Karty Dworskie - kogo pokazują w rozkładzie?...
#1

Witam!  Myśli


Gdy pytam o jednego mężczyznę i w układzie pokazuje mi się np 2 króli i jakiś rycerz bądź cesarz/paź lub jakaś inna karta wskazująca na płeć męską, to jak powinnam odczytać taki przekaz? Ta osoba ma cechy np tych 2-ch króli i cesarza? Czy mówi to o jakiś zupełnie innych 2-ch osobach o płci przeciwnej + o osobę o którą pytam?  Oczko  Bezradny

"W każdym z nas drzemie siła, która pozwala nam kruszyć skały, palić mosty, wznosić nowe dzieła!"
Odpowiedz
#2

Nadziejo najlepiej jak podałabys pytanie i układ kart .
Tak trudno jest powiedziec o co chodzi w twoim układzie.
Jakioe było pytanie jezli chodzi o tego mężczyznę ? czy pytałas o jego cechy charakteru? czy co do ciebie czuje ? czy jakie ma zamiary ?
Wazne jest pytanie , a potem mozemy zobaczyc co oznaczają dane osoby.
Odpowiedz
#3

Witaj! Rotfl


Tzn miałam tak kilka razy, ale nie potrafię teraz przytoczyć sytuacji...pytałam o rożne rzeczy i ciągnęłam 3-y karty i miałam np rycerza mieczy, rycerza denarów i króla denarów... Jak będę miała jeszcze taką sytuację napiszę konkretnie pytanie i podam karty Uśmiech

"W każdym z nas drzemie siła, która pozwala nam kruszyć skały, palić mosty, wznosić nowe dzieła!"
Odpowiedz
#4

Witajcie,
mam taką wątpliwość, która pojawia się głównie w rozkładach partnerskich, mianowicie jak rozpoznać czy karta dworska symbolizuje osobę pytającą czy inną. Np. przy pytaniu o uczucia "czy on kocha?" wypada Królowa Mieczy - jak rozumieć czy Królowa Mieczy jest pytającą czy oznacza uczucia do innej kobiety, czy może oznacza, że pan jest zimny uczuciowo. Wiem, że znaczenie mają inne karty w tym przypadku akurat wypadły Wisielec - jako ostrzegająca, 2 buław - co robić, 10 monet - co przeszkadza, Zmartwychwstanie XX - jego postawa, 4 buław - najbliższa przyszłość. Jak właściwie zinterpretować całość, kiedy nie wiem kim jest Królowa Mieczy. Czy inny przykład "co ona ma w sercu" Król Denarów" - kto to pytający czy inny mężczyzna? Albo na pytanie "jaki jest jego stosunek do niej" - 5 monet - i problem czy on myśli o niej, że ona żebrze o jego uczucia, czy może on czuje się jak żebrak, bo ją chciał, a ona go nie, czy może on myśli sobie nie będę żebrał o jej uczucia.
Kochane wróżki bardzo proszę wyraźcie swoje opinie na ten temat Buźki

Czasami trzeba wybaczyć choć przepraszam było nieme...
Odpowiedz
#5

najlepiej jest wrzucac cale rozklady
pojedyncza karta daje wiele mozliowsci, uklad kart + intuicja to ogranicza
Odpowiedz
#6

Z biegiem czasu , jak zrobisz sporo rozkładów i nabierzesz doświadczenia , sama wyczujesz i rozpoznasz karty co która oznacza.
Na początku nauki , niestety tak jest , ze mamy sporo pytań i watpliwośći.
Odpowiedz
#7

(26-01-2013, 18:25)Hana napisał(a):  Witajcie,
mam taką wątpliwość, która pojawia się głównie w rozkładach partnerskich, mianowicie jak rozpoznać czy karta dworska symbolizuje osobę pytającą czy inną. Np. przy pytaniu o uczucia "czy on kocha?" wypada Królowa Mieczy - jak rozumieć czy Królowa Mieczy jest pytającą czy oznacza uczucia do innej kobiety, czy może oznacza, że pan jest zimny uczuciowo. Wiem, że znaczenie mają inne karty w tym przypadku akurat wypadły Wisielec - jako ostrzegająca, 2 buław - co robić, 10 monet - co przeszkadza, Zmartwychwstanie XX - jego postawa, 4 buław - najbliższa przyszłość. Jak właściwie zinterpretować całość, kiedy nie wiem kim jest Królowa Mieczy. Czy inny przykład "co ona ma w sercu" Król Denarów" - kto to pytający czy inny mężczyzna? Albo na pytanie "jaki jest jego stosunek do niej" - 5 monet - i problem czy on myśli o niej, że ona żebrze o jego uczucia, czy  może on czuje się jak żebrak, bo ją chciał, a ona go nie, czy może on myśli sobie nie będę żebrał o jej uczucia.
Kochane wróżki bardzo proszę wyraźcie swoje opinie na ten temat  Buźki

Królowa mieczy w tym pytaniu może pokazywać faktyczne wycofanie się mężczyzny przez "oziębłość" kobiety, tak jakby on ją postrzegał jako niezainteresowaną nim, pokazuje to też jego wycofanie, zwłaszcza karta Wisielca, która mówi o zatrzymaniu, niezdecydowaniu, braku uczuć. 10 monet w tym układzie i pytaniu dla mnie byłoby sygnałem, że jest on w jakiś sposób uczuciowo "zajęty" niekoniecznie związek (ale też możliwe), ale w sumie mocno prawdopodobne, że ma kogoś innego na oku.
Odpowiedz
#8

(26-09-2012, 21:09)Nadzieja napisał(a):  Witam!  Myśli


Gdy pytam o jednego mężczyznę i w układzie pokazuje mi się np 2 króli i jakiś rycerz bądź cesarz/paź lub jakaś inna karta wskazująca na płeć męską, to jak powinnam odczytać taki przekaz? Ta osoba ma cechy np tych 2-ch króli i cesarza? Czy mówi to o jakiś zupełnie innych 2-ch osobach o płci przeciwnej + o osobę o którą pytam?  Oczko  Bezradny

Jakkolwiek to brzmi trzeba się zdać na swoją intuicję Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości