Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?

Mi też wyszła 5 z 32 Uśmiech
Odpowiedz

Ja jestem 33/6 i zonk Dobani .

"W życiu największą wypłatę dostaniesz za pracę nad samym sobą!"
Odpowiedz

ja jestem 7 i zestawienie samych 7 z 9 to również cięzka przeprawa , 7z 9 w pracy to tak jak żołniez , duża musztra . Jako 7 introwertyk jesli chodzi o zycie prywatne , ekstrawertyk w pracy .
Odpowiedz

Witam,
jak obliczyć która liczbą jestem? moja data ur, 31.08.1989
Pozdr
Odpowiedz

Jak to jest z tą liczbą . Mi wychodzi 11 i jak kiedys się kogos pytałam,to powiedzili,że jest 11 i to jakaś mistrzowska liczba. Innym razem ktoś mi wyliczał i wyszła 9.
A jak ja teraz licze to wychodzi 2 . To ja juz nie wiem. jak chyba na onecie sprawdzałam,to również 11 miałam .
Urodziłam się 28.06.1993

Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią.
Odpowiedz

To-tylko-ja napisał(a):Jak to jest z tą liczbą . Mi wychodzi 11 i jak kiedys się kogos pytałam,to powiedzili,że jest 11 i to jakaś mistrzowska liczba. Innym razem ktoś mi wyliczał i wyszła 9.
A jak ja teraz licze to wychodzi 2 . To ja juz nie wiem. jak chyba na onecie sprawdzałam,to również 11 miałam .
Urodziłam się 28.06.1993
Z jedenastki wychodzi dwójka Uśmiech
Odpowiedz

No więc waśnie.Jak liczyłam to też mi 2 wychodzi,ale co z ta niby mistrzowską 11. nawet na onecie mi 11 wychodziło. hehe Buźki

Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią.
Odpowiedz

Ponoć osoby, którym wychodzi liczba mistrzowska (11, 22, 33 itd) są świadomymi bytami kosmicznymi, które wybrały to wcielenie, aby spełniać konkretną misję we wszechświecie (nieść naukę, rozwój, miłość). Niestety ograniczają je przeszkody związane z ich liczbą prostą (w Twoim wypadku jest to 2 - powstała z 1+1).
Odpowiedz

6z33
Odpowiedz

tak. z 11 prztpisuje 2, z 22 4 ,a z 33 6 . Tutaj znalazłam ,że z tych niby mistrzowskich te od 1-9 pasują. Polecam --> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ale-numerologia.info/liczba-urodzenia.html">http://www.ale-numerologia.info/liczba-urodzenia.html</a><!-- m -->

Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią.
Odpowiedz

trójeczka- cesarzowa czyli Uśmiech
Odpowiedz

No i już wszystko wiesz Uśmiech

Ja jestem piątką z 32. Ale powiem szczerze, niewiele z tych cech do mnie pasuje. Umiarkowanie faktycznie, ale ta porywczość i spontaniczność nie za bardzo Uśmiech Może udało mi się podjąć i zawalczyć o swoje wyzwanie.
Odpowiedz

U mnie pasuje idealnie i 2 i 11 . Szególnie jeśli chodzi o uczucia. Sytzał w dziesiątkę. za to nie zgadzam się zupełnie z chińskim horoskopem,ten to w ogole do mnie nie pasuje. Jestem kogutem,a to do spokojnego raczka nie pasuje Oczko hehe tez tak czasem bywa Uśmiech

Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią.
Odpowiedz

Jestem 34/7 czyli Siódemka /Rydwan/ i wszystko sie zgadza
Odpowiedz

Rani napisał(a):Kto oprocz mnie jest 4 ?

Ja jestem rowniez Cesarzem haha


Odpowiedz

ja jestem 4 Kwiatek
Odpowiedz

Witam wszystkich Uśmiech

To ja 7ka...34...ale klucz wcielenia 4/31/13....cięzki kawałek chleba....

ale za to sny prorocze....

Ew.
Odpowiedz

a ja 9 z 36 chociaz kompletnie nie wiem o co chodzi z tymi liczbami Bezradny
Odpowiedz

Jestem 6 (3+3)
Odpowiedz

9 (36)
Odpowiedz

12.11.1977

Moja droga życia to : 2
Odpowiedz

2 (11) Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości