Obrazkowe cyferki
#23

Super! jestem optyczna osemka-nie taka" straszna" jak na twoich obrazkach ale mimo wszystko niektore sprawy swietnie wychwycone.
Twoje zdolnosci rysunkowe i satyryczne oczywiscie tez - powinienes "zmaterializowac" w jakiej kowlwiek postaci!!!
Mi osobiscie - Oczko np. Numerologia(droga zycia albo portret,co prawda symbolika tez) z twoimi ilustracjami - juz zamawiam. Buźki
Odpowiedz
#24

hhehehheOczko dzięki za miłe słowa Język
Odpowiedz
#25

Cala przyjemnosc po mojej stronie Uśmiech
Odpowiedz
#26

To jest naprawde fenomenalne! 7 super no i moja 1Rotfl
Odpowiedz
#27

Mnie się czwórka w całej rozciągłości zgadza Uśmiech Chylę głowę.
Odpowiedz
#28

slawek_88 napisał(a):Czas na 8:[ATTACHMENT NOT FOUND]

No więc ósemka największy uparciuch dążący do wyznaczonego celu... pogubi buty a i tak piął będzie się dalej po drabinie kariery... jak już coś robi to stara się, znaczy się jest perfekcyjny. Nie znosi półśrodków tak samo mocno jak zdrady której nie wybacza. Lubi wszystko co duże, duże pieniądze, duże sukcesy, duże prezeny... Jego historia zakrapiana sukcesami przywoływana jest na widok jego licznych dyplomów, statuetek i pucharów. Jest z niego niezła wróżka gdyż panuje swym duchem nad materią, lecz nie wierzy za bardzo w to... bo jest praktyczny i twardo dążący do swych celów

Pozdro ósemki
No i prosze, czysta i prawdziwa osemeczka ze mnie..wszystko sie zgadza..prawie.. Hejka
Odpowiedz
#29

moze cos nowego o numeroligi napiszesz Uśmiech
Odpowiedz
#30

doprawdy trafny opis 2-ki i 4-ki Uśmiech
Odpowiedz
#31

Jak to moliwe , ze ja tego nie widziałam , to dzieło sztuki Sławku !
Bombowo o 1 to przywdca, powie co i kto ma robic Rotfl
6 lepiej nie mogłes narysowac " Anioł nie człowiek" ... i ten kominek Uśmiech
8 taaaak po trupach do celu , niech tylko ktos stanie na drodze juz cos wymysli Rotfl podobnie jakos do cech koziorozca
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości