Włosy
#67

Cola89 Uśmiech Widzę, że też kręcą Cię włosowe tematy Uśmiech
Ja mam włosy wysokoporowate (gdzie jest jeszcze odrost) do średnioporowate u nasady.
Piję skrzypokorzywę tydzień, potem tydzień przerwy oraz olej z wiesiołka.
Najlepszym dla mnie olejem jest lniany oraz Rossmanowski na rozstępy dla przyszłych mam Język kokosowy strasznie kołtunił mi włosy, ale cudnie działał na twarz, super na całe ciało i włosy dział argonowy, oliwa z oliwek też ok. Lubię olejowanie na sucho z kilkoma kroplami gliceryny do oleju wtedy włosy sa miękkie i błyszczące. Z półproduktów to używam żel/sok aloesowy, kozieradkę, lipę, siemię lniane, kwas hialuronowy, keratynę, kolagen, mocznik, żółtko, miód, drożdże + bazowa odżywka/maska bez silikonów.
Ostatnio mam też 'zajawkę' na rosyjskie kosmetyki, mam w sumie szampon i balsam do włosów, ale jak na razie jestem średnio z nich zadowolona.
Nie suszę, już od 8 m-c nie farbuję, sporadycznie prostuję na większe okazje lub jak mam taki kaprys, nie chodzę spać z mokrymi włosami.
Odpowiedz
#68

Mam dość długie, naturalne włosy - niestety ze skłonnością do wypadania. Raz na jakiś czas stosuję Seboradin i pomaga, ale niestety - zapach nie zachęca aż tak do stosowania tego produktu
Odpowiedz
#69

Na wypadanie włosów polecam odżywkę Jantar oraz maseczkę Wax. Jantar kosztuje jakieś 13zł. Maseczka jest droższa, bo ponad 20 zł ale i tak moim zdaniem warto. Dla jednej osoby taka maseczka spokojnie na 3miesiace wystarczy Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#70

Z tego jeszcze nie korzystałam. Co prawda, teraz nie mam takiej potrzeby, ponieważ włosy mi w niewielkim stopniu wypadają, ale jak znowu pojawi się ten problem to wypróbuję Twoich specyfików.
Odpowiedz
#71

Pewnie, próbuj! Ja używam go od 3miesiecy chyba. Jestem zadowolona i szybko włosy odrastają a szczególnie w moim przypadku grzywka Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#72

Eteacher napisał(a):Na wypadanie włosów polecam odżywkę Jantar oraz maseczkę Wax. Jantar kosztuje jakieś 13zł. Maseczka jest droższa, bo ponad 20 zł ale i tak moim zdaniem warto. Dla jednej osoby taka maseczka spokojnie na 3miesiace wystarczy Uśmiech

też używałam swego czasu wcierkę z Jantara i sprawdza się naprawdę bardzo dobrze! Włosy rosną znacznie czypciej i pojawiają się słynne baby hair Uśmiech
Co do odżywek mogę z szczerego serca polecić Biovax Regenerująca Maseczka ARGAN MAKADAMIA KOKOS - niesamowicie nawilża włosy! Szczególnie jak są rozjaśniane/farbowane tak jak moje...
Odpowiedz
#73

o, super wskazówka.Na pewno ją wykorzystam. Moje się poniszczyły od farbowania. Co jakiś czas podcinam włosy aby nabrały mocy Uśmiech Ale maseczki na pewno warto używać!

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#74

Eteacher napisał(a):Na wypadanie włosów polecam odżywkę Jantar oraz maseczkę Wax. Jantar kosztuje jakieś 13zł. Maseczka jest droższa, bo ponad 20 zł ale i tak moim zdaniem warto. Dla jednej osoby taka maseczka spokojnie na 3miesiace wystarczy Uśmiech

Która maseczka? czy może ta?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.doz.pl/apteka/p4138-PILOMAX_WAX_HENNA_Maska_do_wlosow_suchych_i_zniszczonych_jasnych_240_g">http://www.doz.pl/apteka/p4138-PILOMAX_ ... nych_240_g</a><!-- m -->

Szczerze powiedziawszy ja mam ostatnio ogromny problem z włosami ;-(

A po tej wcierce szybko widac jakąś poprawe? To ta?
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.doz.pl/apteka/p1300-Farmona_Jantar_odzywka_do_wlosow_z_bursztynem_100_ml">http://www.doz.pl/apteka/p1300-Farmona_ ... nem_100_ml</a><!-- m -->
Odpowiedz
#75

A na puszące się włosy macie patent?Rotfl
Odpowiedz
#76

Nie doczekawszy sie od Was odpowiedzi, kupiłam Jantar i Wax. A co. Będe uzywać i wierze, że mi pomoże Oczko
Odpowiedz
#77

kochana, na pewno pomoże Ci i wax i jantar. Ja Wax używam jako takiej maseczki. Włosy stają się ładniejsze i mocniejsze. Jantar to zdecydowanie by te włosy szybciej rosły Uśmiech Wiadomo, nie będziemy tu oczekiwać efektów w tydzień. Ja używając jantaru, zauważyłam małe baby hair po miesiącu stosowania, a maseczki na włosy zawsze lubiałam nakładać. włosy po nich są o niebo lepsze no i mi przestały tak wypadać, a ja wyciągałam je garściami codziennie. Również miałam problem z hormonami więc być może i to miało wpływ na kondycje moich włosów.

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#78

ak tak, to te! Oklaski
Gdy nie mogę dostać Jantaru w aptece, bo w nie każdej się znajduję, to idę do Rossmanna, O dziwo tam go mają Hura ale też w nie każdym.
Niech Ci kochana służą te kosmetyki!
Gdybym mogła coś jeszcze dorzucić to fajnym kosmetykiem jest BIOWAX z firmy L'biotica Intensywnie regenerująca maseczka. Zawiera naturalne oleje, argan (super na włosy), makadamia i kokos! Tą maseczke nakładam na włosy na noc i dopiero rano ją spłukuję a włosy są wręcz zajebiste (sorki za to słowo) ale one naprawdę takie są. Ok
A ostatnio będąc u kosmetyczki, pani powiedziała mi, że olejek rycynowy (dostępny w aptece za ok.3zł) jest bdb na porost włosów. One wtedy trochę ciemniejsze rosną. Można go stosować na bri jeśli ktoś ma jakieś większe braki i na rzęsy Uśmiech Podobno efekty są bardzo dobre Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#79

Dobrze wiedziec Oczko
Maseczke kupiłamk, odzywke kupiłam, zobaczymy jak beda działac. Jak myslisz ile tygodni czeba czekac na widoczna poprawe?
Sorry, nie zauwazyłam Twojego poprzedniego wpisu Zawstydzony
A jakie hormony miałas rozregulowane i czy wróciły juz do normy? Ja sobie chyba sama zbadam androgeny, bo póki co, zaden lekarz nie chce mi wypisac skierowania. Ani 1 kontaktu, ani dermatolog, ani ginekolog. Oszczednosc NFz, twu. Chory kraj....
Odpowiedz
#80

Kochana daj sobie miesiąc i zobaczysz efekty Uśmiech Ja jestem zadowolona. To wszystko też zależy od kondycji włosów w danej chwili ale taki miesiąc powinien już pokazać jakiś efekt Uśmiech

Co do hormonów to miałam rozwalony cały system hormonalny. Nic nie było tak jak powinno ale najgorzej było z testosteronem. Był powiększony kilkukrotnie i aż lekarz się zdziwił. Ja poszłam prywatnie do endokrynologa i stad dostalam skierowanie na krew a potem musiałam iść do szpitala jak się okazało ile ten testosteron wynosi :/ Ja byłam przerażona. Ten lekarz okazał się jeszcze być szefem oddziału endokrynologii w szpitalu do którego trafiłam także był to plus. Miałam tabletki na prolatyne. Brałam ok 2lat i wszystko się wyregulowalo Uśmiech co pół roku chodziłam na sprawdzenie hormonów, jak się miewają i to tak różnie bywalo-raz lepiej raz gorzej ale generalnie byłam zadowolona. Miałam też rezonans głowy robiony bo nie było wiadomo skąd taki problem u mnie. Jak się okazało kiedyś moja babcia miała podobny problem ale on był na tyle delikatny, że nic z tym nie robiła. Ja już musiałam się brać za siebie. Dzisiaj wszystko jest dobrze Uśmiech Ale tabletek antykoncepcyjnych to nie bede mogła nigdy brać. Endokrynolog powiedział mi, żetymi tabletkami mogę sobie jedynie zaszkodzić, bo to jednak też hormony.

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#81

Oj, jak to dobrze, że tu zajrzałam!
Też mi kudełki wypadają, aż strach. Kupię sobie ten Biovax, Jantara raczej nie, bo i tak włosy mi tak szybko rosną, że po 2 tygodniach zaczynają być widoczne odrosty!!! Kupiła bym chętnie cóś, co hamowało by wzrost Oczko
Ale który ten Biovax? Obejrzałam stronę firmy i trochę tam tego jest.....
Odpowiedz
#82

Mojej kolezance pomogly ampułki vichy przeciwypadaniu, do ktorych jest dołączony taki masażer. Problem jest taki,ze te ampulki kosztują 200zł...
Odpowiedz
#83

Mój biovax to mały brązowy pojemnik. Ma dokładnie napisane to, co napisałam w poprzednim liście. Ja go kupiłam w superpharm Rotfl

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#84

O, dzięki za info i nawet gdzie kupić Uśmiech
Odpowiedz
#85

Wypadanie wlosow moze byc jednym z objawow zabierania nam energii przez kogos, kto jest blisko nas. Zabiera nam sily witalne po prostu. W takim wypadku nalezy sie wzmocnic , uprawiac ruch na swiezym powietrzu, nie dawac sie wciagac w problemy innych i ich narzekania, dobrze sie odzywiac, zadbac o swoje dobre samopoczucie robiac to co sie lubi i byc w tym dbaniu odrobine egoistycznym.
Odpowiedz
#86

Ech... chyba musze wziąć na przeczekanie i porobic badania...
Odpowiedz
#87

porób tak dla własnego spokoju Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#88

Ja rowniez bardzo polecam wcierke Jantar. Przez stresy i rozjasnianie wlosy wypadaly mi garsciami, az corka zauwazyla ze mam lyse placki. Bralam rozne suplementy,stosowalam drogie odzywki i nic. Po Jantarze przestaly wypadac i bardzo szybko rosna a mialam obciete na "zapalke". A teraz mam zdrowe wlosy i pieknie odrosly w miejscach gdzie bylam "lysa". Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości