważne jak kurczowo go trzymasz, on i tak ci ucieknie..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości