Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?

Happy - u mnie podobnie ta przemiana przebiega Oczko
Odpowiedz

5/23 Uśmiech
Odpowiedz

Kotek ja 12/3, mam jednak sporo czwórek, nie jest to łatwy układ ale widać taki mój LOS Muza
czy 21/3 to ta sama wibracja co 12/3 ?
Odpowiedz

Jestem 7 z 34. :/
Odpowiedz

lilou21 napisał(a):Kotek ja 12/3, mam jednak sporo czwórek, nie jest to łatwy układ ale widać taki mój LOS Muza
czy 21/3 to ta sama wibracja co 12/3 ?

Nie ta sama. 21 to spełnienie, powodzenie, twórczość, miłość, podróże, a 12 to smutek, iluzja, problem z wyborami, pogodzenie z losem, poczucie winy.
Odpowiedz

Anlana,
ukłon za objaśnienie.
to zupełnie zmienia postać rzeczy, oznacza nie mniej ni więcej, iż sami decydujemy o sobie, los zapisany nie jest naszym losem tylko drogą, którą możemy iść, jeżeli odrzucimy emocje, odrzucone emocje dają nam wgląd do prawdy, wówczas wybieramy siebie, nie patrzymy wstecz tylko idziemy swoją drogą, jeżeli jest to droga smutku, iluzji, pogodzenia z losem i poczucia winy gdy ją przejdziemy okaze się dla nas spełnieniem, powodzeniem, odkryciem twórczości i miłości, będzie naszą podróżą, jak życie które dał nam LOS> zalezy to zatem tylko do nas, gdy tylko odrzucimy emocje...lecz emocje są ludzkie: miłość, zdrada, ból, rozczarowanie...czy zatem gdy to odrzucimy zrezygnujemy z bycia człowiekiem, z tych pieknych ludzkich emocji, wówczas stajemy się Panem siebie a nasze doświadczenie skazuje nas na samotność ? to drugi człowiek obok nas sprawia, że wybieramy smutek spowodowany bólem ? ból wybieramy sami, zatem droga do wyzwolenia i odwrócenia klepsydry jest samotność i pogodzenie się z losem, by więcej nie zaznać bólu iluzji i poczucia winy. Ma to pokrycie w astrologii, gdzie 12 dom jest samotny, odwrócony jest radosny...radość w samotności bez bólu egzystencji, lecz ból z samotności i wyboru konieczności pozbycia się iluzji, Trochę to dwoiste, skoro jedna samotnosć to ból, ale prowadzi do pozbycia sie iluzji, zatem problem z wyborem czy samotność będzie spełnieniem czy kolejna iluzją... aby nie mieć czasu na myślenie iluzje i problemy z wyborami nalezy zatem wybrać miłość, twórczość, powodzenie i podróże Oczko
wybrać zatem 21, co daje ŚWIAT, człowiek może być w świecie zarówno samotny jak i czuć się podłączony do wszystkich neuronów ŚWIATA...gdy odrzuci ból iluzji przejdzie przez samotność, wybierze jednak innych ludzi, przy których uczy pokonywać ból, lecz zaufanie ma TYLKO do SIEBIE... by mieć prawo wyboru, wówczas życie staje sie piękna podróżą a drugi człowiek jest tylko przystankiem na naszej drodze, by odkryć prawdę o SOBIE samym, jakich wyborów dokonujemy, na czym sie opieramy, przed czym wahamy, gdy zagłębimy się w wielkim oceanie ŚWIATA...wówczas jesteśmy jak MOTYL...nikt nie może nas zranić, bo zawsze możemy odlecieć i nie skazywać się na ból egzystencji życia w klatce iluzji. to było cenne doświadczenie Anlano Kwiatek
Odpowiedz

Ja jestem 5 czyli papież.
Odpowiedz

Jestem nr 7
Odpowiedz

Jestem 6 Uśmiech
Odpowiedz

A ja 2 Uśmiech
Odpowiedz

Ja również 9 Uśmiech
Odpowiedz

Moja liczba to 5
Odpowiedz

Jestem:
10/1
Koło fortuny/Mag

Nieźle Uśmiech
Odpowiedz

Ja jestem 2 lub 11
Odpowiedz

33 Uśmiech
Odpowiedz

33/6 Uśmiech
Odpowiedz

1 Uśmiech
Odpowiedz

jestem 5 Uśmiech
Odpowiedz

Ja 3 ♣
Odpowiedz

Jestem 6 do tego typowa Uśmiech
Odpowiedz

Uśmiech 8 Uśmiech
Odpowiedz

Uśmiech 4
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości