Klątwy i uroki
#23

Rani napisał(a):Ja mysle, ze CZASAMI nie jest to wymowka, a wlasnie klatwa, zlorzeczenie, urok itd
Oklaski
Też tak uważam. W większości to jest tak że ktoś sam na siebie to ściąga np. niewłaściwym postępowaniem. Ale też czasem powodem jest zawiść, chore ambicje, niespełnione uczucie etc etc. I wtedy leci rytuał na klątwę na niewinną osobę. Czasem robi ktoś to nieświadomie.
Na szczęście "kto sieje wiatr, ten zbiera burzę".
Odpowiedz
#24

Witam. Od dłuższego czasu mam mega kłopoty finansowe. Zaczęło się od tego, że zostałam zwolniona z pracy bez większej przyczyny. Od tamtej pory jeśli chodzi o finanse jestem w totalnym dołku. Trwa to już ponad pół roku. Długo szukałam pracy, lecz bezskutecznie. Postanowiłam założyć firmę ze znajomym. Wszystko szło naprawdę dobrze. Jednak zaczęły się problemy z bankiem odnośnie finalizacji kredytu. 4 miesiące użerałam się z bankiem. Znalazłam następny i tu też kolejne problemy. Sprawa zaczęła zahaczać już nawet o moją rodzinę . Tone w długach, których stale przybywa. Jeśli chodzi o inne sprawy to naprawdę nie mam na co narzekać. Tylko to finanse spędzają mi sen z powiek. Chodzę przybita, wiecznie zdenerwowana. Nie mam siły dosłownie na nic. Może ktoś wie jaka może być przyczyna takiego olbrzymiego pecha? Smutny Smutny

„Magia jednak ma w zwyczaju czekać w ukryciu niby grabie leżące w trawie."   Terry Pratchett
Odpowiedz
#25

Witaj MagicMe, odsyłam to tego wątku <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=17&t=6797">viewtopic.php?f=17&t=6797</a><!-- l --> myślę, że znajdziesz tam coś dla siebie. Nie wszystkie niepowodzenia to wina klątw, na dzień dzisiejszy wielu ludzi tak tłumaczy swoje problemy. Zdenerwowanie i apatia są na pewno skutkiem Twojej syt. finansowej. Wiadomo, że w obecnych czasach nie jest łatwo z zatrudnieniem (do tego redukcja etatów), a może założenie firmy (co wygląda na bezpośrednią przyczynę niepowodzenia) było zbyt pochopną decyzją? Może warto było pomyśleć o zmianie kwalifikacji? Zapożyczanie się zazwyczaj samo w sobie stwarza problem... Mnie się wydaje, że niestety sama nawarzyłaś piwa...
Odpowiedz
#26

Dziekuję za odpowiedz. Chyba muszę zebrać wszystkie siły i zacząć działać. Pozdrawiam Gorąco Uśmiech

„Magia jednak ma w zwyczaju czekać w ukryciu niby grabie leżące w trawie."   Terry Pratchett
Odpowiedz
#27

Witam,
Czy ktos z Was wie jak można dowiedzieć sie czy ktos z otoczenia  komuś źle  zyczy, rzuca na kogoś klatwy i  uroki badz w przeszlosci rzucał klatwy i uroki? Jak można to sprawdzic i zweryfikować?
Odpowiedz
#28

Można położyć Tarota lub inne karty.
Odpowiedz
#29

Iska są na to odpowiednie rozkłady, które określą czy dana osoba padła ofiara agresji energetycznek, uroku czy klątwy. Trudniej sprawdzić kto rzucił urok, źle nam życzy czy czerpie z nas energię. Chyba że podejrzewamy określoną osobę o takie działanie. Wtedy możemy ograniczyć kontakt z taka osoba do minimum. Zdarza się, że nie idzie stwierdzić kto konkretnie chce nam zaszkodzić, bo to może być obca osoba, albo ktoś z dalszego kręgu znajomych. Duże znaczenie ma tutaj ochrona przed takimi sytuacjami.
Odpowiedz
#30

Ja mam ciągle problemy w miłości. Nie wiem czy wybieram nieodpowiednich mężczyzn czy po prostu mam trudny charakter. Byłam już w kilku związkach i każdy źle się dla mnie skończył. Zastanawiałam się na urokiem lub ewentualnie karmą z przeszłości.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości