Magia i zaklęcia świec
#23

FairyWitch napisał(a):A ktoś tu stosuje Magię Świec? Jakie skutki?

Ja kiedyś stosowałam Magię Świec z jak najbardziej pozytywnymi skutkami i przeważnie daną świecę stawiałam na serwetce tego samego koloru. Jeśli chciałam aby nadeszła poprawa w pracy, zmieniło się na lepsze, prosiłam o odpowiedniego partnera to świecę w odpowiednim kolorze zawsze stawiałam na parapecie w stronę wschodu, natomiast jeśli chciałam aby wszelkie problemy odeszły, świecę kierowałam ku zachodowi.

Obecnie już nie stosuję Magii Świec, jedynie pale białe świece w celach oczyszczenia.
Odpowiedz
#24

A jaki kolor świecy na poprawę pracy? Rozumiem, że musi się wypalic cała na tym parapecie?
Odpowiedz
#25

Ogólnie na pracę to zawsze paliłam zieloną świecę i najlepiej jest jak cała się wypali Uśmiech
Odpowiedz
#26

acha, ale musi być cała zielona, w środku też, prawda? Tylko skąd taką wziąć?
Odpowiedz
#27

Najlepiej jak jest cała zielona, a skąd taką wziąć? Ja większość dla siebie świec kupuje w supermarketach, ponieważ w tygodniu nie mam czasu na wybieranie do centrum miasta. W większych centrach handlowych możesz dostać świece o przeróżnych kolorach.
Odpowiedz
#28

No tak, ale one wewnątrz sa białe. Trudno, musi taka wystarczyć.
Odpowiedz
#29

yyy, ja nigdy nie natrafiłam na takie, że w środku były białe, zawsze te co kupowałam były całe w jednym kolorze.
Odpowiedz
#30

Idę jutro sprawdzić.
Odpowiedz
#31

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.czarymary.pl/c_58_573___?page=1">http://www.czarymary.pl/c_58_573___?page=1</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://sklep.tarotnet.pl/index.php?cPath=573">http://sklep.tarotnet.pl/index.php?cPath=573</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ezosklep.pl/c_58_573_ezoteryka_swiece_do_rytualow">http://www.ezosklep.pl/c_58_573_ezotery ... o_rytualow</a><!-- m -->

tu masz takie w całości pokryte kolorem - zarówno z parafiny jak i z wosku. Im lepsza świeca (nasycenie koloru) tym rytuał będzie skuteczniejszy
Ps. I jeśli masz wybór to lepiej wybierz tą z wosku niż parafiny - chociaż obie są dobre.
Odpowiedz
#32

Witam
Kieruje swoje pytanie w tym wątku bo dotyczy pewnego rytuału i może ktoś mądry a jest tu wiele takich osób podpowie mi w jakiej fazie księżyca najlepiej wykonać taki rytuał niewiem tego zbytnio rytuał znalazlam w necie i nic więcej nie było napisane bo chodzi w nim o przywołanie ukochanego i jednocześnie odsunięcie niepożądanych osób od niego a tak wygląda ten rytuał:

Rytuał na usunięcie osoby trzeciej.
Ten rytuał przeznaczony jest dla osób, które utraciły partnera lub partnerkę ze względu na działanie osoby trzeciej.
Prace magiczne opierają się na białej magii i nie wyrządzają nikomu krzywdy, dlatego są dla Ciebie Drogi Czytelniku całkowicie bezpieczne.

Niezbędne materiały:
1 czarna świeca
1 czerwona świeca
1 świeca pomocnicza w dowolnym kolorze
1 biała kartka papieru
1 mazak w kolorze czarnym
1 mazak w kolorze czerwonym
kadzidełko lub lampka zapachowa, najlepiej zapach szałwi lub mięty
taca do spalania kartki

Wykonanie:
Na początku tak, jak przy każdym rytuale wykonujesz magiczny krąg. Siadasz w jego wnętrzu. Teraz wznosisz ramiona ku górze i mówisz:

"Siły nieba dodajcie mi mocy"

Zapalasz czarną świecę od świecy pomocniczej. Na kartce papieru piszesz:

"Jestem w związku z x i jesteśmy bardzo szczęśliwi. W miejsce x wstawiasz imię i nazwisko Twojej ukochanej osoby. Żadna inna osoba nie ma wpływu na nasze szczęście. Nasza miłość jest bezgraniczna". Rysujesz serce, a w jego środku Twoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko Twojej ukochanej osoby. Teraz patrzysz na świecę i mówisz:

"Tak, jak gaśnie ogień tej świecy niech zniknie wpływ innych osób, które w tej chwili blokują naszą miłość". Jeśli znasz imię i nazwisko osoby trzeciej, która blokuje Wasz związek mówisz:

"Niech osoba y (imię i nazwisko) odejdzie z naszego życia i tak, jak ja zapalam tą świecę niech ta osoba zapłonie miłością do kogoś innego".

Teraz zapalasz czerwoną świecę i piszesz na kartce czarnym mazakiem:

"Osoba y (imię i nazwisko osoby trzeciej) jest szczęśliwa, gdyż znalazła miłość swojego życia i opuściła x (imię i nazwisko Twojej ukochanej osoby). Teraz nic nie stoi na przeszkodzie by x wrócił (a) do mnie".

Jeśli nie znasz imienia i nazwiska osoby trzeciej, to wypowiedz to zaklęcie ogólnie, np.:

"Osoba, która blokuje moje szczęście z x odeszła do innej osoby z którą jest szczęśliwa".

Znów wznosisz ramiona ku niebu i mówisz:

"Moją Wolą jest by być razem z x. Moją Wolą jest by osoby, które blokują nasze szczęście odeszły do innych ludzi. Moją Wolą jest by nic nie stało na przeszkodzie mojego szczęścia. Niech tak się stanie".

Teraz zapisaną kartkę wkładasz w płomień czarnej świecy i spalasz ją na tacy. Ostudzony popiół zbierasz np. do słoiczka i rozsypujesz przez okno lub kiedy będziesz na spacerze. Kiedy rozsypujesz popiół myślisz lub mówisz szeptem:

"Niech moja Wola idzie w świat i zwróci mi moją ukochaną osobę".

lub
"Niech moja Wola idzie w świat i zwróci mi miłość x (imię i nazwisko partnera)".

Po spaleniu kartki uwalniasz magiczny krąg i gasisz świece.

Z góry dziękuje jak ktoś poradzi coś sensownego Oczko
Odpowiedz
#33

Zapomnielaś podać źródło tej informacji..
.i wskazane byłobyTwoje odniesienie, uwagi do tego rytuału...jak Ty to postrzegasz???

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#34

Ale jakie zródło informacji jak rytuał znalazłam w necie a dokładnie jest chyba zamieszczony w książce Marii Bucardi a ksiązki tej nie mam Oczko
Jakie moge mieć uwagi,odniesienia do tego rytuału jak nigdy go nie wykonywałam poprostu chciałabym aby wiedzieć w jakiej fazie księżyca najlepiej można go wykonać,jak księżyca ubywa,przybywa a może w pełni żeby rytuał mógł dobrze zadziałać...są tu wróżki które się konkretnie znają na tym więc pytam.
Odpowiedz
#35

podaj stronę z netu, wczesniej sprawdzając prawa autorskie...

Po prostu, czy sama taki rytual zastosowałabys w danej sytuacji...twoje zdanie na ten temat...takie Twoje odczucia...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#36

Jeśli miałoby to coś naprawde pomóc to spróbowałabym go zastosować ale jak dobrze rozumie ten rytuał to trzeba być w aktualnym związku który np.jest zagrożony rozpadem przez inną kobietę a ja nie jestem obecnie w związku,pytam z ciekawości bo interesują mnie takie rzeczy Oczko
Odpowiedz
#37

Witam, dzisiaj zapaliłam świeczki w intencji mojej i osoby,z ktorą chciałabym być. Nie był to typowy rytuał ze zdjęciem na typowe zaklęcie miłosne z okręsloną formułkę. Inwokację i zaklęcie sama wymyśliłam, przygotowałam mimi ołtarzyk z dwiema czerwonymi świecami natartymi olejkami i symbolizującymi naszą parę, świecą białą, szklanką wody, talerzykiem z solą, kamieniami i kadzidełkami. Jako pierwszą zapaliłam świecę symbolizującą "jego" podpisaną jego imieniem, a nastepnie świecę, którą niejako miałam być "ja" Uśmiech Moja zaczeła się dosyć szybko spalać i w momecie, gdy moja w większości się wypaliła, świeca "jego" nie doszła nawet do połowy. I mój płomień leciutko się tlił a "jego" był dosyć mocny. Nagle jednak zawartość "jego" świecy wylała się na moją ( a stały na jednej podstawce) i mniej więcej ich wielkość i siła spalania zrównały się ze sobą. Najpierw jednak zgasła moja świce, a po 5 minutach "jego". Chodzi mi teraz o to, CZY MA ZNACZENIE, KTÓRA ŚWIECA PIERWSZA ZGAŚNIE? Czy to dobrze, że moja zgasła pierwsza, czy najpierw powinna zgasnąć świeca osoby, która poddana jest czarowi? Czy nawet lepiej że moja pierwsza zgasła, bo zgasła tak, jak gdybym miała normalnie je gasić, czyli odwrotnie do kolejności zapalania? Bo przypominam jako pierwszą zapaliłam "jego" świecę a moja jako pierwsza zgasła Oczko Potem jednak gdy świece się już wypaliły podpaliłam kartkę z życzeniem płomieniem białej świecy i postawiłam na podstawce, na której wczesniej paliły się dwie czerwone świece i na koniec podstawka mi pękła. Wiem, że mogło być za gorąco jak na delikatne szkło, bo kartka paliła się wysokim i silnym płomieniem bez zmieniania pozycji i raczej naruralnym było, ze podstawka nie wytrzymała takiego gorąca, ale być może niesie to za soba jakieś przesłanie? Zna się ktoś na tym tak dokładnie? Uśmiech
Odpowiedz
#38

Nie będę czytać wszystkich stron bo mi się nawet nie chce... może najpierw odpiszę na pytanie: ''co ma kolor do skutku?'' - mnóstwo, głównie dlatego bo każdy kolor ma swoją energię.

margolciu wszystko poszło ok. Ale przybliżę dokładniej temat Magii Świec.

Magia Świec to pomniejszy system magii ognia, jest bardzo łatwy, bardzo praktyczny i szalenie skuteczny. ^^
Idealny dla domatorów którzy się boją że ich działania magiczne może ktoś przyuważyć, bo Magię Świec się robi głownie w domu... Najważniejsze co trzeba umieć w tym systemie to Magia Kolorów, każdy kolor świecy jest do czegoś innego. Przydatna bardzo jest też wiedza o ziołach i kamieniach bo to bardzo wzmacnia rytuały, np. można rozsypać na około świecy zioła, ale nigdy liczba ziół ani kamieni nie może być parzysta!!! Co to kamieni to ustawia się je obok świecy. Smile Następne co jest ważne to zasady:

1. Jedna świeca, jedno zaklęcie (nie można użyć tej samej świecy po raz drugi), chyba że do tego samego rytuału.
2. Świeca zawsze musi się wypalić do końca, jeśli rytuał tego wymaga to ewentualnie trzeba zgasić świecę palcami ale nigdy nie wodą ani tym bardziej, o zgrozo - zdmuchiwać jej! To brak szacunku dla ducha ognia, mało tego rozwiewamy energię rytuału i narażamy się na niepowodzenie.

Rady:

1. W pokoju musi być idealny porządek, wszystko jest energią i świeca wsiąknie brud.
2. Świece trzeba naładować, bierzemy ją w tym celu w obie dłonie i wysyłamy jej energię.
3. Na świecy dobrze jest wyryć paznokciem/czystą kredką symbol rytuału lub napisać co chcemy go osiągnąć.
4. Najlepiej zachować stały kontakt wzrokowy ze świecą, wtedy ładujemy ją energią caaały czas. Smile
5. Spalić w płomieniu świecy prośbę, lub zaklęcie.

Wiecie że jak zapalacie ogień to rodzi się Salamandra? :> Żywiołak ognia? Umiera ona wraz ze zgaszeniem się ognia. I zawsze nas informuje jak nam ''działa'' rytuał czy intencja i tak oto:

Płomień silny: Nic nie stoi na przeszkodzie, wszystko jest ok, i rytuał w trakcie, zazwyczaj są szybkie efekty Smile
Słaby płomień: Tutaj są dwie interpretację... Jak rzucamy klątwę/urok na kogoś to może to oznaczać że dana osoba poddaje się naszej woli, i słabnie albo że na razie nasza magia napotkała przeszkody i trzeba będzie rytuał powtórzyć.
Skaczący, drgający płomień: To silne emocje, chaotyczne emocje. To są fale przekazywanej energii od świecy na cel. Smile Ale też znak że jakiś ''gość'' nas odwiedził...
Płomień zmienia kolor: :O To już coś niezwykłego, osobiście rzadko tak miałam... Trzeba się przyjrzeć jaki to kolor i dowiedzieć się co on znaczy, bo to wiadomość od Salamandry. Smile


Kierunki dymu:

Półudnie - Huraaa!!! Big Grin Cel zostanie osiągnięty, szybko i nagle - nie zdziw się jak nawet po paru minutach, czy sekundach Big Grin U mnie najszybciej było 10 minut, godzinę, jedna noc Big Grin
Północ - No i dupa. Samo się wszystko nie zrobi, to znak że Twój cel zostanie tylko lekko popchnięty ale bez Twoich starań nic nie wyjdzie.
Zachód - Znak że podchodzi się do sprawy zbyt emocjonalnie, ochłoń - zastanów się co robisz i czy na pewno chcesz.
Wschód - Nie znoszę tego kierunku w Magii Świec -_- Na realizację celu będzie trzeba czekać długo o ile wogóle coś z tego wyjdzie. To też może być znak że nasza podświadomość nie chce osiągnąć tego celu albo uważa go za nie potrzebny i daje do zrozumienia świadomości żeby przemyślała te plany.
Odpowiedz
#39

Witam,gdzies znalazlam rytual na zmiane sytuacji ze zlej na dobra.Musialam zapalic siedem swiec i jedna mala ktora postawilam na talerzyku z sola.Po 10 minutach zdmuchlam swieczki jedna po drugiej ,a mala mial sie wypalic do konca.I teraz mam pytanie nie wiem co dalej zrobic z ta sola na talerzyku i z tymi swieczkami .Jezeli ktos wie to bardzo prosze o podpowiedz.Dziekuje
Odpowiedz
#40

zakopac


PS swieczek sie nie zdmuchuje., tylko gasi palcami lub specjalnym kapturkiem do gaszenia swiec,
lub czymkolwiek, np. lyzeczka Oczko ale NIE zdmuchuje sie swiec w magii... resztki zakopac.
Odpowiedz
#41

Kurcze ,a ja tu czytalam ,ze sie swieczek nie zdmuchuje,ale tam bylo wyraznie napisane zdmuchnac jedna po drugiej,wiec myslalam ,ze tak mam wlasnie zrobic.Z tym zakopaniem resztek to problem troche siedem swieczek ,ja mieszkam w bloku i troche ciezko latac z lopatka ,zeby nikt nie zauwazylSmutny
Odpowiedz
#42

Z tymi świeczkami to kupa zamieszania. Raz z odpalaniem, czy zapałkami, czy nie, a potem z gaszeniem.
Otóż całkiem sensownie niektórzy twierdzą, że własnie nie należy gasić palcami, czy kapturkiem, aby nie tłumić energii świecy. Inni twierdzą, że zdmuchiwanie rozprasza tą energię, ale czy w sumie nie o to chodzi Myśli
Róbta jak chceta, w magii najważniejsze jest przeświadczenie o jej działaniu, a nie jakieś techniczne duperele Uśmiech
Odpowiedz
#43

Do rytuałów magicznych najlepiej użyć świecy z wosku pszczelego, niż z parafiny lecz są one drogie i ciężko dostępne, więc te z parafiny też mogą. Ponoć naturalne woskowe mają wyższe wibracje, pomagają przy kontakcie z aniołami.
Świeca w kolorze złotym symbolizuje bogactwo, obfitość, zielonym dostatek i zdrowie, niebieskim - ochronę, różowym - miłość, białą stosujemy nadając jej intencję, z jakiego powodu płoną.
Odpowiedz
#44

Dziękuję , ten artykuł bardzo mi pomógł i jeszcze chciałam zapytać czy mogą być małe swieczuszki ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości