Kącik filmowy
#45

Źródło/ The Fountain. jest to film, który mnie do głębi poruszył.

opowiada historię miłosną w taki dość ezoteryczny sposób, nawet momentami alogiczny, bardziej doznaniowy...
zarazem jest to historia o poszukiwaniu sensu życia i wieczności.
polecam na taki czas, kiedy będziecie mogli spokojnie go potem przemyśleć i odreagować.

i jeszcze jedno, genialna muzyka! Clinta Mansell'a

filmweb: http://www.filmweb.pl/Zrodlo

trailer: 

fragmenty muzyki:


Odpowiedz
#46

Helge..A oglądałaś to? Również ciekawy film o życiu!Polecam!


"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"
Odpowiedz
#47

widzialam... dobry film, ale jakos malo w nim pozytywnego przeslania
brak mi jakiegos punktu zaczepienia

kiedys widzialam ten film, na podstawie opowiadania Stephena Kinga
cos w rodzaju horroru
nie cierpie horrorow, ale ten przykuwa do fotela...
(pokoj) "1408", z Cusakiem

Odpowiedz
#48

"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"...niesamowity pomysl....dziwny...ale wedlug mnie troche nudny.
1408 - po pierwsze baaaardzo lubie Johna Cusacka , i choc nie przepadam za horrorami, ten nawet mogl byc.
"Gothika" - to wedlug mnie swietny horror. Zaskakujace zakonczenie,o ile dobrze pamietam. Swietna postac Halle Berry.

Wiedzmy, obejrzalam wreszcie "King's Speech". Bardzo ladny. Tylko zstanawialam sie w ktorym miejscu ktoras z was sie poplakala. Bardzo mi sie podobala Helena Bonham Carter.
Odpowiedz
#49

Cytat:Tylko zstanawialam sie w ktorym miejscu ktoras z was sie poplakala

gdy odsluchiwal plyte ze swoim glosem...

ogolnie, to nie lubie filmow "do plakania", gdzie serce peka
pamietam jak bylam mala i w szkole leciala film "O psie, ktory jezdzil koleja"
nie moglam zniesc tego, ze zostal rozdzielony ze swoim panem i tak tesknil
no, ale to nieco poza tematem
Odpowiedz
#50

Też oglądałem Uśmiech ciekawy film, chociaż myślałem, że będzie ezoterycznie, a to bardziej o UFO
Odpowiedz
#51

Nie wiem, czy oglądaliście ten film, ale jest po prostu świetny i każdemu go polecę Uśmiech Sama go oglądałąm juz kilka razy i nigdy mi się nie nudzi Rotfl

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=V4H3b255lvA">http://www.youtube.com/watch?v=V4H3b255lvA</a><!-- m -->
Odpowiedz
#52

Własnie teraz leci na TVP1 3 odcinek serialu kostiumowego "Filary Ziemi". Niezłe ma noty na film webie Uśmiech
Odpowiedz
#53

Tez bardzo lubie ten film "Iluzjonista", bardzo lubie Edwarda Nortona" i rowniez ogladalam go juz kilka razy....dzieki za linka...mialam okazje obejrzec sobie "The Gift" , bardzo mi sie podobal, kiedys go juz ogladalam ale zupelnie zapomnialam o czym jest... To cos dla nas ,Wiedzmy.
Odpowiedz
#54

A ja widzialam Krola Lwa na Broadway'u . Hura Cos niesamowitego !
Odpowiedz
#55

rudalila napisał(a):"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"...niesamowity pomysl....dziwny...ale wedlug mnie troche nudny.
1408 - po pierwsze baaaardzo lubie Johna Cusacka , i choc nie przepadam za horrorami, ten nawet mogl byc.
"Gothika" - to wedlug mnie swietny horror. Zaskakujace zakonczenie,o ile dobrze pamietam. Swietna postac Halle Berry.

Wiedzmy, obejrzalam wreszcie "King's Speech". Bardzo ladny. Tylko zstanawialam sie w ktorym miejscu ktoras z was sie poplakala. Bardzo mi sie podobala Helena Bonham Carter.

To ciocia Lila oglądnie sobie:
- Hostel
-Motel
-Zejście
-Blair Witch Project
-Rec
-Tunel
-Oszukać Strach ( to polecam wszystkim!!!!!)
-Ojczym
-Paranormal Activity
Odpowiedz
#56

Wklejam link.  Warto ten film obejrzeć. Miłego wieczoru. 
http://www.filmtok.pl/Brzydka-jestes-nie...ENT-a24040

"Ubierz mnie", Małgorzata Goliszewska
Odpowiedz
#57

Dla fanek i fanów horrorów, ale nie typu mnóstwo krwi, sylikonowe kobiety itd. tylko tych naprawdę dobrych to polecam nowość ''Kobieta w Czerni'',
ostatnio oglądałam i film jest mogę rzec naprawdę dobry, coś na wzór klimatu hiszpańskich horrorów.

Też jest film o tym samym tytule z 1985 roku, ale jego dopiero jutro obejrzę ponieważ jeszcze mi się ściąga Oczko
Odpowiedz
#58

Dobry horror nie jest zly...choc nie lubie horrorow, bo wedlug mnie ostatnio ...produkuja jakies takie durne te horrory, ze juz na samym pocztku mam ochote wylaczyc. Od czasu do czasu zalapie sie na jakis horror, poniewaz Brian regularnie je wypozycza dla siebie. Dagaa, jaki jest angielski tytul tego filmu? taki sam ?
Odpowiedz
#59

''Woman in Black'' rok 2012 Uśmiech


Dzisiaj będę oglądać ten z 1985 jak coś to też zdam relacje, czy ciekawy Uśmiech
Odpowiedz
#60

Dzisiaj oglądałam ten drugi film i nie z 1985, tylko 89 roku, złą datę wyżej podałam i no przyznam szczerze nie było jakieś specjalnej
rewelacji, trochę nudny, zero straszny, spodziewałam się czegoś grubszego.

Także zdecydowanie polecam wersję ''Woman in Black'' z 2012 roku, jest o wiele lepsza.
Odpowiedz
#61

No to mamy, to samo zdanie Uśmiech
Odpowiedz
#62

Wczoraj bylam w kinie na filmie: Snow White, POLECAM
Odpowiedz
#63

Snow White and the Huntsman - Trailer 2 (English) HD

czyli ''Sniezynka''-

Odpowiedz
#64

czy jest ktoś jeszcze poza mną, kto uwielbia Kabaret i często do niego wraca?

[Obrazek: cabaret.jpg]
Odpowiedz
#65

no ja! ... ale lubię wracać również do Arthura! Rotfl
Odpowiedz
#66

Kasia liczyłem w podświadomości, że jak ktoś też lubi ten film, to Ty Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości