Jakie są najsilniejsze karty na uczucia?
#1

Jakie są wg Was najsilniejsze karty na uczucia w pytaniu Co czuje (ona/on)?

Ja np. zaobserwowałam , że Cesarzowa w pytaniu , co czuje kobieta jest bardzo silną kartą..
Odpowiedz
#2

Cesarzowa owszem, również Kochankowie i Słońce, ale też mogą byc uczucia negatywne (nienawiść, wściekłość), wiec także Diabeł Uśmiech
Odpowiedz
#3

Pytanie to jest domyślnie zawężone do tego:
tojajuzniewiem napisał(a):co czuje kobieta
Wszelkie dywagacje o różnicy pomiędzy emocjami i uczuciami, o tym, że istnieją uczucia pozytywne, negatywne itp. wydają mi się tu nie na miejscu. Znakomita większość kobiet zapytana o co chodzi w wątku "najsilniejsze karty na uczucie" odpowie myślę - o miłość.
Odpowiedz
#4

Dla mnie dobrą kartą w uczuciach_ miłości , jak trafnie Zib zauważyłUśmiech- jest Świat. Dla mnie on oznacza pełnię możliwości i realizacji.
Odpowiedz
#5

Zib napisał(a):Znakomita większość kobiet zapytana o co chodzi w wątku "najsilniejsze karty na uczucie" odpowie myślę - o miłość.

... i tu masz całkowitą rację, Zib. Uśmiech
Dla mnie bardzo silne karty na miłość to Kochankowie, Słońce i Świat... czyli tak jak dla Was... Uśmiech , ale i również 2 Kielichów...
Odpowiedz
#6

Dla mnie Kochankowie i 2 kielichów to zawsze jakiś wybór, dylemat. Niby to uczucie jest, ale zawsze coś się tam jeszcze dodatkowego plącze. A 2 kielichów to takie miłe motylki w brzuchu tylkoUśmiech Zauroczenie i zakochanie, a ja bym chciała totalnej miłościUśmiech
Odpowiedz
#7

cesarzowa napisał(a):A 2 kielichów to takie miłe motylki w brzuchu tylkoUśmiech Zauroczenie i zakochanie, a ja bym chciała totalnej miłościUśmiech
Totalna miłość zazwyczaj zaczyna się od zauroczenia, zakochania po uszy, czyż nie? Potem przychodzi czas na głęboką miłość, kochamy całym sobą...
Życzę Tobie i tych motylków w brzuchu i tej totalnej miłości... Buziak
Odpowiedz
#8

natka napisał(a):
cesarzowa napisał(a):A 2 kielichów to takie miłe motylki w brzuchu tylkoUśmiech Zauroczenie i zakochanie, a ja bym chciała totalnej miłościUśmiech
Totalna miłość zazwyczaj zaczyna się od zauroczenia, zakochania po uszy, czyż nie? Potem przychodzi czas na głęboką miłość, kochamy całym sobą...
Życzę Tobie i tych motylków w brzuchu i tej totalnej miłości... Buziak

Natka, czemu mi tak żle życzysz?Uśmiech
Poważnie, to ja chcę spokoju w tej materii.
Mnie ssię podoba Swiat i Słońce bo niosą spokojny przekaz,dojrzałość, stabilność. Nie ma tego dla mnie w karcie Kochanków, ani w 2 kielichów.
Odpowiedz
#9

Ojj tak z tymi 2 kielichami to sie zgadzam w 100% , to moja ulubona karta, zawsze jak ja wyciągam wiem, że wszytsko będzie dobrze... i z reguły jest bardzo ale to bardzo milo..Uśmiech)))
Odpowiedz
#10

XVII Gwiazda z VI Kochankami = silne uczucie , prawdziwa Miłość ! plus jeśli w uczuciach pojawi się obok X Koło Fortuny - znak że to związek karmiczny .

VI Zakochani + XV Diabeł = związek oparty o SEX !i ogólnie w rozkładzie oznacza ..zajeb***ty sex Oczko

As Pucharów + IX Pucharów również miłość silna , życiowa która na długo zapuści korzenie w obu płciach

itd jest tego Oczko
Odpowiedz
#11

Myślę, że 7 pucharów jest ciekawą kartą jeśli chodzi o uczucia. Wprawdzie nie mówi o miłości z motykami, ale o miłości ''nie z tego świata''. Jest to miłość silniejsza niż śmierć. Pokazuje uczucia wyrafinowane, często platoniczne.
Odpowiedz
#12

Oj 7 pucharów to klęska urodzaju. Masz tak dużo opcji do wyoboru, że zagłębiasz się w marzenia jak to by było gdybyś wybrała, któregoś z nich...i masz ogromny dylemat co też należy wybrać, ponieważ z każdą opcją jesteś związana emocjonalnie.
Odpowiedz
#13

Severusie tez tak czuje ją podobnie
to bujanie w obłokach,marzenia, fantazje ale czesto mało relane lub niezrealizowane
obietnice i wzdychanie do ksiezyca
karta tez roznego rodzaju uzaleznien ( alkohol i inne srodki )
Odpowiedz
#14

Kojarzy mi się też trochę z taką romantyczną dziewczynką, która nie wie o co jej chodzi i jest w tym nieszczęśliwa, ale w sumie jej w tym romantycznym nieszczęściu dobrze.
Czyli jeśli miłość- to bardzo niedojrzała.
Odpowiedz
#15

tak dokładnie
to tak jak zakochac sie w aktorze lub aktorce takie westchnienia sa samą miloscia
gdy tymczasem nie ma szans , bo osoba bedace przedmiotem westchnien zyje gdzies realnie i ma swoje zwiazki , swoje zycie , za oceanem nawet
niektorym to wystarcza takie wzdychanie do obrazka
Odpowiedz
#16

Jest to na pewno innego rodzaju miłość ale gdy zawodzi ,,prawdziwa'' , ta z 7 pucharów często pozostaje. Mnie ona wyszła gdy stawiałam karty osobie po przejściach. Zawiodła się na swoim mężu, ale cały czas marzyła o miłości z przed lat. Nie widziała człowieka od 20 lat i wiedziała,że raczej nie założy z nim rodziny, ale ta platoniczna miłość i nadzieja sprawiły że się nie załamała.To uczucie było tak silne, że wyszło mi w kartach.
Taka miłość rzadko doprowadza ludzi do ołtarza, ale na pewno pomoże w napisaniu kilku romantycznych wierszy.
Severus bardzo dobrze to ująłeś ,,jej w tym romantycznym nieszczęściu dobrze''
Odpowiedz
#17

Malwi Oklaski to co napisałas tak pasuje do 7puch , ze bardziej nie mozna wyłozyc kawy na ławe Uśmiech
i do tego ten przykład z zycia wzięty
nostalgia i tęsknota za czyms wzniosłym nawet nie koniecznie prawdziwym
Odpowiedz
#18

A ja lubię 10 kielichów jako spełnienie uczuciowe, bezpieczeństwo i stabilizacje Uśmiech
Odpowiedz
#19

6 Puch..milosc bezwarunkowa, totalna..ta karta zawsze mi to pokazuje.. Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości