Helloween - ciekawostki, wróżby, zwyczaje

Akurat chodzeniu ministrantów to nie jestem przeciwna Uśmiech u nas w parafii ksiądz wybiera tych, którzy pochodzą z najuboższych domów i w ten sposób chłopcy mogą sobie zarobić np. na nową kurtkę.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Mi tam to nie przeszkadza. Przynajmniej dzieciaki nie siedzą w domu przed komputerem, tylko się dobrze bawią.

May the Force be with you.
Odpowiedz

Szczególnie rzucając jajkami w drzwi mieszkańców, kiedy ktoś nie otworzy Język Rotfl

Caro, u nas raczej to z pokolenia na pokolenie idzie, bo dziadek kościelny etc, wyróżnia się po prostu niektóre osoby, a temu jestem przeciwna.
Odpowiedz

ladi napisał(a):Szczególnie rzucając jajkami w drzwi mieszkańców, kiedy ktoś nie otworzy
No co, przecież to fajna zabawa Oczko sama bym sobie czasem chętnie obrzuciła jajkami dom lub auto tego lub owego osobnika.Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Jeśli chodzi o dzieci to jak najbardziej chodzą i jest to bardzo fajne oczywiście chodzą w asyscie swoich rodziców .Mnie się to bardzo podoba i nie mam nic przeciwko,na facebooku widzę zdjęcia poprzebieranych znajomych w moim wieku,którzy też świętują albo na domówkach albo w dyskotece Uśmiech
Odpowiedz

Ja raczej nie obchodze Halloween ale w tym roku zrobiłam sobie dynie bo koniec listopola jest taki 'ciemny' i ponura, no i ta świecąca a jednocześnie straszna dynia tworzy fajny klimat☺
Odpowiedz

Ja obchodze super zabawa ! Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

Kazdy ze znajomych przebieral sie w kostium np Zakonica , Pielegniarka Uśmiech wiadomo impreza rozmowy zdjecia I wspomnienia Uśmiech powinnam znalesc puzniej zdjecia z Halloween jak znajde to wstawie ! Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

Wesołego halloween ?

Przygotujcie torby z cukierkami, żeby wam żadne dzieciaki nie narobiły psikusów Oczko
Odpowiedz

Napisz jak Ty obchodzisz  Halloween...rozdajesz cukierki, przebierasz się, szykujesz przed domem dynię...może coś jeszcze... Oczko

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz

Ja w ogóle tego nie obchodzę, ale moze inni obchodzą, więc napisałem  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości