Dama Pentakli DC
#1

[Obrazek: db_DC-_Pentakel_13_-_Queen1.jpg]
Obraz przedstawia najbardziej spełnioną ze wszystkich Dam w talii tarota. Jest jak Cesarzowa. Ma w sobie wszystko czego potrzeba do szczęścia. Czuje bliskość i powiązanie z naturą, rozumie jej cykle, potrafi dbać o siebie, ale i o otoczenie. To daje jej czystość myśli i rozwiniętą duchowość. Czerwona suknia wskazuje też na zdolność do pasji, uniesień, a zielony kaptur i szal świadczy, że tej pasji towarzyszą uczucia. Trzyma szamański bęben, a więc potrafi wejrzeć w siebie, aby otrzymać odpowiedzi na nurtujące ją pytania, wspomóc swoją intuicję.
Odpowiedz
#2

Hmmm.... te drzewo mnie troche niepokoi... Oczko
Wydaje sie takie martwe i straszace... nie wiadomo czy nadchodzi dzien,. czy noc...
Ale niezaleznie od tego, postac wyglada na wypoczeta, swiadoma... czyli rozwaznie posluguje sie swoja energia, swoimi silami...
Jest trzezwego umyslu, chociaz moze niezbyt energicznie dzialajaca, trzyma swoj temperament na wodzy.
A ze ma spory - rude wlosy i duzo czerwieni, to ognista, temperamentna kobieta..
Krolik tez moze o tym swiadczyc hahaha

Zastanawia mnie kamien pod jej lewa stopa... Albo ma ugruntowane wnetrze, na stabilnych filarach, ale moze tez oznaczac blokade w komunikacji z nim.
Zastanawia mnie tez kosc (ktora pelni zapewne funkcje paleczki w bebnie szamanskim) - oze oznacza, ze trzeba cos poswiecic, cos starcic byc zyskac?
albo tez straty zahartowaly, zostaly przeksztalcone w zysk...

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości