Twój KIN w kalendarzu Majów
#1

nie musimy pisać dat, a możemy się lepiej poznać Oczko
KIN 21 Czerwony Galaktyczny Smok
Odpowiedz
#2

tu można w łatwy i dostępny sposób skorzystać z metryki i dowiedzieć się w jakiej energii przyszliśmi na świat wg. filozofii i wiedzy Majów
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.maya.net.pl/">http://www.maya.net.pl/</a><!-- m -->


a tu jest link, do 13 księżyców, które opisują nasze blaski i cienie, w razie pytań jak korzystać, służe pomocą

<!-- m --><a class="postlink" href="http://13ksiezycow.tripod.com/tzolkinfali.html">http://13ksiezycow.tripod.com/tzolkinfali.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#3

witam Oczko
kin199 Niebieski Samoistny Wicher
Odpowiedz
#4

Witaj Xosma X Kwiatek
Moj kin 64-żółte krystaliczne ziarno.
Fala Wędrowca niesie wolność i niezależność. DZIESIĄTY dzień podpowiada, że z pomocą siły ducha możesz uwolnić się od przywiązania do materii. DWUNASTY dzień pokazuje, że chcąc znaleźć sens życia, musisz najpierw uporządkować swoje myśli. TRZYNASTY dzień objawia ci. jak ważne jest twoje ciało fizyczne i każe przyjrzeć się z bliska dolegliwościom i kompleksom, aby poznać ich wymowę. Powyższy program wyznacza ramy przeznaczenia osób urodzonych w Fali Wędrowca albo ramy programu roku, jeżeli kin roku osobistego należy do Fali Wędrowca.

Osobiste spostrzeżenia dokonane w Fali Wędrowca należy porównać z mądrością dwóch lub trzech pieczęci rodziny solarnej. Same tylko linearnie określone lata życia mogą pospieszyć z pomocą w rozszyfrowaniu tego, czego doświadczyłeś w ciągu ostatnich 13 dni. Całość fali wskazuje ci klucz do rozszerzenia horyzontów pojmowania.

Problemy, które wyłaniają się w tej fali, podpowiadają, że ty sam blokujesz swój potencjał. Twoja świadomość czepia się ograniczeń, obojętnie czy manifestują się one duchowo, ideologicznie czy materialnie. Nie zapominaj, że nawet powszechne wzorce religijne są czysto osobistą ideologią! Także moralne i społeczne zobowiązania wobec rodziców, dzieci, przyjaciół, które rzekomo cię nie ograniczają pokazują tutaj swoje kolce. Dotychczasowe inkarnacje uczyniły wielu z nas mistrzami samo ograniczeń. Miej odwagę przyjrzeć się sobie. Strach jest fundamentem starych programów. Dojrzała świadomość nie uznaje murów więziennych, a przede wszystkim tych, które zostały wzniesione przez obce Ego.
Przejęcie odpowiedzialności za siebie i swoje czyny oznacza, że nikt nie może ukrywać się za imieniem drugiego, zasłaniać legitymacją władzy, wspierać autorytetami, by w ten sposób usprawiedliwiać swoje działania. Wszystko, co czynisz, jest twoje własne! Nie ma winnych na zewnątrz! Jesteś tylko TY! Czerwony Wędrowiec wzywa cię, abyś swobodnie szedł po linie CZASU – bez rozpinania pomocniczych sieci. Idź przez życie z ufnością i nie pozwól leżeć odłogiem polom świetlanym i marnować się twoim talentom. Śmiało przekraczaj poza "dozwolone" horyzonty trójwymiarowych ograniczeń. Uchwyć głębsze powiązania, ponieważ za nimi skrywa się sens twojego życia. Twoje doświadczenia z Falą Wędrowca odnoszą się do TERAZ. Pytają cię: czy jesteś gotów iść dalej – w wyższe wymiary Bytu, czy też wolisz pozostać na starym trójwymiarowym grzęzawisku?

Coś w tym jest Uśmiech

Powiem szczerz , ze nic z tego nie rozumiem . Zawstydzony
Gdybyś była tak dobra i rozszyfrowała to dla mnie. Buziak
KIN 63 – Niebieska Spektralna Noc
Znalazłam inna stronkę . Chyba jest bardziej przejrzysta
Tu jest tez dziań urodzenia. U mnie z dnia wygląda to tak
Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność. To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pecha Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.
Trafione w 100 %
<!-- m --><a class="postlink" href="http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja%20jestem%20innym%20ty%202/304-19.htm">http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja ... 304-19.htm</a><!-- m -->

Jak byś mogła te moje cienie pokazać. Oczko Myśli Chyba coś pokręciłam z tymi dniami Zawstydzony
Odpowiedz
#5

tu mam objasnienie do kina 200

"KIN 200 - Żółte Wiodące Słońce
Dziś oświeca mnie Chrystusowa Świadomość, bez strachu patrzę więc na życie i dopuszczam do głosu intuicję."

jak Majow (tworcow kalendarza) mogla oswiecac Chrystusowa swiadomosc..?
obawiam, sie ze polowa tych opisow to nadinterpretacja tego, co Majowie tam zawarli ...
Odpowiedz
#6

@ Mirra


cześć Mirra

no widzę że ładnie sobie sama odpowiedziałaś Uśmiech
czy to stąd wzięłaś tekst?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja%20jestem%20innym%20ty%202/304-19.htm">http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja ... 304-19.htm</a><!-- m -->

jeśli chodzi o zależności pomiędzy pieczęciami, to jest to wiedza która na ten moment jest przeze mnie zgłębiana.. wiec na tą chwilę jeszcze sie nie będę wypowiadać, abym nie wprowadziła nikogo wbłąd..
jeśli chodzi o charakterystykę którą wkleiłaś, bardzo klarownie opisuje które pola są do przepracowywania, dla ludzi urodzonych w Fali Wędrowca

BEN – Fala WĘDROWCA – Siła Wolności
TERAZ jest najlepszy CZAS, aby stać się wolnym człowiekiem

KIN 64 – Żółte Krystaliczne Ziarno
Dziś zmieniam swoje myśli i sposób rozumowania. Dopóki nie poczuję się wolny i niezależny w swoim wnętrzu, dopóty nic nie zmienię na trwałe, lecz nadal będę skazany na udrękę. Wolność jest aktem dojrzałości życiowej Tylko dojrzałych ceni środowisko Dziś uwalniam się od przesadnych zabezpieczeń.

jesli o samą budowe kalendarza chodzi, postaram sie coś napisać, aby nie było to aż tak tajemnicze i mało zrozumiałe.. ale potrzebuję na to troszkę czasu


@ alathea
Polecam wejsc na stronę Pulsaru i napisać do Pani Hanny Kotwickiej, która jest moim zdaniem mentorem w tej przestrzeni Uśmiech
chyba nie będzie lepszego źródła

ja nie wnikam aż tak.. bo w niczym mi nie przeszkadza, jak zostanie nazwana Energia, różne kultury, różnie ją nazywają.. moze to pozostalosci po inkwizycji?

i jedno co nasuwa mi sie w tym momencie na myśl, to to, że nie wszystko od razu musi być dla nas zrozumiałe, do wielu punktów dochodzi się w życiu latami.. być może i ten wątek jest otwarciem przestrzeni do tego aby wejrzeć w to co chcieli przekazać Majowie, nie tylko z punktu wklejania KINu dnia, który sam w sobie nie wiele nam może mówić.. ale wspólnego pogrzebania w temacie i wymiany.. oczywiście wszystko wedle zapotrzebowania oraz zainteresowania tematem..

czas pokaże jak będzie..

ja np. dolecialam tu do Was.. też jeszcze nie do końca rozumiem co ja tu robię, ale wiem że otwartość oraz wymiana może zaowocować w coś bardzo konstruktywnego



sorki, chwile mi ta odpowiedz zajela, bo mnie wylogowywuje jak zby dlugo pisze..
Odpowiedz
#7

Hej Aniu ! Ten link co podałam jest do książki. Zaczęłam czytać , może coś pojmę. Rotfl Juz widzę , ze opisy różnią sie nie co. Uśmiech
Odpowiedz
#8

Mirra napisał(a):Zaczęłam czytać
a ja już zaczęlam myslec ze cos kręcisz Zawstydzony

gwoli wyjaśnienia, nie jestem tu po to aby nauczać, czy się wymądrzać.. przychodzę w pokorze coś zabrać i coś zostawić i mam nadzieje, ze będzie z tego pożytek Uśmiech
Odpowiedz
#9

dzieki Mirka, przegapilam Uśmiech
mam ja od jakiegos czasu na kompie w pliku pdf, ale jakos nie moglam przebrnac...
a kiedys namierzalam sie na wszystkie 6 tomow Rotfl
Odpowiedz
#10

kosma_x napisał(a):@ Mirra


cześć Mirra

no widzę że ładnie sobie sama odpowiedziałaś Uśmiech
czy to stąd wzięłaś tekst?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja%20jestem%20innym%20ty%202/304-19.htm">http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja ... 304-19.htm</a><!-- m -->

jeśli chodzi o zależności pomiędzy pieczęciami, to jest to wiedza która na ten moment jest przeze mnie zgłębiana.. wiec na tą chwilę jeszcze sie nie będę wypowiadać, abym nie wprowadziła nikogo wbłąd..
jeśli chodzi o charakterystykę którą wkleiłaś, bardzo klarownie opisuje które pola są do przepracowywania, dla ludzi urodzonych w Fali Wędrowca

BEN – Fala WĘDROWCA – Siła Wolności
TERAZ jest najlepszy CZAS, aby stać się wolnym człowiekiem

KIN 64 – Żółte Krystaliczne Ziarno
Dziś zmieniam swoje myśli i sposób rozumowania. Dopóki nie poczuję się wolny i niezależny w swoim wnętrzu, dopóty nic nie zmienię na trwałe, lecz nadal będę skazany na udrękę. Wolność jest aktem dojrzałości życiowej Tylko dojrzałych ceni środowisko Dziś uwalniam się od przesadnych zabezpieczeń.

jesli o samą budowe kalendarza chodzi, postaram sie coś napisać, aby nie było to aż tak tajemnicze i mało zrozumiałe.. ale potrzebuję na to troszkę czasu



.
kosma_x napisał(a):
Mirra napisał(a):Zaczęłam czytać
a ja już zaczęlam myslec ze cos kręcisz Zawstydzony

gwoli wyjaśnienia, nie jestem tu po to aby nauczać, czy się wymądrzać. Oczko.. przochodzę w pokorze coś zabrać i coś zostawić i mam nadzieje, ze będzie z tego pożytek Uśmiech

Fajnie , ze jesteś i wymądrzaj sie proszę. Dzieki temu może coś z tego pojmę. Zawstydzony Rotfl Buziak
Oczywiście ,ze pokręciła, Rotfl Nie byłabym sobą . Rotfl
Patrzyłam na te 13 dni i wzięłam sobie za odpowiedz dzien 11 , a to przecie 12 . Nie jestem kin 63 niebieska noc nie ,nie . Rotfl , ale tęz pasuję. Dzięki. Buziak Rotfl
Odpowiedz
#11

kosma_x napisał(a):@ alathea
Polecam wejsc na stronę Pulsaru i napisać do Pani Hanny Kotwickiej, która jest moim zdaniem mentorem w tej przestrzeni Uśmiech
chyba nie będzie lepszego źródła

ja nie wnikam aż tak.. bo w niczym mi nie przeszkadza, jak zostanie nazwana Energia, różne kultury, różnie ją nazywają.. moze to pozostalosci po inkwizycji?

ale kalendarz Majow jest chyba wczesniej datowany niz najazd konkwistadorow
chodzi mi o to, ze odbieram to momentami jako to taki new-ageowski belkot...
Odpowiedz
#12

alathea

odniosłam sie do twojego pytania odnośnie przekładu, skąd sie ta świadomość (światło) Chrystusowa wzięła.. myślę że stąd.. z tych czasów, bo kiedys do "ludu" ta wiedza z "dziczy" musiala wyjść Oczko
jeśli o new-ageowski klimat idzie, to mam filtracje tego co do mnie dociera, nie wydaje mi sie aby to byl nalot New Age.

tak naprawdę nic o sobie nie wiemy, ale ja pochodze z takiej hmmm.. dziwnej rodziny Oczko (w temacie) i odkąd pamietam, miałam na taki bezsensowny zlepek uczulenie..
pisze oczywiście bardzo uogólniając, bo nie chce nikogo urazić... ale New Age jest takim poszukiwaniem, nie bardzo wiadomo czego.. takim łapaniem sie za wszystko i zrazem za nic.. no ale to nie wątek o New Age Oczko


Mirra dziękuję Oczko Kwiatek
Odpowiedz
#13

Mirra dla Ciebie troszkę bardziej uporządkowane.. plusy -> blaski minusy -> cienie

interpretacja pozostawiona dla Ciebie, sama wiesz najlepiej o czym tu mowa.. Uśmiech


KIN 63 – Niebieska Spektralna Noc
Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów. Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność. To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem. Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pech. Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.


AKBAL -Niebieska Noc = ŚNIĆ, DOSTATEK
Tajemniczy, logiczny, silny, konserwatywny, dyskretny, uporządkowany, patrzący do środka, mający dostęp do głębi serca i na­rządów wewnętrznych, niosący siłę przetrwania, zdolny do objawień, pełen możliwości.
Cechy osobowości:
[+] Spokój; Dostatek; Kreatywność; Sny; Korzystne propozycje; Zgłębienie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Intuicja
[-] Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Samo osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek

TON Spektralny
SPEKTRALNY TON DYSONANSU
Siła Oczyszczenia (sfera emocjonalna) rozładowuje napięcia, porządkuje teren;
usuwa odpady
Wszystko to, co zostało w poprzednich tonach przyciągnięte, ustabilizowa­ne, powiązane i wyjaśnione, jak również wyrównane i przygotowane do udrożnienia, może znaleźć tutaj harmonijny odpływ. Warunkiem perfek­cyjnej manifestacji jest usunięcie wszystkich ograniczeń i zastrzeżeń. Tylko tak może dojść do uwolnienia sił skupionych wewnątrz. Z tego względu ton jedenasty jest niezwykle ważny. Daje on nam możliwość sprawdzenia wszystkich powiązań i zobowiązań, jakie mamy w odniesieniu do określonej sytuacji czy sprawy.
Cechy osobowości:
[+] postępowość, patrzenie w przyszłość, zgodność, puszczanie uraz, ulepszanie
[-] drobiazgowość, pamiętliwość, niestabilność, zagubienie, bałaganiarstwo, straty
Odpowiedz
#14

widzę ze nie mogę edytować pierwszego postu, więc uzupełnie informacje o mnie

IX - FALA MAGA - Siła Praworządności
TERAZ jest najlepszy CZAS, aby przejść do działania


KIN 21 - Czerwony Galaktyczny Smok
Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą. Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy. Błędy należą do mojego przeznaczenia. Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro od zła, gorycz od słodyczy, rozkosz od cierpienia. Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących. Życie pokaże mi od kogo zacząć.

IMIX - Czerwony Smok = KARMIĆ, NARODZINY
Energiczny, przystępny, siła istnienia, chroniący, siła twórcza, zaufany, wtajemniczony,
Pierwotna Matka, pamięć, niepodzielny, Prawda.
Cechy osobowości:

[+] Ufność; Aktywność; Zapał; Boska pomoc; Wiara; Predyspozycje; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość
[-] Brak zaufania, Kwestie odżywiania; Bezsilność; Chaos; Uczucie, że się czegoś posiada
za mało; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja

TON Galaktyczny

Galaktyczny = wyrównujący, praworządny, harmonizujący
GALAKTYCZNY TON WSPÓŁBRZMIENIA

Siła Harmonizacji (sfera mentalna) usuwa ogniska zapalne; harmonizuje procesy;
łączy poszczególne etapy

Osiem oznacza ustawiczne zmiany w ruchu, które na płaszczyźnie material­nej mogą być zauważalne jako swoista równowaga. Wszystkie inne działania i czynności będą sprawdzane pod kątem prawości, aby już na samym wstę­pie nie zaistniała konieczność wyrównania. W ten sposób wszystkie procesy działają harmonizująco.
Cechy osobowości:

[+] siła przebicia, śmiałość, pracowitość, opanowanie, dyplomacja, człowiek sukcesu
[-] chęć manipulowania innymi, brutalność, wątpliwe morale, bezduszność, oschłość
Odpowiedz
#15

alathea, pozwoliłam sobie i Tobie przybliżyć charakterystykę którą wrzuciłaś.. mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz

twój rozumiem jest KIN 199 Niebieski Samoistny Wicher?

lCIB - FALA WOJOWNIKA - Siła Inteligencji
TERAZ jest najlepszy CZAS, aby przezwyciężyć lęki.

KIN 200 - Żółte Wiodące Słońce
Dziś oświeca mnie Chrystusowa Świadomość, bez strachu patrzę więc na życie i dopuszczam do głosu intuicję. Intuicja pokieruje mnie dzisiaj tam, gdzie powinienem się znaleźć. Dziś wychodzę z zakłamania, uczę się przebaczać i przestaję fałszywie sprzyjać ludziom.

TON wiodący

Wiodący (Nadtonalny) = gromadzący siły, nakazujący, ukierunkowujący
WIODĄCY TON AUTORYTETU

Siła Ukierunkowania (sfera duchowa) naprowadza na cel


Tu gromadzone są siły do następnego kroku. W chwili, gdy siły zostaną włą­czone do działań, konieczny jest rozkaz. To pociąga za sobą automatyczne przejęcie odpowiedzialności za wydanie polecenia. Wszędzie tam, gdzie skoncentrowane są siły lub energie w określonym celu, występuje też pro­mieniowanie, ponieważ energii nie można na długo konserwować. Energia chce służyć.
Cechy osobowości:

[+] siła przywódcza, autorytet, człowiek czynu, aktywność, rozsądek
[-] poza, postawa macho, karierowiczostwo, nadużywanie władzy, chwiejność

KAŃ - Żółte Ziarno = WYCELOWAĆ, ROZKWIT
Aktywny, dynamiczny, stwórczy duchowo, inicjujący siłę wzrostu, twórczy, płodny, przywódczy, samorozwijający się, artystycz­ny, objawiający, siejący.
Cechy osobowości:

[+] Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Otwartość; Idee; Możliwości; Wrodzone zdolności; Natchnienie; Operatywność; Samokontrola; Kod DNA
[-] Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie bezpieczeństwa nad przebudzenie duchowe; Niepewność; Fałsz; Osobowość neurotyczna
Odpowiedz
#16

Bardzo Kosma dziekuję Buźki Buziak Trochę mi rozjaśniłaś w głowie . Rotfl To co umieściłaś zgadza się. Kurcze , ale ty piękna jesteś. Zawstydzony Szok Rotfl
Odpowiedz
#17

Mirra napisał(a):Bardzo Kosma dziekuję Buźki Buziak Trochę mi rozjaśniłaś w głowie . Rotfl

na zdrówko, myślę że razem możemy sie dowiedziec o wiele więcej Uśmiech bo to i mnie zmusza do jakiejs aktywnosci w tym temacie Oczko

Mirra napisał(a):To co umieściłaś zgadza się. Kurcze , ale ty piękna jesteś. Zawstydzony Szok Rotfl
Zawstydzony Kwiatek
Odpowiedz
#18

to jeszcze zanim wyjdę z domu i nie wiem kiedy wrócę, lecąc falą Majów, warto wkleic tu link, w którym po kolei lecą wszystkie KIN-y

<!-- m --><a class="postlink" href="http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja%20jestem%20innym%20ty%202/304-12.htm">http://priveee.dyndns.org/Kippin/304-Ja ... 304-12.htm</a><!-- m -->

zaczyna smok, który obrazuje źródło... [Obrazek: p-01-r.png]
stąd "wtajemniczenie" w opisie Smoka.. o smokach mogę napisać na podstawie swoich doświadczeń oraz ludzi których spotkałam w swoim zyciu, że smoki dostają jedne z najcięższych doświadczeń, przykład.. mi jak sie psuje coś w aucie to od razu na maksa.. ostatnio odlecial mi tłumik w centrum miasta .. albo lała się benzyna pod maską z pękniętego wężyka, mogłam spłonąć w aucie.. czyli na grubo.. a dlaczego.. bo smok ma wpisane "co Cie nie zabije, to Cie wzmocni" stąd siła w opisie, dlatego te lekcje są bardzo mocne, ciężkie.. nie tylko w sferze materialnej ale i duchowej..

i tak jak nie jeden dawno by się posikał z nadmiaru ciężkich doświadczeń, tak smok który sobie uświadomi po co mu to wszystko, zaczyna sie juz tylko uśmiechać pod nosem Oczko

bardzo ważnym aspektem jest siła zaufania: często u smoków przez ludzi nazywana "naiwnością", ale to tylko smoki wiedzą, ze nie ma tu nic z naiwnością wspólnego.. smoki się uczą, na wszystkim.. a najbardziej na własnych błędach, bo to one kosztują najwiecej energii.. gdyby jednak nie te błędy, pewnie bym tu z Wami dziś jeszcze nie pisała..

oczywiście to moja wolna interpretacja, wiedzy Majów nie da sie zgłębić w tydzien.. bo to doświadczenia, a nie wiedza książkowa dają zrozumienie

na dziś chyba wystarczy Uśmiech
Odpowiedz
#19

Kin 214 Biały Rytmiczny Mag się kłania Oczko

A gdzie znajdę informacje na ten temat?
Odpowiedz
#20

Witaj Kosma Uśmiech
Mam swój kin to 223-Niebieska Biegunowa Noc , ale czy mogłabyś mi przetłumaczyć z polskiego na nasze, bo raczej mało kumata w tym jestem Bezradny

[Obrazek: 2mr8s9l.jpg]

Nawet nie wiem z której strony to zahaczyć...
Ja z tego jestem normalnie tępa jak kosa dziadka...
Odpowiedz
#21

He he to tak jak ja nic nie kumam Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#22

Ja mam zamiar zrobić ruchomy kalendarz majów jak go ustawiałem na sucho to w sobotę wyszło ze biedzie coś złego i w sobotę
zginęło 120 osób http://www.fakt.pl/109-ofiar-pozaru-w-Ba...429,1.html to tez myślę ze na każda osobie ten kalendarz tez uruchomić da się

a tu mój kin 219 niebieski spektralny wicher ? Brzmi dziwnie Myśli klan nieba ja anioł ? Hura
Cały czas ten księżyc i w kartach cel to księżyc Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości