Reiki - Miriam
#23

Nie piszesz , czy teraz jesteś otyła. Zapewne Twoja otyłość wiążę , czy sie wiązała z lekami hormonalnymi , ale piszesz o swoim partnerze ex i o tym , ze nie masz szczęścia w miłości . Na płaszczyźnie emocjonalnej , może wiązać sie to z poczuciem braku bezpieczeństwa i oparcia , jak również z tym , ze w przeszłości , moze w dzieciństwie , lub w zwiazku mogłaś doznać jakiegoś upokorzenia, który jest wyparty , ale siedzi w podświadomości i jest dla ciebie wstydem. To "wstyd"powoduje ukrycie się pod masa ciała. To swego rodzaju ochrona. Często osoba tyje, tez dlatego , ze nie chce być już pożądana , lub boi się wykorzystania , czyli upokorzenia i koło się zamyka. Super ,ze nauczyłaś sie kochać siebie . Nie bierz tylko zbyt duzo na swoje barki , by zadowolić innych . Nie staraj sie uszczęśliwiać wszystkich wokół . Jesteś osoba , która chętnie pomaga , ale pamiętaj , tez o swoich potrzebach. I daj sobie prawo na to , ze jesteś kimś ważnym , nie tylko w sensie fizycznym , a będzie dobrze , tez i w miłosci . Bierz nie tylko dawaj.!!! Buźki Buziak
Odpowiedz
#24

Miriam, coś w tym jest. Taki płaszczyk Uśmiech Co do masy ciała udało mi się na szczęście z tym powalczyć i powiedzmy, że obecnie jest ok i BMI w normie. Generalnie doradztwo żywieniowe to mój zawód więc jakoś sobie radzę z tym wszystkim, choć muszę się niestety ograniczać. Jak połasuchuję to od razy kg przybywają mega szybko.

Kiedyś na naszym forum czytałam właśnie o równowadze w dawaniu i braniu. W praktyce to jest czasem trudniejsze niż nam się wydaje.
Odpowiedz
#25

[Obrazek: a200.gif]Mira dziękuję z całego serca! Buziak Buźki

jesteś Aniołem [Obrazek: a176.gif] ...lub masz z nimi dobre układy!

Zawiedziona w ramiona całkowitej bezmocy i bezsilności w walce z moją firmą o urlop ( drugi już, który nie miał być mi udzielony z przyczyn "niezależnych" ??? ) ... pokonana przez potężny stres i wszystkie jego efekty uboczne ... przyczołgałam się do Miriam i poprosiłam o pomoc i wsparcie ... bo ta sytuacja wdeptała mnie w ziemię!

Mira obiecała Reiki i prośbę do Archanioła Michała jak będzie miała czas Pociesza Buziak

2 dni później stres zniknął jak ręką odjął! zacisk gardła i "atak serca" również ...
nagle ogarnął mnie niesamowity spokój .... moje wszystkie potęzne negatywne emocje duszące mnie od środka zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ...
pierwszy raz od miesiąca mogłam spokojnie pomyśleć: a co jak nie dostanę urlopu? ( najdroższy bilet świata już kupiony ) ... trudno ... olać to ... znajdę na nich innego prawnego haka ... będą się grubo tłumaczyć
całkowicie lajtowe podejście do wszystkiego ... błogi spokój i równowaga psychiczna ... czułam i czuję się wspaniale ...

minęły kolejne dwa dni
dziś rano przełożony mówi mi: Kacha - chyba nie dostaniesz tego urlopu ... mieli posiedzenie!
moja odpowiedź: spoko - nie nakręcam się - będą si e grubo tłumaczyć!

dziś po szkoleniu wieczorem wróciłam do biura ... sprawdzam moją szufladę a tam: podpisany urlop!
( nie miałam na niego szansy ... niespodziewanie nagle ludzie składają wypowiedzenia w międzyczasie a ktoś dzieciakami w ciagu świąt musi się opiekować ... rozumiem to )

dostałam urlop, jadę na święta do rodziny!

Mira ... sprawiłaś, że niemożliwe stało się możliwe! dla mnie to cud! nie miał szansy się wydarzyć w mojej bezdusznej firmie!

dziękuję z całego serca! Buziak Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#26

Kasha Buziak Buźki Jesteś "wariatka ". Kwiatek

Małe sprostowanie Rotfl Reiki i prośba do Archanioła Michała o urlop była na drugi dzień, a oczyszczanie i równoważenie czakr później , bo nie miałam wcześniej czasu Język Zawstydzony
Odpowiedz
#27

Dzięki Miriam zostanę na zawsze fanką Reiki... Uśmiech
Zakochałam się w tym uczuciu..ciepła,bezpieczeństwa..i beztroski... Oczko
Dziękuję Miriam Kwiatek
Odpowiedz
#28

Na zdrowie . Buźki Cieszy mnie to , ze coraz więcej jest zwolenników Reiki . To ja dziękuję Tobie serdecznie. Buziak Kwiatek
Odpowiedz
#29

Bardzo dziękuję za zabieg Uśmiech banan od ucha do ucha Uśmiech wzrost lepszego samopoczucia! Uśmiech idę kraść banany małpom ze szczęścia Rotfl haha :p
Odpowiedz
#30

Dodam parę słów od siebie. Mam nadzieje, ze Zib nie będzie miał nic przeciwko temu. Chyba pisałam juz o tym, ale nie mogłam znaleźć tego wpisu, więc napisze jeszcze raz. W Reiki "odtruwanie"(detoksykacja) może wystąpić , ale nie musi. Jeśli jest to trwa od jednego do kilku dni. Objawami jej może być: kaszel, biegunka, zmiana nastoju, wysypka, zmiana koloru stolca, wzmożona potliwość, częste oddawanie moczu, płacz. Jak poznać, ze to jest detoksykacja, a nie osłabienie związane z przesyłaniem innej energii? Prosto. Mimo takich objawów osoba obdarowana energią czuje sie bardzo dobrze.
Nie sadzę, by osoba inicjowana w Reiki świadomie robiła krzywdę pacjentowi w trakcie przekazu. Aczkolwiek nie wykluczam tego. Łobuzy w każdym środowisko sie zdarzają. Rotfl Czasami zdarza się i to zazwyczaj u osób które zaczynają swoja drogę w Reiki, ogromna potrzeba "uzdrawiania", uznania, potwierdzania swojej "wielkości". Takie osoby bardzo sie starają, napinają, eksperymentują, zatracają sie w tym co robią i zamiast Reiki wysyłają własną energię. Robią to nieświadomie, bez zabezpieczeń i właśnie wtedy osoba, która poddaje sie zabiegowi może czuć sie źle. Co ciekawe osoba dająca energie po takim zabiegu również będzie czuła sie wypompowana, chora, rozbita. Tym się rożni bioenergoterapia od Reiki. Dla osoby przekazującej Reiki może to być podpowiedzią , czy przekazała Reiki, czy robiła bioenergioterapie i to bez BHP. Dla przypomnienia w Reiki łączymy sie ze źródłem. Jesteśmy jedynie kanałem uniwersalnej energii i nie my uzdrawiamy. Obrazowo można to przedstawić jako rurę. Uśmiech Przez nas przez( rurę) przechodzi energia uzdrawiająca , wiec my również automatycznie stajemy sie zdrowsi i napełnieni uniwersalną energią.
Zabezpieczać sie warto. Białym światłem również . Jest to bardzo prosta i skuteczna metoda.Tylko należy pamiętać przy takiej wizualizacji , ze zamykamy sie na wszelkie zło , a dopuszczamy do siebie dobro.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#31

Witam serdecznie.Bardzo proszę o przesłanie Reiki.Anna 25 06 60.
Czuje się fatalnie będę wdzięczna każdej osobie która zechce mi pomóc.
Z góry bardzo dziękuję.

Animus est, qui divites facit - To dusza czyni ludzi bogatymi - Seneka
Odpowiedz
#32

Witaj Aniu! Jeśli chcesz bym Ci przesłała Reiki daj znać na PW. Pozdrawiam. Buźki
Odpowiedz
#33

Witam serdecznie.Miriam bardzo bardzo gorąco dziękuję Ci za przekaz. Buźki Kwiatek Kwiatek

Animus est, qui divites facit - To dusza czyni ludzi bogatymi - Seneka
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości