Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?

7 Oczko
Odpowiedz

11 Oczko
Odpowiedz

a ja jestem 9 - Pustelnik... cos w tym jest Oczko wlasciewie duzo...
Odpowiedz

Również 9teczka Buźki

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz

Ja jestem 3 z (12) gdzie mogę znaleźć opis co to znaczy, do czego się odnosi?

Czły dział numerologii do Twojej dyspozycji...trochę własnej inicjatywy.... Oczko
Moderator
Odpowiedz

jestem 9 z 27
Odpowiedz

Jestem 7...nie mam pojęcia czy to dobrze Rotfl
Odpowiedz

jestem 4 z 31
Odpowiedz

jestem 8 z 35
Odpowiedz

Moją drogą życia jest mistrzowska 33. Czasem jest męcząca, to muszę przyznać, ale grunt to pracować nad tym, aby była to pozytywna wibracja... od jakiegoś czasu przynajmniej staram się uczyć żyć w odpowiedni sposób.
Odpowiedz

Moją drogą życia jest 36 czyli dziewiątka i dużo się zgadza z opisu Uśmiech
Odpowiedz

Ja jestem numerologiczną dwudziestką - tak mi znajoma już teraz wróżka kiedyś powiedziała. Zapamiętałam to bo wielokrotnie liczyła i powiedziała, że przez całą karierę nie spotkała takiego indywiduum (jeszcze wtedy nie wierzyłam we wróżby z kart - bardziej z ciekawości skorzystałam z wizyty), a zajmowała się tym wówczas od 25 lat. Nie znam się na numerologii kompletnie - nie wiem dlaczego jestem czasami określana przez osoby mi wróżące jako 20 ( ale wiem, że to bardzo pomaga przy interpretacji rozkładów, ponieważ niestety te emocje charakterystyczne dla 20 są mocno we mnie zakorzenione), a czasami jako 2. Buźki
Odpowiedz

20 ? To faktycznie coś niespotykanego i wyjątkowego Uśmiech
Ja to jestem numerologiczną siódemką,a szkoda bo niezbyt przepadam za tą cyfrą :uoee:
Odpowiedz

Ja jestem 33, ale coś mi się wydaje, że na razie jestem ciągle 6 - jeszcze nie dorosłam do tej 33. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Ja jestem 6. Ogólnie ta liczba zdaje się mnie prześladować na każdym kroku Uśmiech
Odpowiedz

Temat jest stary, nie wiem, jak mogłam przegapić Oczko

Jestem 4-ka z 31, urodzona 4.04., w czwartek.... Bardzo lubię tę wibrację, gruntuje moją kielichową osobowość... Ale fakt, leniem też jestem, odpoczynku nigdy za dużo Oczko

Okazuje się, że 4-ka budowniczy buduje sobie przewagę Rotfl
Odpowiedz

Ja jestem mieszańcem Rotfl 2/11 ale pracuje nad tą 11 Oczko
Odpowiedz

Jestem 9, zatem tarotowym Eremitą czy inaczej Pustelnikiem Uśmiech
Odpowiedz

2/11

coraz bardziej zmierzam w kierunku 11.a moze juz na nia wskoczylam przy pierwszym obrocie saturna, bo moje zycie sie wtedy wywrocilo do gory nogami i zaczelam sie zajmowac pomoca, karma, psychologia, takimi nauczycielskimi klimatami w sumie. do tej pory jestem nauczycielem.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz

Jestem 3 z 12 ale niewiem i nie mam pojęcia kim jestem...
Odpowiedz

Mistrzowska 33 - duzy minus , wiele cierpienia i problemów w dodatku nadwrażliwość emocjonalna ogromna co wszystko nie raz kończyło się załamaniem nerwowym. Miałam portret i ponoć spelnienie u mnie w rożnych dziedzinach życia przyjdzie w dojrzalszym wieku, oby.
Odpowiedz

Jestem 7/16 Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości