Kącik filmowy
#23

alathea napisał(a):przepadam za Russelem Crowe...
i tez na tym plakalam

piekna jest scena, gdy umiera
Violin
tez uwielbiam Russela C..a film ogladalam pierwszy raz gdy poznalam sie z moja brzydsza polowa Oczko To jego ulubiony film obejrzal go chyba w sumie z 5 razy. Wiec i innym facetom powinien przypasc do gustu.
Odpowiedz
#24

Jezzzuuuu...Rani, ja juz nawet nie zlicze razow, ile musialam ogladac Gladiatora....Brian go uwielbia, wiec poza tym , ze mial go na DVD i regularnie co jakis czas ogladal, to gdy lecial w TV , oczywiscie tez go ogladal. Dobrze,ze mam w domu 3 telewizory.... Lol
Odpowiedz
#25

Vivi napisał(a):Jednym z najlepszych filmow,jaki obejrzalam to film "Zielona mila" z Tomem Hanksem.Goraco polecam

Również oglądałam go dwa razy, piękny film, warty zobaczenia. Za każdym razem przeżywa się go na nowo...
Odpowiedz
#26

lubie Russela, ma w sobie cos, co lapie za serce - cos "uduchowionego"
a Tom Henks... jest czesto lzawy - mimo to lubie filmy z jego udzialem

a to znacie?
Gwiezdny Pyl (Stardust) z Michelle Pfeifer

Odpowiedz
#27

To skoro mowa o starociach...to ja przypomne Die Hard ,doslowne tumaczenie "Nie do zabicia", w Polsce znany jako "Szklana Pulapka". Wlasnie wczoraj ogladalam po raz ...nie wiem ktory...moze setny...i za kazdym razem tak samo go przezywam. Bruce Willis....nic dodac...

Stardust - sliczny - Pfeifer, moja ulubiona....musze go sobie przypomniec , bo juz zapomnialam o czym byl, pamietam tylko, ze mi sie podobal.
Odpowiedz
#28

aaaaaa ''szklanka po lapkach''? Uśmiech)))
Odpowiedz
#29

alathea napisał(a):a to znacie?
Gwiezdny Pyl (Stardust) z Michelle Pfeifer
Znam i podobal mi sie ten film.
Odpowiedz
#30

A kto widzial ten film?

"Złoty kompas" (The Golden Compass)
Odpowiedz
#31

A kto z was widzial przesliczny film z Ethanem Hawke i Julie Delpy "Before Sunset" ? i druga czesc "After Sunrise" ...

Ethan zagral w wielu swietnych filmach takich jak np "Training Day" . Rewelacja ! albo np. "Presinct 13" - rowniez swietny. To filmy, ktore, tak jak "Die Hard" ogladam chetnie i za kazdym razem tak samo przezywam. Ethan jest SWIETNY !!!!


O ! chyba tego nie widzialam , Rani. Musze sobie to wypozyczyc. Mowisz,ze fajny ?
Odpowiedz
#32

spodoba ci sie, jest m.in. o czarownicach Oczko mi sie podoba.
Odpowiedz
#33

Czy można wyobrazić sobie coś gorszego niż przysłuchiwanie się porwaniu własnej córki za pośrednictwem telefonu komórkowego? Ten koszmar przeżywa Bryan (Liam Neeson), były agent służb specjalnych, któremu pozostało zaledwie kilka godzin, aby wyrwać Kim z rąk bezwzględnego gangu handlującego kobietami. Pierwsze wyzwanie: Bryan znajduje się w Los Angeles, a jego córkę porwano w Paryżu...

"Uprowadzona"
Odpowiedz
#34

Rani ...Ale czy to nie jest przypadkiem cos w stylu Harry Pottera..?.bo tego rodzaju nie lubie...

Alathea !! L I A M ....milosc mojego zycia...!!!!!! dojrzalej kobiety, oczywiscie....uwielbiammmmm Liama Neesona. Violin :romance-heart: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-inlove: :romance-inlove: :romance-inlove: Fajny film , podobal mi sie. Nareszcie dostal role na jaka zaslugiwal. Fajny tez jest jego najnowszy film "Unknown".
Odpowiedz
#35

nie jest.

ja tez nie cierpie harry pottera. najnudniejszy film pod sloncem!a sam aktor beznadziejnie gra.
Odpowiedz
#36

rudalila napisał(a):Rani ...Ale czy to nie jest przypadkiem cos w stylu Harry Pottera..?.bo tego rodzaju nie lubie...

Alathea !!  L I A M ....milosc mojego zycia...!!!!!! dojrzalej kobiety, oczywiscie....uwielbiammmmm Liama Neesona. Violin  :romance-heart:  :romance-heartbeating:  :romance-heartbeating:  :romance-heartbeating:  :romance-heartbeating:  :romance-inlove:  :romance-inlove:  :romance-inlove: Fajny film , podobal mi sie. Nareszcie dostal role na jaka zaslugiwal.  Fajny tez jest jego najnowszy film  "Unknown".


Lila, to tak jak ja! kocham go jako aktora a i jako facet jest naprawdę uroczy! czy widziałaś go w filmie Michael Collins? swoją drogą też bardzo dobry film... tu cały na youtubie:

Odpowiedz
#37

Aczkolwiek ostatnio obejrzałem film Emira Kusturicy- Życie jest pieknę. polecam.

Skazani na Shawshank- majstersztyk również.
Odpowiedz
#38

No co ty , Helege !!!! On jest MOJ ! Nie oddam go !!! widzialam go chyba we wszystkich jego filmach, w tym tez. Ciekawe czy to wtedy wlasnie byl z Julia Roberts kiedy nakrecali ten film..? Eeeech..! nie cierpie jej za to,ze z nim byla....choc bardzo ja lubie.
Odpowiedz
#39

on jest obecnie wolny Lila, także moim zdaniem poluj Rotfl
ja po prostu jak zwykle będę go uwielbiać z daleka Oczko
Odpowiedz
#40

Wiem, Helge. To okrutne, co teraz powiem , ale moja corcia Ola , gdy jej napisalam ,smsa,ze zona Liama, Natasha Richardson, zginela nagle "na nartach"....odpisala mi...."No to masz teraz szanse , mamciu !" Lol
Odpowiedz
#41

uuu, nie wiedziałam, że to był taki wypadek. ale już sporo czasu minęło, także szanse są, mogłabyś Siebie i Jego uszczęśliwić Rotfl
Odpowiedz
#42

....eeeechhh.... :sad-roulette:
Odpowiedz
#43

"Meet Joe Black" tez mi przypadl do gustu

podobala mi sie koncepcja wchodzenia w czyjs sen z "Inception"
a najbardziej te surrealistyczne ulice, mosty kreowane przez umysl

Odpowiedz
#44

ten film trochę trudniejszy, ale również polecam. trudniejszy dlatego, że jest niby o wojnie i wydarzeniach, a jakby wszystko toczy się dość wolno, niby o uczuciach, ale są one bardzo inaczej przedstawione.
jak oglądaliście bajkę Disneya "Mulan", to to jest o tej samej osobie, Hua Mulan.

Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości