Ankieta: Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia? - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1
9.06%
47
9.06%
2
12.14%
63
12.14%
3
9.83%
51
9.83%
4
12.52%
65
12.52%
5
9.83%
51
9.83%
6
12.52%
65
12.52%
7
9.83%
51
9.83%
8
10.98%
57
10.98%
9
13.29%
69
13.29%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Ankieta - Jaka jest Twoja Liczba Drogi Życia?
#23

dla mezczyzn bycie 4 jeste fajne , dla kobiet nie koniecznie jest to latwe byc 4.

Ja też jestem 4

Rani Ja nie powiedziałabym że to ma znaczenie dla mężczyzny czy kobiety , to zależty z jakiej podliczby jest ta 4.
Inaczej będzie dla 4/13, a inaczej dla 4/22 i oczywiście patrzymy na liczby z całej piramidy.
I pomimo że Ja , Ty i miriam jesteśmy 4 -to każda z nas jest inna , bo kazda ma inne liczby w swojej piramidzie.
Odpowiedz
#24

rudalila napisał(a):Ja tez jestem 9tka

Ja też 9 Rotfl
Odpowiedz
#25

tak patrze na ta ankietę - czy ona nam coś powie? chyba zbyt mało osób bierze w niej udział ....
bo np. czyżbym tylko ja prezentowała 8? Uśmiech czy to ja jestem tylko taka silna - ( w dodatku 8/44)
Odpowiedz
#26

ramona napisał(a):dla mezczyzn bycie 4 jeste fajne , dla kobiet nie koniecznie jest to latwe byc 4.

Ja też jestem 4

Rani Ja nie powiedziałabym że to ma znaczenie dla mężczyzny czy kobiety , to zależty z jakiej podliczby jest ta 4.
Inaczej będzie dla 4/13, a inaczej dla 4/22 i oczywiście patrzymy na liczby z całej piramidy.
I pomimo że Ja , Ty i miriam jesteśmy 4 -to każda z nas jest inna , bo kazda ma inne liczby w swojej piramidzie.
masz calkowita racje.
Ja tylko wyszlam z zalozenia ze liczba 4 (to np w tarocie Cesarz) nie sprzyja rozwijaniu kobiecych atrybutow. Latwiej byc kobieta majac 3 jako liczbe zycia ( Ceasarzowa). Basia Antonowicz na warsztatach mowila ze kobiety czworki sa bardziej meskie; z charakteru i z ubierania sie, czesto sie nie maluja, zwaracaja mniejsza uwage na kobiecy stroj. Rywalizuja tez z mezczyznami tzn to one ,,nosza spodnie'' w zwiazku...itp, troszcza sie o bezpieczenstwo rodziny , finansowe np i inne takie.
Odpowiedz
#27

Rani napisał(a):
ramona napisał(a):dla mezczyzn bycie 4 jeste fajne , dla kobiet nie koniecznie jest to latwe byc 4.

Ja też jestem 4

Rani Ja nie powiedziałabym że to ma znaczenie dla mężczyzny czy kobiety , to zależty z jakiej podliczby jest ta 4.
Inaczej będzie dla 4/13, a inaczej dla 4/22 i oczywiście patrzymy na liczby z całej piramidy.
I pomimo że Ja , Ty i miriam jesteśmy 4 -to każda z nas jest inna , bo kazda ma inne liczby w swojej piramidzie.
masz calkowita racje.
Ja tylko wyszlam z zalozenia ze liczba 4 (to np w tarocie Cesarz) nie sprzyja rozwijaniu kobiecych atrybutow. Latwiej byc kobieta majac 3 jako liczbe zycia ( Ceasarzowa). Basia Antonowicz na warsztatach mowila ze kobiety czworki sa bardziej meskie; z charakteru i z ubierania sie, czesto sie nie maluja, zwaracaja mniejsza uwage na kobiecy stroj. Rywalizuja tez z mezczyznami tzn to one ,,nosza spodnie'' w zwiazku...itp, troszcza sie o bezpieczenstwo rodziny , finansowe np i inne takie.

A czy tak nie jest ?
z tym ubieraniem to róznie bywa .
Odpowiedz
#28

Ja jestem 7/34
ogólnie bardzo zasiódemkowana, w dacie urodzenia 3 siódemki
FairyWitch napisał(a):Jestem tylko ja 7?

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz
#29

A jak obliczyć tą drugą liczbę?
Odpowiedz
#30

Ja mam programik do liczenia piramidy stworzony przez kolegę z innego forum (szod) <!-- m --><a class="postlink" href="http://nomka.wrzuta.pl/plik/0MDFr3DX5qV/numerologia">http://nomka.wrzuta.pl/plik/0MDFr3DX5qV/numerologia</a><!-- m -->
daj znać jakby nie działało

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz
#31

Dziękuję pieknie, działa Uśmiech
Tylko jak po chińsku dla mnie... w końcu nic nie umiem.
ps. co to znaczy punkt zwrotny i lata pustki?
Odpowiedz
#32

Nie jestem numerologiem, zaledwie liznełam powierzchownie temat
Na czerwono masz wyzwania karmiczne, na niebiesko liczby mistrzowskie, a na zielono liczby/wibracje szczęśliwe
Punkt zwrotny to zadaje sie jest nasilenie danej wibracji

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz
#33

nadzieja_aa napisał(a):tak patrze na ta ankietę - czy ona nam coś powie? chyba zbyt mało osób bierze w niej udział ....
bo np. czyżbym tylko ja prezentowała 8? Uśmiech czy to ja jestem tylko taka silna - ( w dodatku 8/44)

nadziejo ja jestem tą drugą silną z ankiety, tyle że z 26 Oczko
Odpowiedz
#34

A ja mam w Liczbie Drogi Życia Liczbe Mistrzowską 33 Uśmiech więc w ankiecie zaznaczyłam 6 Rotfl

23.05.1985
23+05+1985=>2+3+0+5+1+9+8+5=>33 3+3=>6

Można wejść do ciemnego pokoju pełnego zła ciemności i zapalić świeczkę, a ciemność natychmiast zniknie. Ale nie da się zrobić odwrotnie,nie da się wejść do oświetlonego pokoju wypełnionego prawdą. Nie da się wziąć żadnej ilości ciemności by wejść z nią do tego pokoju i odnieść jakikolwiek skutek.
Odpowiedz
#35

Akaszo moglabys przyblizyc na tym forum opis liczby 33Uśmiech? Pytam, poniewaz poznalam mezczyzne, ktory jest 33 i jest to pierwsza osoba o tej wibracji jaka mialam okazje poznac. Z pewnoscia sporo wiesz o swojej drodze zycia, a ja chcialabym uslyszec cos z doswiadczenia codziennego, a nie ksiazkowy opisUśmiech Ponoc altruisciUśmiech Najlepsza liczba mistrzowskaUśmiech Dodasz cos wiecejUśmiech?
Pyta numerologiczna 1Oczko

"Mowa nie wystarcza. Duch objawia sie w obrazach (...) Patrz w serce i usłysz jego wewnętrzny głos."
Odpowiedz
#36

Nadziejo ja tez jestem 8 a moje dzieci to dwie 11 no mistrzami to oni sa jak nic :twisted:
Odpowiedz
#37

Ja jestem 6 Oczko
Odpowiedz
#38

Maire - u Ciebie czuje się tą "6" Uśmiech
Odpowiedz
#39

Lol Lol Lol
no cóż Język
Odpowiedz
#40

3 :mrgreen:
Odpowiedz
#41

Rusalka napisał(a):Akaszo moglabys przyblizyc na tym forum opis liczby 33Uśmiech? Pytam, poniewaz poznalam mezczyzne, ktory jest 33 i jest to pierwsza osoba o tej wibracji jaka mialam okazje poznac. Z pewnoscia sporo wiesz o swojej drodze zycia, a ja chcialabym uslyszec cos z doswiadczenia codziennego, a nie ksiazkowy opisUśmiech Ponoc altruisciUśmiech Najlepsza liczba mistrzowskaUśmiech Dodasz cos wiecejUśmiech?
Pyta numerologiczna 1Oczko

Rusałko napisałam ci wiadomośc prywatną. Mam nadzieję, że odpowiedziałam w niej na Twoje zapytanie Uśmiech Daj znac czy przeczytałaś i co o tym myslisz.

Można wejść do ciemnego pokoju pełnego zła ciemności i zapalić świeczkę, a ciemność natychmiast zniknie. Ale nie da się zrobić odwrotnie,nie da się wejść do oświetlonego pokoju wypełnionego prawdą. Nie da się wziąć żadnej ilości ciemności by wejść z nią do tego pokoju i odnieść jakikolwiek skutek.
Odpowiedz
#42

Ósemki górą Oczko
Odpowiedz
#43

Ja jestem Kapłanką czyli II, i słuchajcie w życiu się wszytsko zgadza Lol A tak na prawdę jestem II z 11stki Uśmiech

No i teraz II i VIII idą łeb w łeb! :mrgreen:
Odpowiedz
#44

Jestem 6Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości