Twój KIN w kalendarzu Majów
#23

jestem białym kosmicznym psem. Ałuuuuu!
Odpowiedz
#24

Masakra Krzyk o co kaman Rotfl
Kin 61 - Czerwony Solarny Smok Myśli
Odpowiedz
#25

A ja anioł sylla Wyśmiewacz
Odpowiedz
#26

KIN 212 - Żółty Samoistny Człowiek
Wyzwania życiowe zmuszają mnie do reakcji. Dzięki nim mogę wyrazić własną wolę. Moje EGO ma tutaj największe pole do popisu. Dziś ujawni się to, co zagubiło się na biegunie sprzeczności. Świat jest karmicznym boiskiem, ale z boku zawsze biegnie neutralna ścieżka. Jeśli chcę coś ulepszyć, muszę poznać najpierw słabe miejsca. Mądrość życiową zdobywam drogą doświadczeń w świecie pozornych braków.
Odpowiedz
#27

kin 48 Żółta Solarna Gwiazda
[Obrazek: p-08-y.png]

"Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi. Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich. Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość. Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów. Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać."

LAMAT - Żółta Gwiazda = UPIĘKSZYĆ, UKAZANIE
Harmonijny, rozszerzający, wskazujący kierunek, mądry, natchniony, pełen nadziei, energiczny, pobudzający, niestrudzony, za­pracowany, rozsiewający nasiona gwiezdne, przyjazny, mistyczny, pa­trzący tajemniczo w dal.

Cechy osobowości:
[+] Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Jasne perspektywy; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność
[-] Zwątpienie; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Pesymizm; Wygodnictwo; Niezadowolenie z siebie; Kłótnie; Perfekcjonizm

Solarny = rozpoznający, ukierunkowujący działania, pulsujący
SOLARNY TON INTUICJI

Siła Zamiaru (sfera duchowa) naprowadza na drogę
Ton dziewiąty cechuje zdolność rozpoznania powiązań, co jest podstawowym wymogiem do ukierunkowania określonego działania. Skupia on tyle energii, że potrafi niemal automatycznie wyznaczyć kierunek działania i co więcej, określić treść intencji, jak również pulsacyjnie promieniować nastroje.

Cechy osobowości:
[+] inspiracja, intuicja, genialność, rezolutność
[-] zarozumialstwo, arogancja, opryskliwość, porywczość, lekkomyślność, potrzeba ciągłego podejmowania decyzji, niestałość
Odpowiedz
#28

jescze raz witam wszystkich Oczko

mam nadzieję, że troszkę udało mi się rozjaśnić ten arcyniezrozumiały kalendarz Krzyk Uśmiech
Odpowiedz
#29

A mój 57 - Czerwona Wiodąca Ziemia
MUśmiech
Odpowiedz
#30

Ja jestem kin 252- Żółty Wiodący Człowiek.
Mądrość życiową nabywam drogą doświadczeń. Dziś mogę naprawić wiele błędów z przeszłości, kierując się praworządnością. Kluczem jest bezwarunkowa miłość, która każe bezwarunkowo przebaczać. Dziś będę uważać, aby moje Niższe JA nie stanęło mi na drodze pojednania z innymi. Dziś wykażę silną wolę i odważę się na zgodę i pokój.
Jeżeli chodzi o całą resztę, to jestem głąb nierefolmowalny i nie rozumiem... Aha i mam uczulenie na żółty kolor... Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#31

KIN 243 – Niebieska Solarna Noc

Pole moich snów jest nieskończonym źródłem informacji.
Dziś inspiruje mnie intuicja. Moje problemy i rozterki duchowe wynikają z rozdwojenia jaźni.
Dziś niczego nie rozgraniczam, lecz przygarniam do siebie wszystkie kochane i niekochane aspekty.
Dziś kieruję wzrok ku górze i stamtąd czerpię pomysły na lepsze życie.
Dziś odrzucam wzorce karmiczne i pozostaję uczciwy przede wszystkim wobec siebie.
Odpowiedz
#32

KIN 105 - Czerwony Magnetyczny Wąż Bezradny Myśli Zmęczony Szok
Bardzo to skomplikowane Smutny
Odpowiedz
#33

A ja jestem Żółtym Solarnym Wojownikiem 256
Uśmiech
Oprócz tego co można wyczytać na tej stronie interesują mnie wszystkie inne pozycje np. co oznacza niebieska chromatyka-klan nieba itd.

Chyba się wgłębie w temat : )
Odpowiedz
#34

Jestem 194 Biały krystaliczny mag
Jakie on ma cechy charakteru?
Odpowiedz
#35

cudzoziemka.. jesteś jak moja córka.. dawno tu nie byłam..

Kalendarz MAjów mowi o 4 wymiarze.. sa trzy, pzreszlość, terazniejszosc i przyszlosc.. 4 wymiar to energetyka.. i raczej nie sa to cechy charakteru..
musze sie obudzic.. zrobic kawe i jak znajde chwilke postaram sie slowko jeszcze dopisac
Odpowiedz
#36

KIN 203 - Niebieska Galaktyczna Noc. Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć z tej stronki Kosma_x, dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#37

bardzo ciekawie się też ta energetyka realizuje dzień po dniu.. dlatego warto czytac KIN dnia Uśmiech
Odpowiedz
#38

KIN 177 - Czerwona Galaktyczna Ziemia ( już ta czerwona mówię si, si uwielbiam czerwień ;P )
Takie ładne, to co na cel jest u mnie :
"To, co zawadza mi w życiu, zostanie dziś ukazane po ziemsku. Życie naprowadzi mnie na drogę, którą dawno temu zgubiłem. Mądrość i prawda stają się moim drogowskazem. Dziś uważnie obserwuję swoje myśli, odczucia, emocje i nie obrażam się za słowa prawdy. Cierpliwie wysłucham uwag i nie będę zarozumiały."

Pasuje do mnie dość dobrze.
Odpowiedz
#39

Kosma witam cie Kwiatek
Jestem KIN164 Zolte Galaktyczne Ziarno
Harmonia 41 Galaktyczne Wejscie
Moze napisalabys tez cos o mnie jakos mam metlik jak to
wszystko czytam.Co oznacza Fala urodzin?
Analogiczny - Antypodlny?Rodzina Solarna?
Partnerzy okultystyczni?
Z gory bardzo dziekuje kazdemu kto mi to w jakis sposob
wyosli. Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#40

KIN 258 Białe Spektralne Zwierciadło

Ja też nie wiem o co biega Myśli
Odpowiedz
#41

cos dzis znalazłam przypadkiem, polecam stronkę poczytac.. bardzo ladnie i klarownie Kwiatek Buźki


<!-- m --><a class="postlink" href="http://bytzbiorowy.pl/threads/56-Kalendarz-Maj%C3%B3w?highlight=KIN+%AF%F3%B3te+Krystaliczne+S%B3o%F1ce">http://bytzbiorowy.pl/threads/56-Kalend ... S%B3o%F1ce</a><!-- m -->
Odpowiedz
#42

KIN 207 Niebieska Krystaliczna Ręka... hm.... Myśli

To zagmatwane jest, czuje, że trzeba by jakieś studia ukończyć, by to zinterpretować hihi
[Obrazek: 1zbt274.jpg]

PIECZĘĆ
MANIK - Niebieska Ręka = WIEDZIEĆ, ZDOLNOŚĆ

Właściwości: wspaniałomyślny, pokojowy, otwierający przejścia, rozu­miejący, ogarniający, pomocny, artystyczny, uzdrowicielski, utożsamiają­cy się, wykorzystujący narzędzia, zdolny, inspirujący, rozsądny.

Cechy osobowości:
[+] Spełnienie; Potęga dokonań; Wiedza; Czakry dłoni; Sfera uzdrawiania; Zdolności spirytualne; Mądrość podszeptu; Pewność siebie; Silna motywacja do prac
[-] Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Wzburzenie; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie; Pracoholizm

Znaczenie kolorów NIEBIESKI uzdrowiciele
Funkcje: Próby i eksperymenty; przejściowy chaos; wprowadzenie zmian i modyfikacji; testowanie różnorodnych wariantów; pośredniczenie w przekazie pomiędzy wymiarami

TON Krystaliczny = uniwersalny, przyporządkowany, współpracujący
KRYSTALICZNY TON STABILIZACJI

Siła Wyższej Prawdy (sfera mentalna) umożliwia przegląd wydarzeń, dokonuje analizy;

zachęca do współpracy
Ton dwunasty przyciąga do siebie wszystko i w ten sposób stwarza wymogi do harmonijnej komunikacji. Dzięki przyporządkowaniu informacji, sytuacji i ludzi wytwarza się atmosfera współpracy. Gotowość do współdziałania i otwar­tego dialogu z innymi pozwala objawić się związkom wśród całego Dzieła Stwo­rzenia w sposób całkowicie przejrzysty.

Cechy osobowości:
[+] rozum analityczny, spostrzegawczość, bezstronność, uczciwość, społecznik, optymalne rozwiązania
[-] manipulowanie innymi, lekceważenie niebezpieczeństw, zniechęcenia

Ton 12 – wzloty i upadki

Okrągły stół: Co jest słabą, a co mocną stroną twojej osobowości?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby zachęcać do wspólnych działań, podejmować współpracę, łączyć grupy. Widzisz faktyczny wynik żniw: jest tak albo tak i nie istnieje pomiędzy. Masz dostęp do Uniwersalnej Prawdy.

Jesteś typem społecznika, pracujesz dla innych, nie dla siebie. W przeciwieństwie do tonu czwartego, który widzi tylko ogólny zarys celu, ty masz nie tylko ogląd, ale i wgląd do wewnątrz, poznajesz procesy od kuchni. Jesteś obiektywny, widzisz, zarówno blaski, jak i cienie. Wiesz, co jest katalizatorem, co przyspiesza, a co opóźnia przebieg i kiedy się wycofać, a kiedy wkroczyć do akcji. Nie uciekasz przed prawdą, nawet jeśli jest ona dla ciebie niewygodna. Mocno stoisz na ziemi, myślisz trzeźwo i logicznie, ale przy dokonywaniu ważnych wyborów kierujesz się głosem intuicji. Zawsze potrafisz znaleźć optymalne rozwiązania, zadowalające wszystkie strony.
Potrafisz porwać za sobą tłumy, zachęcić do współpracy. W grupie pełnisz funkcję stabilizatora. Wiele oczu zwróconych jest na ciebie. Dla wielu jesteś bardzo niewygodny. Pozostań nieprzekupny. Pokus będzie wiele. Nie wierz w cudowne obietnice i złote góry. Tu na Ziemi ich nie ma.
Ty masz oddzielać ziarno od plewy. Jeśli zbłądzisz, ton dwunasty okaże się bezwzględny, wytknie ci wszystkie blokady, błędy myślowe, krętactwa. Wiele przy tym stracisz. Zastanów się, czy warto. Dla ciebie nie ma ulg i dróg na skróty.
Na odpowiednim poziomie świadomości masz wgląd w wyższe światy. Jesteś szczególnym nośni-kiem energii. Jeśli wykorzystasz ten potencjał dla dobra ogółu, twoje starania zakończą się wielkim suk-cesem.


RĘKA – Dokończ, co zacząłeś
Kwestie wymiany i uzdrowienia: Czy potrafisz bezinteresownie dawać?

Zalety:
Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.
Jesteś panem tej Ziemi. Masz potężną moc uzdrowienia. Twoje czakry dłoni są otwarte od urodzenia. Takie osoby, jak ty, są bardzo pożądane w medycynie naturalnej i konwencjonalnej, rzemiośle artystycz-nym, nauce i pracach badawczych. Masz nieprzeparty głód wiedzy. Uwielbiasz podróżować.
Dysponujesz ponadprzeciętną siłą dokonania. Odpowiadasz za czyny. Wiesz, że same dobre zamiary to za mało. Lubisz porządek, jesteś obowiązkowy, dokładny, cierpliwy.
Masz silną motywację do pracy. To, co robisz, zawsze powinno czemuś służyć. Chętnie dzielisz się z innymi swoim doświadczeniem i wiedzą.

Słabości:
Jesteś wichrzycielem i fantastą – wprowadzasz chaos, pielęgnujesz iluzje.
Jesteś niezdecydowany, niecierpliwy, nadpobudliwy, bezmyślny. Twoją cechą jest bałaganiarstwo
i słomiany zapał. Rozpoczynasz wiele spraw jednocześnie i żadnej nie doprowadzasz do końca.
Jesteś w stanie przegadać całe życie, nie potrafisz dotrzymać tajemnicy. Brak ci taktu, umiaru, pewności siebie. Byle drobiazg wyprowadza cię z równowagi.
Jesteś samolubny, nieczuły na ludzką krzywdę. Ustawicznie gonisz za bogactwem. W twoim życiu najważniejsze są pieniądze. Prawo wymiany jest ci zupełnie obce.
Wskazówka:
Dostrzeż swoje opory wewnętrzne i rozkojarzenie. Naucz się kończyć to, co zaczynasz. Zwracaj uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się na prawo wymiany.




Hmmmmm... wynikałoby z tego, ze mam zdolności, albo predyspozycje do uzdrawiania i praktyk spirytualnych? Myśli Boi się NO... nie wiem Oczko No i to, ze ganiam za pieniędzmi i nie potrafię dawać i dzielić się, albo dotrzymac tajemnicy. To kompletnie sie nie zgadza. Rotfl

Więcej nie wiem jak rozczytać, ale może spróbuje....
Odpowiedz
#43

A jak kin 98 Białe Rezonansowe Zwierciadło. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam to przesłanie. Chyba chodzi o to, że mam być po prostu sobą i nie oceniać samej siebie? Bezradny
Odpowiedz
#44

witam
Bardzo mnie zainteresowal temat,troche sobie sprawdzilam i wyszło mi że jestem KIN 21 Czerwony Galaktyczny Smok
Zamek/Wschodni czerwony zamek wtajemniczenia,przewodzi żółte samoistne ziarno
Fala/Fala Błękitnego Maga,Klan Ognia
jak na razie mam mętlik w glowie ale spróbuje to sobie poukładać w wolnej chwili
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości