Talie o kotach i z kotami
#23

Masz rację Czarodziejka, każdy ma inny gust, mi się akurat ta talia kompletnie nie podoba Język
Odpowiedz
#24

Od kilku dni jestem szczęśliwą właścicielką Cat's Eye Tarot  Hura
Jest przepiękny!!!
Karty maja wymiary 12 x 6,8cm, są idealnie wykonane i pięknie lakierowane.
Przybyły do mnie zza wielkiej wody i niestety pudełko nieco się pogniotło na rogach - jakiś bałwan pakował   :x .
Na szczęście karty nie ucierpiały.

Oto kilka kart, czyż nie są piękne?

[Obrazek: e75HC5y.jpg][Obrazek: KjFDi0u.jpg][Obrazek: YPQHJeN.jpg]
Odpowiedz
#25

Żubrówko, piękna talia... zwłaszcza ta karta Gwiazdy. Uśmiech

Black Cats Tarot (Tarot Czarnych Kotów) też jest naprawdę ładna, tylko ciemna, dużo tej czerni... choć są osoby które lubią talie w takich ciemnych kolorach. Uśmiech
[Obrazek: gEgcqxn.jpg][Obrazek: egjL0LJ.jpg][Obrazek: EbHPEFt.jpg]
[Obrazek: t81I6oE.jpg][Obrazek: 71TCvtm.jpg][Obrazek: ub8cYaN.jpg]
 
Medieval Cats Tarot (Tarot Średniowiecznych Kotów) też jest dość ciemna, ale nie aż tak jak Black Cats, dużo w niej koloru brązowego. Obrazeczki w MA są trochę malutkie, ale dobrze ilustrują znaczenie każdej karty.
[Obrazek: NI3dGjE.jpg]
[Obrazek: gglcZQ3.gif][Obrazek: 49WPoNJ.jpg]


Ja mam sentyment do Tarot of the Pagan Cats (Tarot Pogańskich Kotów), bo to była w ogóle moja pierwsza talia. Uśmiech Intuicyjna i bardzo miła w odbiorze, kolory przyjazne, jasne, super grafika... więc jeśli ktoś jest początkującym tarocistą, a przy tym uwielbia koty, to gorąco ją polecam. Uśmiech
[Obrazek: Jt5FjFe.jpg]
[Obrazek: RmabYBb.jpg]

Oprócz tego mam jeszcze Mystical Cats Tarot, tj. Tarot Mistycznych Kotów (kupiłam go na Ebay) - naprawdę świetna grafika, nawet lepsza niż w Pagan Cats. Karty bez białych brzegów, co jest plusem. Minusem jest wg mnie to, że zostały zmienione nazwy dworów i kart dworskich. Nazwy kart dyskretne, tylko u dołu karty - umieszczone na złotym pasku. Obiektywnie rzecz biorąc, to z kocich tarotów które znam, ten jest najładniejszy. Uśmiech Zresztą popatrzcie sami:
http://www.aeclectic.net/tarot/cards/mystical-cats/

[Obrazek: d6B1ISY.jpg]
[Obrazek: H5a0XmF.jpg][Obrazek: HVUzMAa.jpg]
[Obrazek: FxJEIm6.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#26

Mystical Cats jest cudny!
To jedna z dwóch "kocich" talii, które brałam pod uwagę i dałam do wyboru jako prezent na Dzień Matki Oczko
Dostałam Cat's Eye, którym się obecnie cieszę codziennie.
Kto wie, może kiedyś zachoruję na kolejne tarotowe koty Oczko

Pagan Cats też jest niczego sobie........, no i ten rewers!

Co do Black Cats i Medieval Cat - nie podobają mi się, nie lubię takich przebierańców i koto-ludzi.
Odpowiedz
#27

Ja mam Tarot Familiars, w którym jest sporo kotów. To moja ukochana Talia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości