Pieniądze, wygrana, poprawa finansowa
#1

Mam pytanie do Was. Mianowicie, która karta w dużych arkanach mówi pozytywnie o wygranej np na loterii czy jakimkolwiek zastrzyku gotówki?
Słyszałem, że głównie Koło fortuny i Słońce, ale spotkałem się również z innymi interpretacjami, że wręcz przeciwnie oszczędności maleją, czekają wydatki itd. Jak to właściwie jest? .Oczywiście wiem ,że liczy się cały układ, ale jeżeli chciałbym odpowiedzieć na pytanie tak lub nie uda się czy nie uda i wyjmuję np Koło fortuny z talii jak to rozumieć?
Nie jestem specjalistą w tym zakresie także proszę o wyjaśnienie.Jaka karta ściśle mówi o wygranej losowej,czy jakiejkowiek gotówce,zastrzyku finansowym itp
pozdrawiam
Odpowiedz
#2

Słonce - Świetna karta dla finansów. Zapowiada doskonały okres prosperowania, wzrostu dochodów. Dokonały moment na inwestowanie. Wzrost oszczędności. Nagroda.

Moc - Duże zyski z inwestycji. Dyscyplina finansowa. Duże dochody. Skuteczny przedsiębiorca. Potentat finansowy.

Koło Fortuny - Niespodziewane pieniądze. Wygrana na loterii. Korzystny obrót w sprawach finansowych. Szczęśliwy los. Zmiana sytuacji finansowej.
Odpowiedz
#3

Koło Fortuny - koło na tej karcie cały czas się obraca. Obierając sobie na nim jakiś punkt - raz znajdzie się on na górze, raz na dole. Inni tłumaczą, że koło może obracać się w dwie strony - w stronę życia i w stronę śmierci. Co oznacza mniej więcej, że raz jesteśmy na wozie, raz pod wozem - w zależności od tego, jakie wiatry wieją. Dlatego też nieoczekiwane i nieprzewidywalne zdarzenia mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. Raz można wygrać fortunę, innym razem ją stracić (np. wskutek klęsk żywiołowych).

Jak najbardziej Koło Fortuny może oznaczać nawet 6 w totka.
Odpowiedz
#4

Wygrana na loterri to Kolo fortuny oraz karta z dworu monet, szczegolnie as, dziewiatka badz dziesiatka monet. Aktuar daleki znajomy wygral dosc spora sume pieniedzy i wyszedl mu uklad kolo fortuny i as monet.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości