Punkty Zwrotne
#1

Punkty Zwrotne (białe szczyty) - jak obliczyć?
Odpowiedz
#2

Cztery PUNKTY ZWROTNE, którym podlega nasza droga życia, są jakby czterema porami roku określającymi swym kolorytem Cykle i Drogę Życia. W liczbach charakteryzujących Punkty Zwrotne zawierają się informacje dotyczące lekcji do nauczenia się i rodzaju przeobrażeń, jakie mogą się dokonać w każdym z tych czterach okresów.

Pierwszy Punkt Zwrotny zwany jest tez LICZBĄ WCIELENIA. Podczas trwania jego wpływów rozszyfrowujemy sens i cel naszego obecnego wcielenia. Jeśli się nam to uda - uzyskamy solidną bazę do świadomej pracy nad sobą w kolejnych fazach życia. Czas trwania jego wpływów oblicza się odejmując od 36 Liczbę Drogi Życia.
Obliczenie:dzień urodzenia + miesiąc urodzenia= I Punkt Zwrotny np;
osoba ur.17.05.1975.-Droga Życia=8
17+05=1+7+0+5=13=1+3=4
1PZ-tej osoby to 4/13 - i trwa do 28 roku 36-8=28

II Punkt Zwrotny rozciąga swój wpływ na kolejne 9 lat, a jego liczba wynika z sumy dnia i roku urodzenia:
dzień urodzenia + rok urodzenia = II Punkt Zwrotny.
osoba ur 17.05.1975r
17+1975=1992=1+9+9+2=21=2+1=3
2PZ- tej osoby to-3/21 i trwa od 29do 37 roku


III Punk Zwrotny zabarwia swym wpływem następne 9 lat i jego liczba stanowi sumę liczb I i II. Punktu Zwrotnego:
I Punkt Zwrotny + II Punkt Zwrotny = III Punkt Zwrotny.
osoba ur 17.05.1975r
1PZ-4/13+2PZ-3/21
3PZ-7/34 i trwa od 38 do 46 roku

IV Punk Zwrotny decyduje o pozostałej części życia. Jego liczba wynika z sumy miesiąca i roku urodzenia:
miesiąc urodzenia + rok urodzenia = IV Punkt Zwrotny.
osoba ur.17.05.1975r
5+1975=1980=1+9+8+0=18=1+8=9
4PZ-9/18 i trwa od 47 do konca życia
Odpowiedz
#3

Witam,
mam pewien problem w obliczaniu. Mianowicie data urodzenia 24.08.1976 liczba drogi życia to 6+8+5=19=10 czy 1?

Obliczenie:dzień urodzenia + miesiąc urodzenia= I Punkt Zwrotny np;
osoba ur.24.08.1976-Droga Życia=10 lub 1?
24+08=2+4+0+8=14=1+4=5
1PZ-tej osoby to 5/14 - i trwa do 28 roku 36-1=35 lub 36-10=26 - który wynik jest prawidłowy?

II Punkt Zwrotny rozciąga swój wpływ na kolejne 9 lat, a jego liczba wynika z sumy dnia i roku urodzenia:
dzień urodzenia + rok urodzenia = II Punkt Zwrotny.
osoba ur 24.08.1976r
24+1976=2000=2
2PZ- tej osoby to-2/? i trwa od ?
Odpowiedz
#4

moniko jestes numerologiczną 1/10/19/31
zawsze dodajemy do pojedynczej liczby czyli jestes 1, oprócz liczb mistrzowskich takich jak 11,22,33,44
a 10, 19, 37- to pldliczby , które równiez są bardzo ważne w dacie urodzenia.
założę Ci nowy wątek i jak będę miała czas to zinterpretuję.
Odpowiedz
#5

Witam!
Nie wiem czy dobrze obliczyłam pierwszy punkt zwrotny. Wychodzi mi, że będzie trwać do 34 roku życia?
Moja data urodzenia 15.03.1982.
Nie wiem, czy dobrze obliczam.

pozdrawiam!

Pozdrawiam,
Dochna
Odpowiedz
#6

MOja data urodzenia to 10 03 1981 czyli moja droga zycia to liczba 5
1 PZ to 1+0+0+3 = 4 ale jak odejme 36-5 =31 wiec nie rozumie do czego jest potrzebna 4 ktora wyszla z dodania mojego dnia i miesiaca urodzenia?

2 PZ to bedzie 10+1981=1991=1+9+9+1=20=2+0=2 czyli -2/20 i bedzie tralo od 31 do 36 lat?

troszke sie pogubilam czy moglby mi ktos pomoc? Bezradny
Odpowiedz
#7

Dochna napisał(a):Witam!
Nie wiem czy dobrze obliczyłam pierwszy punkt zwrotny. Wychodzi mi, że będzie trwać do 34 roku życia?
Moja data urodzenia 15.03.1982.
Nie wiem, czy dobrze obliczam.

pozdrawiam!


15-3-1982
Numerologiczna: 29/11/2/ - 2


IPZ to 2016r 34lata
IIPZ to 2025r 43 lata
IIIPZ to 2034r 52 lata
IV PZ to 2043 61 lat



I cykl = 3 - formujący
II cykl = 6 - produktywny
III cykl = 2 - żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie) = 9
II punkt zwrotny(spełnienie) = 8
III punkt zwrotny(spełnienie) = 8
IV punkt zwrotny(spełnienie) = 5

I wyzwanie (czarny szczyt) = 3
II wyzwanie (czarny szczyt) = 4
wyzwanie główne (czarny szczyt) = 1
Odpowiedz
#8

boo222 napisał(a):MOja data urodzenia to 10 03 1981 czyli moja droga zycia to liczba 5
1 PZ to 1+0+0+3 = 4 ale jak odejme 36-5 =31 wiec nie rozumie do czego jest potrzebna 4 ktora wyszla z dodania mojego dnia i miesiaca urodzenia?

2 PZ to bedzie 10+1981=1991=1+9+9+1=20=2+0=2 czyli -2/20 i bedzie tralo od 31 do 36 lat?

troszke sie pogubilam czy moglby mi ktos pomoc? Bezradny

Wkoncu sie doliczylam Rotfl

23/5/ - 5

I cykl = 3 - formujący
II cykl = 1 - produktywny
III cykl = 1 - żniwny

I punkt zwrotny(spełnienie) = 4 31lat
II punkt zwrotny(spełnienie) = 2 40lat
III punkt zwrotny(spełnienie) = 6 49lat
IV punkt zwrotny(spełnienie) = 4 58lat

I wyzwanie (czarny szczyt) = 2
II wyzwanie (czarny szczyt) = 0
wyzwanie główne (czarny szczyt) = 2

NO to teraz musze popracowac na interpretacja tych cyferek Uśmiech pomoc bardzo mile widziana Oczko
Odpowiedz
#9

I szczyt - 4
Dorastanie w poważnym surowym i wymagającym i ograniczającym środowisku, wczesne zarobkowanie i szybkie nabycie samodzielności, w szkole ambitni uczniowie ale oceny mają słabe, mało kto zwraca na nie uwagę, czesto nie kończą szkoły, buntują się przeciwko normom i narzuconym regułą, często eksperymentuje z narkotykami i łamią prawo za co są karane, mają problemy ze znalezieniem pracy, są niedoceniane, odczuwają brak środków materialnych, mogą liczyć tylko na siebie bo mało kto im pomaga, na początku mają niewielkie sukcesy a życie ich nie rozpieszcza, lekceważenie lub zamknięcie się emocjonalne na innych może przysporzyć kłopotów, problemy z adaptacja do środowiska, i nauka wartości ciężkiej pracy, osoby z szczytem I w 4 często wykonują jakiekolwiek pracę, chwytaja sie byle czego zeby tylko zapewnic sobie dalszy byt,
Odpowiedz
#10

mam pytanie, skoro jestem 11 z 29, dlaczego od liczby 36 jest odejmowane 2 a nie 11? Chodzi mi o czas trwania 1 pz.

Poszukuję i znajd(uj)ę!
Odpowiedz
#11

Nie wiem czy ten wątek jest jeszcze aktywny ale prosiłabym o pomoc.
Mam problem z wyznaczeniem II Puntu Zwrotnego.
Czy ktoś mógłby pomóc ?
Odpowiedz
#12

Dzień dobry, Mam pytanie. Pierwszy punkt należy obliczać jako
1. 13+9=22 (liczba mistrzowska)
2. 1+3+9=13=1+3=4
Odpowiedz
#13

Ja liczę w ten sposób, że szukam tych liczb mistrzowskich - może nie gdzieś tam pochowanych w 3 PZ, który liczymy z sumy 1 i 2, więc wiele kombinacji jest możliwych, ale w takiej sytuacji jak wyżej ja uznaję, że 1PZ to 22.
Odpowiedz
#14

Dziękuje za pomoc
Odpowiedz
#15

Mam problem z wyliczeniem III punktu zwrotnego
urodziłam sie 23.11.1984, więc droga życia to 2/11
23.11. = 7
1PZ trwa (36-2) do 34 roku i jestem pod wpływem liczby 7?? co to znaczy?

II punkt zwrotny
dzien urodzenia + rok urodzenia
23+1984= 36 =9
2PZ to 9/36 i trwa do 43 roku zycia i jestem pod wpływem 9??

III punkt zwrotny nie wiem jak

1PZ + 2PZ = nie wiem jak sie do tego zabrac

IV punkt zwrotny miesiac i rok urodzenia
11+1984= 24=6

Może ktoś pomoże?
Odpowiedz
#16

Natalia, 3 punkt zwrotny to suma 1 i 2. W 1 punkcie wyszła Ci 7 - dobrze (w tle kryje podwibrację liczby karmicznej 16, chociaż nie jest to bardzo silny wpływ), w 2 punkcie 9ka. Sumujesz je ze sobą, sprowadzając wcześniej do prostych cyfr, czyli 7+9=16. Twój 3 punkt zwrotny to wibracja 7 z 16 (ponieważ 16-kę można zredukować do 7-ki, chociaż dla mnie 16-ka również jest pewną informacją o wpływie, który będzie się manifestował). 4 punkt zwrotny dobrze policzony.

Co do lat, w jakich uaktywniają się poszczególne punkty zwrotne - ważne jest, aby wiedzieć, że te wpływy ogólnie tworzą Twoją piramidę, więc w pewnym sensie ogólnie mają i będą miały wpływ na Ciebie i Twoje życie. W jaki sposób ten wpływ będzie się realizował, w jakich konkretnie wydarzeniach - numerologia może przybliżać, ale numerologia nie pisze scenariusza Twojego życia. W określonych okresach dany wpływ - kolejne punkty zwrotne - mogą być wpływem dominującym, inicjować pewne wydarzenia w Twoim życiu lub zmieniać w pewnym sensie Twój charakter, sposób bycia, Twoje cele, charakter otaczającego Cię środowiska itp.

Pierwszy punkt zwrotny nazywany kluczem wcielenia jest bardzo ważną wibracją w naszym życiu, tak samo ważną jak droga życia - wskazuje na pewien potencjał, który możemy rozwijać, wskazuje na nasze dążenia, z jaką energią, jakimi "wpływami" jest nam po drodze, jakim szlakiem będzie nas prowadziło nasze życie.
Odpowiedz
#17

Hmmm Dziekuje za odpowiedź . Może będę rozumiała juz nieco więcej ...
Mam wrażenie że moje życie sie zmienia, a może bardziej ja się zmieniam, szukam odpowiedz czy ma cos na to wpływ czy tylko moje doświadczenia życiowe... Mam bardzo trudne relacje partnerskie. Dokonałam już pewnych smian w sobie ale mimo to nie moge znaleźć nikgo na dłużej więc może w kolejnym punkcie zwrotnym Uśmiech
Odpowiedz
#18

W przypadku trudności w relacjach pewną odpowiedź daje właśnie powielona 7 z 16-tu. Również 9-ka nie ułatwia takich relacji - ale oczywiście żadna z tych wibracji nie przekreśla szczęśliwego związku. W istocie najważniejsze jest, czy uda nam się trafić na ludzi, którzy zgrają się z naszym wnętrzem - i wzajemnie, my zgramy się z ich... A zmieniamy się całe życie, to proces, który nigdy się nie kończy... Wszystkiego dobrego.
Odpowiedz
#19

Le Stelle dziekuję za odpowiedź Uśmiech
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#20

Jaki wpływ na całe nasz życie mają punkty zwrotne (pierwszy, drugi itp)? Co one wprowadzają do naszego życia, o czym nas informują? Ile trwają? Jak ktoś ma karmę w punkcie zwrotnym to jak ją pokonać? Mamy na to jakiś wpływ? Zachęcam do dyskusji Uśmiech
P.S nie wiem, czy taki temat istnieje, jeżeli tak to przepraszam i proszę o przeniesienie.
Odpowiedz
#21

Nie wystarczy rzucić temat...proszę o aktywność ...
Napisz jak Ty to czujesz/wiesz/rozumiesz...wtedy dopiero możemy dyskutować... Oczko

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#22

W internecie przeczytałam informacje na temat moich punktów zwrotnych i stwierdzam, że w opisie było sporo racji. Widziałam odbicie w swoim życiu. Ale martwię się, że jak się mocno w to uwierzy, to siłą podświadomości będzie się takie sytuacje , a nie inne przyciągało Smutny
Załóżmy, że wyczytamy, że grozi nam jakaś poważna choroba. My w to uwierzymy, będziemy ciągle o tym myśleć i co wtedy? Smutny
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości