Twój KIN w kalendarzu Majów
#45

do daty 30,09,1986 i dalej nie mam pojęcia o co tu chodzi?
long count: 12.18.13.7.1
baktun: 12
katun: 18
tun: 13
uinal: 7 <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.maya.net.pl/kalendarz/ikony/big/o15.gif">http://www.maya.net.pl/kalendarz/ikony/big/o15.gif</a><!-- m -->
kin: 1
Odpowiedz
#46

Wychodzi na to że ty -kosma_x- i ja też mam- Kim21 smok i to czerwony zaciekawiona jestem ale potrzebuję poczytac w spokoju o kalendzarzu a tu malo czasu na wszystko
pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#47

..a ja kin 191 - Niebieska Solarna Malpa.. Bezradny
..rany, jak to ugryzc... Głupek
Odpowiedz
#48

Mój kin to 83 - Niebieska Wiodąca Noc... bardzo ciekawe, ale interpretacja trochę droga...


Odpowiedz
#49

poranna_cisza napisał(a):..a ja kin 191 - Niebieska Solarna Malpa.. Bezradny
..rany, jak to ugryzc... Głupek

Przeczytaj sobie: pieczec Małpy i ton 9 Uśmiech) To juz rozgryzłam Rotfl


Odpowiedz
#50

..to dawaj Hura
Odpowiedz
#51

divinetarot napisał(a):Mój kin to 83 - Niebieska Wiodąca Noc... bardzo ciekawe, ale interpretacja trochę droga...

Po krótkiej analizie wychodzi ze urodziłam się na ...Przewodnika duchowego Rotfl


Odpowiedz
#52

poranna_cisza napisał(a):..to dawaj Hura

Wejdz w kalendarz i tam masz opis pieczeci i tonów: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.maya.net.pl/">http://www.maya.net.pl/</a><!-- m -->


Odpowiedz
#53

..jesli cos zrozumiem.. Bezradny
Odpowiedz
#54

poranna_cisza napisał(a):..jesli cos zrozumiem.. Bezradny

Wszystko jest ładnie napisane Uśmiech

Czy nie ulegasz sugestiom?
Zalety:
Jesteś transformatorem i uzdrowicielem – testujesz, modyfikujesz, uzdrawiasz.
Masz duże poczucie humoru. Jesteś optymistą, akceptujesz ludzi i życie takimi, jakie są. Potrafisz po mistrzowsku rozładować każde napięcie. Rozpiera cię energia twórcza, masz wielki temperament.
Jesteś bystry i inteligentny. Przepełnia cię ciekawość świata, wola działania. Przez życie idziesz
z lekkością, ale zawsze rozglądasz się na boki, patrzysz, co za tobą i przed tobą. Jesteś tym, który bez lęku demaskuje fałsz, intrygi, knowania ego. Czujesz nieopisany pociąg do wiedzy, zwłaszcza tej „zaka-zanej”.
Na określonym poziomie rozwoju otwierają się przed tobą bramy do świata magii – poznajesz potęgę myśli, moc słowa i siłę woli.

Ton 9 – naprowadzanie i znaki na drodze

Czujność i determinacja: Co jest warunkiem spełnienia twoich zamierzeń?
Przybyłeś na Ziemię po to, aby naprowadzać ludzi na drogę do urzeczywistnienia za-miarów. Jest to wyjątkowo wartościowy cykl inkarnacji. Wciąż przychodzą posiłki, ale trzeba być ostrożnym.


Jesteś wyjątkowo spostrzegawczy, bystry, inteligentny, rezolutny. Dysponujesz ponadprzeciętną zdolnością rozstrzygania. Uwielbiasz snuć plany, podejmować decyzje, czasami staje się to wręcz cho-robliwe. Masz ustawiczny dostęp do źródła inspirujących energii. Potrafisz dopingować ludzi do pracy nad zmodyfikowaniem poglądów i przekonań. Pełnisz rolę drogowskazu dla tych, którzy stracili orienta-cję w terenie. Ty naprowadzasz błądzących na drogę do domu. Jesteś typem dowódcy, nawigatora, logi-sty w sztabie nawigacji. W odróżnieniu od podopiecznych tonu piątego wyniki twoich działań objawiają się szybciej, ponieważ łączysz w sobie autorytet przywódcy (ton piąty – ukierunkowanie) z doświadcze-niem stratega (ton czwarty – naprowadzenie). Ale nie próbuj zadzierać nosa.


Odpowiedz
#55

Ja mam kin 123 - Niebieska Rytmiczna Noc
Z tego, co zrozumiałam, powinnam zajmować się snami......hm
Tyle jest tych wiadomości, że chyba tygodnie mi zajmie, żeby to ogarnąć Krzyk
Odpowiedz
#56

..Beatko, jestes wielka Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#57

Żubrówka napisał(a):Ja mam kin 123 - Niebieska Rytmiczna Noc
Z tego, co zrozumiałam, powinnam zajmować się snami......hm
Tyle jest tych wiadomości, że chyba tygodnie mi zajmie, żeby to ogarnąć Krzyk

Ja również jestem Nocą - powinnaś zwracać uwagę na swoje sny bo przez nie oczyszczasz się z negatywnych energii Rotfl


Odpowiedz
#58

poranna_cisza napisał(a):..Beatko, jestes wielka Buźki Buźki Buźki

Dzieki Buźki Przeczytaj sobie jeszcze negatywy bo juz ich tu nie wklejałam Oczko


Odpowiedz
#59

Jestem niebieskim rezonansowym orłem i przyznam, że patrząc na opis, to przerażająco dużo się zgadza.
Odpowiedz
#60

Czerwony Rezonansowy Wędrowiec Rotfl Rotfl Rotfl
Pozostaje wyguglować i doczytać Myśli
Odpowiedz
#61

Kurde chyba jestem .. wykolejona Rotfl
Odpowiedz
#62

Haha ja jesli dobrze pamietam to jestem spektralna malpa. Chyba niebieska Uśmiech
Odpowiedz
#63

I nawet w naszych awatarach przewaga odpowiednich kolorów...
Odpowiedz
#64

Hahah faktycznie, tylko ja mam kota, a ty miast wedrowca, wiezniarza Rotfl
Odpowiedz
#65

Musze się z tym przespać Rotfl i pogodzić ...
Odpowiedz
#66

Wiesz moze w koncepcji majow wedrowiec byl przestepca Rotfl

Moze byc, bo to chyba dosyc organizowane spoleczenstwo bylo Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości