Połączenia kart tarota
#45

Czy w tym roku trafię na szpitalny oddział chorób pasożytniczych w celu leczenia?

Takie było pyt
Odpowiedz
#46

No to mysle, ze mozesz trafic. Ale widzisz, kochana, pisz pytanie bo to jedno od drugiego zalezy. O kombinacjach i ich ogolnym znaczeniu mowimy w znaczeniu ogolnym, a konkretne pytania czy rozklady to bym jednak oddzielnie wrzucala jako prosbe o pomoc w interpretacji, bo to jest rozklad Tak-Nie....
Odpowiedz
#47

Temat przeniesiny do Działu Ćwiczenia...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#48

Jak zinerpretowac Odwrocony wisielec na trzecim miejscu jako przyszlosc w konkretnym pytaniu Czy dojdzie do operacji ktora dzis odroczylam. ?????
Wisielec odw czy mam rozumiec ze nie???
Odpowiedz
#49

Dzina, znow, to nie ten watek... wrzucaj caly rozklad do dzialu w ktorym intereptujemy, to nie ma nic wspolnego z kombinacja kart Oczko
Odpowiedz
#50

Kapłan i Diabeł ( tej kolejności) - duży temperament seksualny do późnego wieku oraz energiczny starszy mężczyzna, taki co może "byka wziąć za rogi" Uśmiech
Odpowiedz
#51

Przykładowe znaczenia z doświadczenia, czyli jak zrealizowały mi się pary kart:
3 denarów + XI Sprawiedliwość- rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy
XXI Świat + X Koło Fortuny - nieoczekiwany odzew znajomego zza granicy (aczkolwiek przyznam, że z perspektywy czasu nie był szczególnie istotny)
IX Pustelnik + 2 buław - w kwestiach zawodowych - tworzenie planów, przygotowywanie się do działania, mądry wybór kierunku dalszych działań

Dzina - odnośnie tej 10 mieczy - "uniknięcie dalszych obowiązków czyli kombinowanie" - zupełnie nie, napisałem interpretację...
Przy okazji tamtego połączenia chciałem pokazać, że nawet nieco złowrogie karty mogą dawać dość neutralne (ale zgodne znaczeniowo) odpowiedzi. Tutaj - 7 mieczy = niezgodnie z planem, wcześniejsze, a 10 mieczy = zakończenie dnia pracy. Albo od drugiej strony: 7 mieczy = wymknięcie się, a 10 mieczy = za wiedzą (i zgodą). Chyba nawet ta druga interpretacja jest lepsza.
Tutaj ta 7 mieczy mogłaby mówić o kombinowaniu (a nie 10 mieczy), a jednak wcale nic takiego nie było.

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że pierwsza lub mocniejsza karta mówi "co", a ta druga ją uzupełnia, wyjaśnia, kierunkuje.
Odpowiedz
#52

Zgadzam się w 100 % Luks Uśmiech Też uważam, że pierwsza karta jest najważniejsza, a druga to taki kierunkowskaz Uśmiech

Co do moich połączeń kart to
10 mieczy + IX pustelnik pokazał samopoczucie mojej mamy do kilku dni po operacji, przy czym 10 mieczy to właśnie operacja a pustelnik to samotność i izolacja oraz głębsza kontemplacja spowodowana 'uziemieniem' Uśmiech

Do tego kombinacja
2 pucharów + 9 mieczy + XVI wieża
przyprawiła mnie o nieźle nerwy i zmartwienia Rotfl a okazało się, że zbilam (wieża) słoik z dżemem brzoskwiniowym (2 pucharów przy czym moja karta 2 pucharów jest koloru pomarańczowego Rotfl) i 9 mieczy jako zabarwianie się czy nikomu nic się nie wbije w stopę Rotfl (miecze się wbija, a 9 mieczy to oczywiście zmartwienia Rotfl)

Wszystko jest po coś  Kotek
Odpowiedz
#53

Niecodzienne połączenia AW w mojej praktyce Uśmiech

VII Rydwan-XIX Słońce - XV Diabeł- poparzenie słoneczne na wakacjach, wymagające interwencji lekarskiej
XV Diabeł - IV Cesarz- III Cesarzowa- sadystyczna szefowa
VI Kochankowie - I Mag- VIII Sprawiedliwość- związek partnerski dwóch panów
0 Głupiec- XIII Śmierć- XIX Sąd Ostateczny- maluch połknął guzik, na szczęście wyszedł zgodnie z naturą...dołem Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości