Włosy

Charlotte napisał(a):
Farfalla napisał(a):Czy któraś z Was miała może kiedyś problem ze strączkowaniem włosów (zbijaniem się w kolonie)? Wiecie może, co mogłoby pomóc?
Farfallo, czy chodzi o takie "sklejanie się na wietrze"? Myślę, że kluczem jest dobra odżywka, ja obecnie używam long4lashes z oceanic (na długość włosów)-ten sam producent co dla cudownego serum do rzęs, a na skalp dla objętości odżywka essence z biotyna. Taka z fioletowa zakretka. I problem znika. Polecam też maskę do włosów wax, nie mylić z biovax. Dobre efekty daje też serum z radicala. Uśmiech czytałam tu tez o szamponach do włosów, uważam że najlepszy jest zwykły szampon, bez odżywek bo nie obciąża włosów. Uśmiech

Dziękuję za odpowiedź! Czy tę odżywkę long4lashes można kupić w drogeriach?
Odpowiedz

Farfalla napisał(a):
Charlotte napisał(a):
Farfalla napisał(a):Czy któraś z Was miała może kiedyś problem ze strączkowaniem włosów (zbijaniem się w kolonie)? Wiecie może, co mogłoby pomóc?
Farfallo, czy chodzi o takie "sklejanie się na wietrze"? Myślę, że kluczem jest dobra odżywka, ja obecnie używam long4lashes z oceanic (na długość włosów)-ten sam producent co dla cudownego serum do rzęs, a na skalp dla objętości odżywka essence z biotyna. Taka z fioletowa zakretka. I problem znika. Polecam też maskę do włosów wax, nie mylić z biovax. Dobre efekty daje też serum z radicala. Uśmiech czytałam tu tez o szamponach do włosów, uważam że najlepszy jest zwykły szampon, bez odżywek bo nie obciąża włosów. Uśmiech

Dziękuję za odpowiedź! Czy tę odżywkę long4lashes można kupić w drogeriach?
Tak, widziałam ją w rossmanie jednak jest tam w dość wysokiej cenie. Sama kupuje w aptece dzięki czemu aż tak nie nadwyrezam zasobności portfela. Uśmiech
Odpowiedz

Widzę tą odżywkę w Rossmanie. Nawet skład podali, całkiem do rzeczy ta odżywka.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.rossmann.pl/Produkt/Oceanic-Long4Lashes-odzywka-do-wlosow-wzmacniajaca-przeciw-wypadniu-wlosow-200-ml,370131,1836">http://www.rossmann.pl/Produkt/Oceanic- ... 70131,1836</a><!-- m -->
Odpowiedz

Czy włosy lubią browar?
Impreza dobiega końca.
Ty, w gorączce sobotniej nocy, nie mierząc sił na zamiary, otwierasz jeszcze jedno piwo.
Wypijasz trzy łyki, po czym "uświadamiasz" sobie, że to Twój koniec - nie dopijasz, padasz.
Rano obok łóżka znajdujesz butelkę z wygazowanym piwem - co z nim zrobisz?
Pragnienia raczej nie ugasisz.
Możesz je wylać do zlewu, ale jakież to marnotrawstwo!
Zrobisz o wiele lepiej wylewając je...na włosy.
Tak, Twoje włosy też lubią piwo.

Jak zrobić płukankę piwną?
•piwo musi być wygazowane - jeśli to piwo pozostałe po imprezie, to pierwszy krok mamy z głowy,
•mieszamy z wodą 1:1,
•po umyciu włosów, płuczemy je przygotowanym roztworem.
Wyczytałam, żeby lepiej takiej płukanki nie stosować na włosy suche i zniszczone, bo przesuszą się jeszcze bardziej.
To jakie powinny być? Dobrze nawilżone!
wiecej tutaj...
praktyczne porady...warto poczytać...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz

Witajcie kochane
Możecie coś poradzić na elektryzujące się włosy.Pozdrawiam cieplutko
Odpowiedz

Ja po umyciu rozprowadzam na włosach kilka kropel tego olejku (zwłaszcza na końcówki), pomaga - chociaż nie w 100%... nie wiem czy jest na to jakiś skuteczniejszy sposób. Myśli
[Obrazek: bOIo58J.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

ja stosuję olej lniany świetnie działa na włosy nawilża i odżywia
Odpowiedz

Na wypadanie polecam szmpon firmy Farmona- Radical Med w bialo czerwonym opakowaniu.
Jest niedrogi (15zl) starcza na 2 mies a efekty daje swietne.
Mnostwo malych wloskow tzw baby hair, wypadanie praktycznie ustalo oraz zagescil mi wlosy.
Efekty widac juz po 2 tygodniach.
Polecam serdecznie ten sAmpon jak i inne produkty do wlosow formy Farmona np.slynna juz odzywke Jantar czy ampułki Radical(klasyczne w zielonym pudełku).

Równiez olejek Khadi mial na moje wlosy zbawienny wplyw.
Przestaly wypadac a rosly ok 3cm miesiecznie.
Jest tylko jeden minus- olejek ten kosztuje ok.60 zl ale patrzac na wydajnosc( 8mies) mysle ze warto zainwestowac.

Jak kos bylby zainteresowany to moge polecic wiecej produktow jako ze sama jestem włosomaniaczka i przetestowalam tony roznych kosmetykow do włosow.

Pozdrawiam i zycze wam bujnych włoskow Oczko
Odpowiedz

Czy ktoś z was pije lub pił skrzyp polny? Chciałabym wzmocnić włosy, które mi ostatnio bardzo wypadają. Widziałyście u siebie efekty?
Odpowiedz

Witam Uśmiech

Nie stosowałam nigdy skrzypu polnego, ale był okres w moim życiu, kiedy rozjaśnianie (domowe !) włosów spowodowały ich wypadnięcie, włosy były tragiczne, po każdym umyciu wypadało coraz więcej. Niestety za własną głupotę się płaci Uśmiech I tak jak już ktoś tu napisał, olejek khadi bardzo mi pomógł, w sumie tylko on odratował mi włosy. W dalszym ciągu farbuję i stosuję go, mam gęste włosy i błyszczące, jedyny minus zapewne farbowania, to czas który muszę poświęcać po umyciu na rozczesanie, nawet do godziny, jest ich bardzo dużo i się plączą. , a co do skrzypu jeśli miałabym próbować, to na początek chyba wcierkę.
Pozdrawiam.

Olej amla - z wyciągiem z owoców amla, zapach ziołowy, intensywny, dość mocny, używam od około 3 tyg, włosy są błyszczące i miękkie. Polecam olejowanie włosów, wymaga to czasu, ale efekty są widoczne Uśmiech
Odpowiedz

mam gęste włosy..z wypadaniem nigdy nie mialam kłopotów..ale swego czasu skusiłam sie na jasne pasemka na czarnych włosach..finał był tragiczny..włosy łamały sie prawie do połowy długosci ..suche siano na głowie..wróciłam do czarnej farby..olejowanie włosów bardzo mi pomogło..polecam całym sercem serum do włosów z biovaxa A+E i olejek z czarnuszki..włosy urosły ..troszke sie jeszcze łamią ale niewiele
Odpowiedz

Chętnie skorzystam z nowego specyfiku, bo po farbowaniu tez mam popalone i od słońca.
Kiedyś stosowalam olej organowy ma wlosy i też były po nim dobre efekty. 
Tylko olejek musi być oryginalny. I na cerę bardzo dobry. Polecam. I.
Odpowiedz

island... chyba arganowy.  Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Babcine sposoby też są dobre.Maska z jajka ,dodaje do niej witaminę A+E z kapsułki i olejek z czarnuszki.Jedyny minus że włosy czuć po umyciu troche jajkiem ale zapach znika po kilku godzinach. Ale daje dobre efekty.
Odpowiedz

Witam. Mam lamliwe wslosy, chcialabym je doprowadzić do porządku, tylko juz nie sklepowymi produktami, bo po nich czasami bylo jeszcze gorzej, takze interesuje mnie zwiększenie ich objetosci. ?pozdrawiam.
Odpowiedz

Ja tez mam łamliwe.Post wyżej pisałam co u mnie działa na takie włosy. Może zle dobierasz produkty.Dobry szampon plus maska do włosów.Olejowanie ale przede wszystkim nawilżanie .Włos łamliwy to włos suchy.Potrzeba długiego czasu na regenerację, ale i tak beda sie łamać ale niewiele.
Odpowiedz

Maski, odpowiednie szampony czy odżywki nie zawsze pomogą w pełni. Włosy zniszczone i łamiące się na końcach należy potraktować odpowiednimi kosmetykami. Czasami jednak jedynym rozwiązaniem jest ściąć zniszczone końce. By problem w przyszłości nie powracał warto wspomóc się suplementacją. Nowe przyrosty będą mocniejsze, silniejsze a tym samym zdrowsze. Ja zapuszczając włosy zażywam biotebal i maxi krzem. Efekty kuracji będą widoczne po miesiącu a nawet trzech systematycznego zażywania. Włosy przestaną wypadać, zaczną szybciej rosnąć( w tym celu zastosowałam te suplementy) i poprawi się ich kondycja. Osobiście myję włosy szamponem Gliss Kur z keratyną, stosuje odżywkę- maskę z tej serii a po umyciu dodatkowo spryskuję końce mgiełką z tej samej firmy.
Dobór kosmetyków to sprawa indywidualna. Ja zmieniam serię co jakiś czas, zgodnie z poradą fryzjerki.
Odpowiedz

Mi teraz wypadają  bardzo.. Co polecacie? Stosuje prądy ale jakoś średnio działa

Zanim zadasz pytanie, zapoznaj się  z tym co już mamy napisane...
wiec napisz co sama w tej sytuacji stosujesz...
sporo podpowiedzi masz w tym wątku..

Moderator Krystyna
Odpowiedz

Cześć Uśmiech

Widzę, że nie tylko ja bardzo dbam o swoje włosy. Przetestowałam już naprawdę bardzo dużo specyfików, różnych odżywek, maseczek, szamponów, wcierek i innych kosmetyków, które mają za zadanie poprawić kondycje włosów. Nie chcąc niszczyć włosów, stopniowo z pielęgnacji kosmetykami drogeryjnymi przeszłam na produkty apteczne oraz na kosmetyki o naturalnym składzie. Z czystym serem mogę polecić Wam linię Garniera "Hair food", która ma w składzie 98% naturalnych składników. Najczęściej stosuję ją jako odżywkę na noc i zmywam rano. Włosy po tej maseczce są świetnej kondycji, są nawilżone i pięknie pachną

Na wypadanie polecam linie kosmetyków Radical ze skrzypem polnym, przeznaczonych do włosów wypadających. Kosmetyki te są szeroko dostępne, można je dostać zarówno w aptece jak i w zwykłych drogeriach, rossmanie czy superpharm. Sama używałam szamponu oraz ampułek z tej linii i bardzo mi pomogły powstrzymać wypadanie włosów
Odpowiedz

Przy wypadajacych włosach warto zastosować suplementację od wewnątrz.Na zewnątrz proponuje odzywkę z jajka z olejkiem rycynowym. Fajne są maski z drożdzy na porost włosów i zapobiegaja wypadaniu. Ważna jest systematyczność, na efekty trzeba poczekać.
Odpowiedz

Mi na wypadanie pomógł Biotebal.
Natomiast jeżeli chodzi o wcierki na porost to wcierka Banfi, ale jej zapach jest mocno specyficzny.

Uwielbiam też swoje włosy po oleju arganowym, ale jeśli trzymam go minimum 2 godziny przed zmyciem. Potem są bardzo miękkie i sypkie, cudo <3
Odpowiedz

(23-01-2014, 22:55)Lele napisał(a):  Acha, wągry.

Zapomniało mi się.
Sophia, słuchaj. Jest na to cudowny sposób.
Cudowny, bo naturalny w 100%  Uśmiech 

Już piszę.

Bierzesz kubek/kieliszek, wsypujesz tam łyżeczkę żelatyny i łyżeczkę wrzącej wody.
Mieszasz to i nakładasz na wągry.
Najlepiej gdybyś robiła to pędzelkiem (jakimkolwiek bo pędzle czyszczą się pięknie z żelatyny), ale jak nie masz to nakładaj palcem. Luzik, chodzi o to, by maź znalazła się w wybranym miejscu. ( to instrukcja dla młodszych)

Jak wymieszasz Sophia, to nakładasz na buzię.  Później czekasz z 15 minut, aż stwardnieje i ściągasz  Buźki
Hej ja to stosuje od roku z tym że na te zelatyne nakłada 1 listek chusteczki i dociskam później zrywam i widać co się usuwa jest to dobre zamiast tych czarny masek jest to szybki tanie i naturalne a działa tak samo jak te drogeryjne
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości