Zumba
#1

Dziewczyny , zapisuje sie na ZUMBE .
zapraszam i zachecam i was:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=nuAQPOP0_nM[/youtube]
KAZDY MOZE
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xzUNsaiG3cU[/youtube]
Odpowiedz
#2

Proponuję każdemu spróbować. Uśmiech Tak
ZUMBA jest niesamowita ! Ja się normalnie uzależniłam...Nie dość , że nie mogę się doczekać na każde spotkanie to jeszcze puszczam sobie w domu klipy z ZUMBĄ z youtube i ćwiczę sobie w domu...Mówię wam, jest cudnie !!!! Czuję się świetnie , mam lepszą kondycję ...i przekroczyłam wreszcie tę zalętą barierę 70ciu kilo. Wreszcie ważę 69+ !!! Hura Hura
Odpowiedz
#3

rudalila napisał(a):Wreszcie ważę 69+ !!! Hura Hura
R. dla mnie 69+ znaczy że ważysz powyżej 69. Chyba powinno być 69 - Bezradny
Jest coś lepszego od zumby.....ale jak wrzuciłem filmik to Taro od razu do kosza przeniósł Nerwus

:orcs-buttshake:
Odpowiedz
#4

Zumba nie jest zła, ale to jak z każdą aktywnością sportową - jak się zaangażujemy tak odczuwamy efekty.
Odpowiedz
#5

Janek napisał(a):
rudalila napisał(a):Wreszcie ważę 69+ !!! Hura Hura
R. dla mnie 69+ znaczy że ważysz powyżej 69. Chyba powinno być 69 - Bezradny
No nie zupełnie.... Najważniejsze było przełamanie 70 kg....ale jeszcze troszkę....pomalutku....nie ma pośpiechu.... będzie i 68+...bo na razie sie jeszcze przechyla miedzy 69 i 70...Damy radę.... Luzik
Odpowiedz
#6

Zumba jest dobra, ale polecam ruch na świeżym powietrzu np.; jazdę na rowerze która jest obecnie bardzo modna i zdrowa. Kilogramy też można zwalić.
Odpowiedz
#7

Cały miesiąc przed świtami była zumba minus 4 kg Uśmiech święta mnie zgubiły... od nwoego tygodnia wracam na właściwe tory. Samopoczucie będzie lepsze Uśmiech
Odpowiedz
#8

Potwierdzam wszystko co poprzedni napisali odnośnie tej przezajefajnej aktywności zwanej Zumba. Może to nie jest tak ze rzeźbi ciało i po niej będzie się miało kaloryfer jak nie wiem co ale na pewno niesamowicie wyszczupla co mogę potwierdzić po sobie Uśmiech Poza tym jest mega fajna jak się ma zły dzień albo jest się w dole bo podczas tańczenia to wyzwalamy endorfiny czyli hormony szczęścia. No i jeszcze ta latynoska muzyka podczas zajęć Muza
Odpowiedz
#9

Już jakiś czas temu zakochałam się w Zumbie, chociaż niestety teraz chodzę raz na dwa tygodnie na zajęcia ;( Niestety - brak czasu
Odpowiedz
#10

Ja również polecam Zumbe ! Uśmiech Mam po niej świetny humorek i uwielbiam się poruszać w rytmie muzyki latino Oczko
Odpowiedz
#11

Teraz mam troszkę luźniej w pracy i w domu, więc udaję mi się wygospodarować nawet dwa dni w tygodniu na zumbę! I od razu widać poprawę nie tylko w sylwetce, ale także w kondycji.
Odpowiedz
#12

A ja polecam Mel B! ćwiczę z nią już od pół roku i zaręczam, że każda z was po takim czasie wyrzeźbi sobie taką figurę, że szok Rotfl
https://www.youtube.com/watch?v=6Lr0CbyFgVg
Odpowiedz
#13

O tak Mel b wymiata!!!
Odpowiedz
#14

no ja ostatnio brałam udział w szkoleniu na trenera dla dzieci Uśmiech Przedszkole mnie wysłało. Świetna sprawa, po 3 godzinach ćwiczeń ledwo doszłam do domu Uśmiech A więc działa i spala kalorie hahahhaha
Odpowiedz
#15

Chodziłam kiedyś na zumbę, ale niestety.... spalałam za dużo kcal Smutny A ja akurat chciałabym przytyć.
Odpowiedz
#16

Zumba jest super. Mega pozytywnie nastawia, więc jeśli zły humor Cię zaatakuję wybierz się na zumbę, Uśmiech
Odpowiedz
#17

Zumba to moja miłość od prawie trzech latUśmiech taniec i muzyka potrafią wymazać trudy całego dniaUśmiech ubytku masy ciała u siebie nie zauwazylam, ale kondycję mam dużo lepszą po tych ćwiczeniach; )
Naprawdę zachęcam do zumbowaniaUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości