Energia osobistego roku.
#1

Ostatnimi czasy coraz częściej zgłębiam tajniki numerologii. Pamiętam, że kiedyś już czytałam o energii roku osobistego; jednak nie przykładałam do tego większej wagi. Technika obliczeń polega na dodaniu swojego klucza wcielenia do zsumowanej liczby roku, podliczba z obliczeń opowie nam o tym, jak owy rok przebiegnie. Oczywiście energię roku odczuwamy wraz z dniem urodzin w danym roku. 
np: rok 2017: 2+1+7=10 (zakładając, że czyjś klucz wcielenia to 3) 10+3=13, a 1+3=4
    Otrzymaliśmy energię roku 13/4. Czyli dana osoba w 2017 roku będzie skupiona przede wszystkim na pracy, 13 jest to liczba karmiczna. Trzeba będzie zakasać rękawy i wziąć się do roboty. Mówi o osobie (1) dążącej do zabawy (3), która w poprzednich latach mogła trochę leniuchować. Teraz skupi się przede wszystkim na pracy, która może być dla niego wymagająca, trzeba będzie być cierpliwym. Liczba 4, to liczba stałości, dlatego można liczyć na ustabilizowanie życia. Poza tym dodam, że 13 w Tarocie, to karta Śmierci, czyli w tym roku osoba może odczuć jakieś istotne  zmiany. 

Chciałabym wiedzieć, co myślicie na temat tych obliczeń? Ja osobiście sprawdziłam kilka wibracji na sobie i mogę powiedzieć, że energia podliczb była bardzo odczuwalna w moim życiu w danych latach. Może ktoś będzie mógł się podzielić swoimi doświadczeniami. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości