Cała prawda o aniołach...
#1

Hej Zna ktos karty Dr Doreen Virtue Przesłania od Twoich Aniołów?! Co to za karty dokąłdnie?
Odpowiedz
#2

Wiem wiem. We goglach juz szperałem. Ale to na życzenie mojej...mamy. Dwa dni chodziła za mną,żebym tutaj to napisał. Mówi,że tyle jest aniołów i czemu akurat te itp. Ja sie nie znam :-/
No tak. Dopytałem. Tam są imiona kobiece, a mama moja kochana, ale jakże upierdliwa Załamka
pyta, czy to sa anioły, bo w spisie aniołów w googlach nie znalazła imion żeńskich.
Tłumaczyłem, ze skoro to przesłania anielskie to tak..
Odpowiedz
#3

''Dzięki tym kartom, jak nigdy przedtem, łatwiejsze stanie się trafne odczytywanie anielskich przesłań. Na każdej karcie widnieje przepiękny wizerunek Anioła oraz krótkie przesłanie.Karty Przesłania od Twoich Aniołów pomogą Tobie i innym poznać cel swojego życia,  sprawdzić, czy dana osoba jest Twoją bratnią duszą, podjąć decyzję w życiu zawodowym i prywatnym. Doreen opracowała te karty na podstawie własnych odczytów anielskich, wykorzystując najczęściej zadawane pytania oraz anielskie odpowiedzi. Stworzyła wyjątkowątalię kart, którą mogą używać zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone.''
http://www.czarymary.pl/p_843904_karty_p...een_virtue
Odpowiedz
#4

Rani dziękuję Oklaski Ok Mam juz je w domu. Słuchają mnie bardzo. Ale to karty mojej mamy.
Mama pyta, czy anioły moga być kobietami Załamka
Odpowiedz
#5

moga byc.
Odpowiedz
#6

Dziękuje Rotfl Buźki Sam nie wiedziałem o co mamusi kochanej ccchodziło......
Odpowiedz
#7

Doreen Virtue wyjasnila to w ktorejs swojej ksiazce, moze nawet w kilku...ale nie pamietam tytulow bo czytalam je po niemiecku gdy nie bylo jeszcze zadnej ksiazki D. Virtue w Polsce.. ani kart tez nie bylo..Wiec nie pamietam szczegolow.
Odpowiedz
#8

Anioły nie mają płci. To są bardzo specyficzne energie.
Odpowiedz
#9

znalazlam przed chwilka cos takiego:

Ew. Mateusza 22.30 wydaje się wskazywać, że anioły pozbawione są „płci”: „Albowiem przy zmartwychwstaniu ani się żenić nie będą, ani za mąż wychodzić, lecz będą jak aniołowie w niebie.” Jeśli anioły się nie rozmnażają, to jaki sens miałaby ich płciowość, przynajmniej z ludzkiego punktu widzenia (przeznaczenia płci).
Czytaj więcej: http://www.gotquestions.org/Polski/Aniol...z2WPT0qPWy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(przez wyszukiwarke )znalazlam tez zenskie anioly :

LADY AMETHYST – Święta Pani Ametyst Anioł Żeński http://www.czarymary.pl/p_46951_lady_ame...iol_zenski

Agrat bat Machlat- zenski aniol nierzadu.jedna z trzech pomocnic Samaela (oprócz Lilith i Naamy).   http://aniolyupadle.republika.pl/strona2.html

Anioły u Memlinga są istotami cielesnymi, są anioły męskie i żeńskie, a wyróżnia je kształt skrzydeł. http://anielskiewyzwanie.blogspot.de/201...eczny.html

Szechina jest - aniołem wybawicielem, żeńskim aspektem Metatrona.
http://www.bestiarium.pl/archive/index.php?t-2228.html

ten aniol stroz tez na zenski wyglada:
http://mocaniola.com.pl/files/images/aniol_Stroz.jpg
Odpowiedz
#10

tarocista_jedrek napisał(a):Rani dziękujęOklaski Ok Mam juz je w domu. Słuchają mnie bardzo. Ale to karty mojej mamy.
Mama pyta, czy anioły moga być kobietami Załamka

ja mysle, ze gdy anioly ukazuja sie ludziom, to moga przybierac rozne postacie...mezczyzn i kobiet..a nawet pulchnych dzieci
[Obrazek: b5d4802cca6e4d1f954e8fb09a7af0bc.jpg]

Jedrek, no to jak masz te karty, to napisz, czy sa w tej talii karty z zenskimi aniolami ? jakie maja imiona? podaj choc dwa i ich charakterystyke. Kwiatek
Odpowiedz
#11

Dziękuuuujeeee Wam serdecznie. W końcu mam spokój Oczko Krysia, proszę, zamknij temat :x
Odpowiedz
#12

Chciałabym poruszyć pewną kwestię (nie znalazłam tego na forum), mianowicie dotyczącą płci aniołów.

Wiemy, że anioły nie mają płci. Mimo to wiele się też czyta na temat tzw. archai- żeńskich odpowiedników archaniołów. No i teraz pytanie- jak to właściwie jest?
Odpowiedz
#13

Anioł, to Anioł, nie mężczyzna czy kobieta!
A ukazywać się nam mogą, w jakich chcą postaciach, nie tylko "człowieczych". Tak
Odpowiedz
#14

Tak nawiązując do twórczości Doreen Virtue, to możesz poczytać o aniołach wcielonych - "Uzdrawianie z Aniołami", "Ziemskie Anioły" oraz "Królestwa Ziemskich Aniołów". Możliwe, że o te pozycje chodziło Rani, chociaż autorka bardziej skupia się w nich na Aniołkach żyjących na Ziemi... ogólnie to nie pamiętam za dobrze, ale chyba właśnie te niefizyczne to nie maja płci Myśli . Pewna nie jestem... najlepiej zajrzeć do źródła Uśmiech
Odpowiedz
#15

Dziękuję Wam, teraz już rozumiem. Buziak

Czyli anioły nie mają płci będąc w swojej naturalnej postaci; jednak gdy przybierają formę fizyczną (ludzką lub zwierzęcą), przybierają jednocześnie płeć (właściwie to wynika z praw natury- nie ma stworzenia, które nie ma płci).

A z tego też wynika, że tak naprawdę archai to nie jest prawdziwy podział, tylko, w pewnym sensie, wymyślony.
Odpowiedz
#16

Karolino mi to też tak wygląda... ludzie nawykli do porównywania wszystkiego do tego co znają, zapragnęli tworzenia podobizn... i tu nastąpił problem.
Odpowiedz
#17

Racja. A to wielki problem, naprawdę wielki... Choć może się taki nie wydaje.

W ogóle w kwestii aniołów najgorsze jest to, że są tak naprawdę dwa główne "systemy": jeden oparty na kabale, a drugi taki bardziej "kościelny". W kabale nie ma pojęcia "archai", ale jest "elohim". A te dwa pojęcia występują w talii "Świetlista Siła Aniołów"...
Odpowiedz
#18

W książce dr Michela Newtona pt. "Przeznaczenie
dusz. TOM 1" została poruszona kwestia aniołów,
zarówno tych "dobrych", jak i tych "złych"- tzw.
upadłych aniołów.


Na podstawie rozmów przeprowadzonych z
pacjentami w trakcie seansów regresji
hipnotycznej autor wyciąga następujące wnioski
(dot. tych "dobrych"):

-dusze będące w świecie duchowym (tzw.
zaświatach) mogą ukazywać nam się (na Ziemi)
w różnych formach, m.in. jako tzw. anioły;

-nasi duchowi przewodnicy (którzy towarzyszą
nam poniekąd przez cały cykl reinkarnacji) mogą
nam się objawiać w formie aniołów, wtedy
określa się ich mianem "anioł stróż".

-w rzeczywistości nie istnieje coś takiego, jak
anioł; jest to poniekąd nasz wymysł, który ma
swoje korzenie w religii.


No i teraz pytanie: jak jest naprawdę?...
Kabała mówi co innego...
Odpowiedz
#19

Dostosowują się do systemu Przekonań uwarunkowanych życiem na Ziemi. Jeśli wpisałaś sobie obraz ich ze skrzydłami i wierzysz w niego .. to tak mogłyby się ukazać Tobie. W istocie Anioł, Opiekunowie Duchowi ... nie posiadają formy takiej jaka wybita została Historycznie od zarania dziejów Jezusa i całej reszty jego przyjaciół.

to słupy .. jasnego Światła przeważnie jest żółte lub białe oślepiające wręcz i niespotykane. Emanują energią "Boską" której budulcem jest Miłość przekraczająca wszelkie zrozumienie z poziomu Ziemskiego. Jeśli ktoś uwierzyłby że mają antenki na głowie i zezowate oczy z ustami jak trąbka u słonia to takiego by dana osoba ujrzała.

Prawda jest taka że istnieją ! i przeważnie reprezentują nas samych z Przyszłości !!!!!!!!! tu tym ostatnim mogę cię zaszokować jednak często pomagamy samym sobie z Przyszłości. Po drugiej stronie ... Czas nie istnieje ... i wyobraź sobie że spotkać możesz osoby które opuściłaś za życia na Ziemi gdyż one już dawno "umarły" w swoim czasie.

Ja-Tam .. to grupa zbiór naszych wszystkich wcieleń które uzupełniają się w trakcie rozwoju Ziemskiego i czasem na innych planetach. Dążymy do ostatecznego zakończenia wszelkich więzów z tym w co sami się na własne życzenie wplątaliśmy zawiązując zobowiązania Karmiczne w toku wcieleń. Podróżując poza Fizycznym ciałem przeważnie pomagamy sami sobie - nasze Ja z Przyszłości które osiągnęło Poziom Oczyszczenia z tego całego syfu i brudów które narobiliśmy sobie w różnych Czasach po drodze raniąc osoby nam bliskie itd .. temat ten jest rzeką .. która swoje źródło znajduje w Aniołach. Sięgniemy kiedyś tego poziomu i będziemy rozwijać się na innym poziomie Samoświadomości wykraczającym poza to co moglibyśmy teraz zrozumieć. Kiedyś zadałem sobie pytanie - Co było przed Bogiem ??? Bogiem jako Energią Miłości która wykreowała nas samych poprzez wpływ innych Cywilizacji. itd STOP bo się pogubicie.
Odpowiedz
#20

Ja sie nie pogubię, dawaj dalej Ok co było przed Bogiem?

Ciekawa koncepcja z tym pomaganiem sobie samemu Myśli
Odpowiedz
#21

jest ściana Tarofides ... a reszta hmm wyjścia poza ciało naprawdę tego doświaczyłem to nie bajki
Odpowiedz
#22

jaka ściana Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości