Klątwy, uroki, czary...
#67

3. I zaakceptować obecną sytuacje Oczko To poniekąd punkt 1+2, choć nie do końca.

A żeby wrócić do tematu i nie być OT Oczko, to powiem że ja wierzę w klątwy i rzucanie negatywnych uroków na innych. czasami nawet ludzie robią to nieświadomie.

Oczywiście gdy się w to wierzy, moc działa silniej. Na takiej zasadzie działali i nadal działają szamani na świecie w niektórych plemionach. Na ile jest to negatywna wibracja, a na ile podświadome działanie autodestrukcyjne człowieka? Sama nie wiem. Ale umysł ludzki, nigdy nie przestanie zadziwiać.
Odpowiedz
#68

Cytryna, punkt 3 to zrozumieć, nie zaakceptować, choć czasem się to łączy.
Mi, zrozumienie naprawdę pomogło.

A co do meritum, to też wierzę w klątwy, w końcu słowa to energia. Jak jeszcze poparte różnymi działaniami..........brrr.
Dlatego spróbuję innymi, "dobrymi" słowami przekonać koleżankę, że musi przestać wierzyć w to, co tamta cholera jej wmówiła.
Odpowiedz
#69

Żubrówka napisał(a):Cytryna, punkt 3 to zrozumieć, nie zaakceptować, choć czasem się to łączy.

Chodziło mi, że punkt 4, mea culpa Oczko
Odpowiedz
#70

Zaakceptować w sensie, że ok. stało się, więc teraz trzeba spiąć d..ę i ruszyć do przodu, a całe to paskudztwo zostawić za sobą - to tak!!!
Odpowiedz
#71

Żubrówko , jak koleżanka będzie chciała zmiany/poprawy to pokieruj ją do mnie Uśmiech
mogę spróbować jej pomóc ...
Odpowiedz
#72

Eva, bardzo Ci dziękuję, tylko ona chyba jest nieogarnięta komputerowo, więc nie poradzi sobie z forum.
Odpowiedz
#73

Witajcie, mam prośbę do kogoś kto się zna na klątwach ich sprawdzaniu i zdejmowaniu.
Prawdopodobnie ciąży nade mną klątwa prawdopodobnie nalozona wiele lat temu , może to być pokoleniowa, czy ktoś mógłby sprawdzić i doradzić mi co mam zrobić, bo sytuacja jest bardzo trudna...
'Będę wdzięczna za każdy pomysł.
Odpowiedz
#74

Margito nie ma nad tobą klątwy,
są wysyłane myślokształy w twoją stronę, wystarczy oczyścić siebie i zabezpieczyć przed złorzeczeniem.
wzmocnić ochronę swojej energetyki.
Odpowiedz
#75

Bardzo dziękuję Ci Iwonko za odpowiedź Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#76

Część Uśmiech
nie wiem, czy piszę w złym dziale, ale chciałabym się dowiedzieć, jak sprawdzić, czy ktoś rzucił na nas klątwę, czar albo urok?

mam wrażenie, że ktoś mógł mi "źle życzyć"....
Chciałabym się przed tym jakoś obronić, znieść to
czy jest jakiś sposób, żeby to odkryć i usunąć?
Odpowiedz
#77

najszybciej dowiesz się o tym z kart.
Jest jeszcze jedna stara metoda- oczyszczania jajkiem. Z własnego doświadczenia wiem, że poprzez jajko można zdjąć i wyczytać z człowieka wszystkie złorzeczenia, klątwy, uroki, choroby, zahamowania...
Odpowiedz
#78

niestety na kartach się nie znam, a co z tym jajkiem? jak się nim "posłużyć"?
Odpowiedz
#79

wpisz w wyszukiwarkę hasło "ściąganie uroków jajkiem.. Między innymi na tej stronie możesz trochę o tym poczytać: <!-- m --><a class="postlink" href="http://ezotop.pl/thread-7509.html">http://ezotop.pl/thread-7509.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#80

dziękuję
Odpowiedz
#81

takatam- podpowiem Ci jeszcze jak można z takiego jajka wyczytać informację:
mętne białko i pęcherzyki powietrza -mówią o więcej niż jednej klątwie i dużej ilości złej energii
białe plamy na żółtku- to sytuacje w których nasze życie było zagrożone
czerwone plamki to choroby
gdy z białko przybiera kształt podobny do krzyża, trumny itd, oznacza, że ktoś za pomocą czarnej magii chciał spowodować naszą śmierć
białko przypominające mgłę, chmury- mówi iż ktoś chciał doprowadzić nas do załamania nerwowego

Podczas oczyszczania jajkiem polecam mówić tę modlitwę:
"W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego i jego mocą niech będzie związany, przełamany i zniweczony wszelki zły wpływ przekleństw, złorzeczeń, czarów, obciążeń pokoleniowych i innych szkodliwych działań ludzi i złych duchów jakie spotkały (podać imiona i nazwisko). Niech nic odtąd nie szkodzi temu Bożemu dziecku. "
Odpowiedz
#82

A ja mam pytanie do osób doświadczonych w ściąganiu klątw uroków.
Czy można samemu sobie jajkiem taką klątwę ściągać,czy musi być to osoba trzecia-wróżka/szeptunka[?]
Odpowiedz
#83

Ja jestem w tym temacie ostrożna. Niby dla kogoś mogą to być proste sprawy, podasz przepis zastosujesz bez głębszych przemyśleń. To tak jak zabawa w wywoływanie duchów na kolonii. Oczyszczanie aury powoduje otwieranie kanałów energetycznych, to już wyższa szkoła jazdy. Ja wolę oczyszczać swój umysł sama poprzez medytację inne znane mi techniki. Ale to oczywiście mój pogląd. Mogę się mylić Kwiatek
Odpowiedz
#84

Jestem tego samego zdania co Perełka ,trzeba być ostrożnym do takich rzeczy a żeby zrobiła Tobie takie oczyszczenie osoba trzecia czy to wróżka czy szeptunka musisz naprawdę ale to naprawdę być tej osoby pewna ,może się tak stać że poplącze ,zmanipuluje tobie tak w życiu że tylko usiąść i plakać i to powiedziałam bardzo delikatnie ,wiem coś na ten temat bo sama wpadłam .Ale każdy zrobi to co uważa za słuszne .
Odpowiedz
#85

Właśnie dlatego się zastanawiam... Myśli
Wiesz perełko,mnie chodzi o ściąganie klątw uroków.A nie o oczyszczanie jakieś zwykłe [ choć nie wiem czy różnią się skutecznością].
Czytałam o oczyszczaniu kąpielą w soli, całego ciała.
Ale wątpię by po wykapaniu się w soli zeszły wszystkie złe uroki,klątwy.
To już wyższa szkoła jazdy ,jak piszesz.

Tylko jak i gdzie znaleźć osobę zdejmującą klątwę.Jakieś szeptunki...?

kamilla19 napisał(a):Jestem tego samego zdania co Perełka ,trzeba być ostrożnym do takich rzeczy a żeby zrobiła Tobie takie oczyszczenie osoba trzecia czy to wróżka czy szeptunka musisz naprawdę ale to naprawdę być tej osoby pewna ,może się tak stać że poplącze ,zmanipuluje tobie tak w życiu że tylko usiąść i plakać i to powiedziałam bardzo delikatnie ,wiem coś na ten temat .Ale każdy zrobi to co uważa za słuszne .
Własnie dlatego chcę znaleźć kogoś kto się tym zajmuje,robi to dobrze, i ma renomę.
Odpowiedz
#86

Dla mnie to jest oczyszczanie, pozbycie się złej energii. Klątwa i urok mają ładunek energetyczny o różnej intensywności i zakłócają funkcjonowanie. Moja Babcia zawsze mnie uczyła, że nie wolno w gniewie rzucać słów na wiatr, np. mówić: niech Cię diabli wezmą, niech ci się to... czy tamto stanie, bo można komuś zrobić krzywdę, a poza tym ta zła energia się wraca prędzej czy później do osoby, która to zrobiła. Nie jestem specjalistką z tej dziedziny, ale nie skorzystałabym...Wolę tego typu rzeczy ogarniać sama. Jak dzieje się coś nie tak, szukam przyczyn w sobie. I zazwyczaj nagromadzenie problemów wynika z niezałatwiania spraw na bieżąco, niezałatwianie ich do końca, braku ufności we własną intuicję i siłę, skupianie się na innych a nie samej sobie ( w sensie wyrażania emocji i wyznaczania granic). Uśmiech
Odpowiedz
#87

Chciałabym prosić was o poradę.

Na moich rodziców podczas ślubu została nałożona klątwa.
Z tego co wyczytałam to jest klątwa pokoleniowa czyli działającą na 7 pokoleń.

Zacznę po kolei.

Mój tato zanim się ożenił z moją mamę poznał dziewczynę, ale on nie chciał z nią być. Jej ojciec chciał tatę na siłę. ciągle mu wmawiał że chciałby takiego zięcia itd.
Kiedy doszlo to ślubu moich rodziców ta kobieta strasznie płakała. A tamten facet był bardzo zły na przebieg sytuacji.
Okazało sie że po ślubie mama ciężko zachorowała ledwo uszła z życiem. Za jakiś czas po narodzinach brata też cięzko zachorowała, dziecko też było blisko śmierci.
Tato spotkał cyganke któregoś dnia i ta mu powiedział ze podczas ich ślubu ktoś rzucił klątwę.
Od tego czasu ani mojemu bratu ani siostrze ani mi nic się nie powodzi. Rodzicom również. Stale coś nad nami wisi.
Chciałabym zlikwidować tę klątwę, ale nie wiem co zrobić.
Myślałam, aby iść nad grób tej osoby co założyła tą klątwę, użyć białej szałwia do oczyszczania , i przebaczyć mu to wszystko co zrobił. Moze to odcięło by klat.

Miał ktoś posobny przypadek.
Odpowiedz
#88

Ostatnio mam problemy ze snem i oglądam programy ezoteryczne, co myślicie o rytuale oczyszczanie jajem, czy któraś z Was się tym zajmuje? Zaciekawiło mnie to, szczególnie interpretacja. Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości