Różowy
#1

a kolor rozowy??? mam hopla na punkcie tego koloru...w domu musialam miec wszystko rozowe,nawet sciany...a teraz to nawet plyn musi byc koloru rozowegoUśmiech
Odpowiedz
#2

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Różowy
Ludzie którzy lubią kolor różowy posiadają takie cechy jak kochliwość, współczucie, empatię, skłonność do wzruszeń, uczuciowość, życzliwość, wrażliwość.

Kolor różowy jest kolorem typowo damskim.
To właśnie kobiety nie potrafią zamknąć dostępu do swojego serca, nawet gdy jest to konieczne.
Te osoby co uwielbiają róż mają niektóre cechy wspólne do osób lubiących czerwień.
Charakteryzuje ich bowiem siła i pewność siebie, która w przypadku różu wynika z uczucia.

Często również kolor różowy preferowany jest przez osoby, których dzieciństwo okazało się zbyt krótkie i smutne.
Osoby takie najczęściej nie zaznały ciepła i czułości jako dzieci, więc podświadomie domagają się ich teraz od najbliższego otocznia.
Róż jest dobrym kolorem do ukojenia nerwów i wyciszenia.
Natomiast jego nadmiar może świadczyć o tęsknocie za delikatną, nieco infantylna miłością.

Barwa różowa symbolizuje romantyczne spacery i kolacje we dwoje.
Kolor różowy pobudza organizm, przyciąga sympatię, oraz sprzyja czerpaniu przyjemności z dobrej zabawy.
Róż jest niewskazany dla osób niedojrzałych emocjonalnie, gdyż może je przytłaczać
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kolory.yum.pl/rozowy.html">http://www.kolory.yum.pl/rozowy.html</a><!-- m -->

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#3

uwielbiam ten kolor Uśmiech jak jeszcze mieszkalam w polsce to moj pokoj byl pomalowany na ciemny roz..doniczki i rozne dodatki oczywiscie tez byly w rozu...he he nawet koc kupilam rozowy....uwielbialam wracac do domu bo czulam sie w nim bosko...tesknie za moim pokojem,i zaluje ze wyjechalam...jestem w szoku ze kolor pomoze powiedziec tak duzo o czlowieku...w moim przypadku to 100% prawda...dziekuje Pani Krystyno Buźki
Odpowiedz
#4

Ja też go uwielbiam . i to naprawdę ciekawe co pisze Krystyna bo. Dużo prawdy w tym .
Odpowiedz
#5

U mnie wszystko się zgadza co do słowa. Muszę się bardziej zagłebić w tą magię barwUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości