znalazłam 6 pik
#1

Wracałam sobie do domu, po podróży ciagnąc walizę za sobą i omal nie wywinęłam orła, bo na zabłoconym-zaśniezonym chodniku spostrzegłam kartę. Leżała koszulką do góry, chciałam się przyjrzeć dokładniej czy to rzeczywiście karta czy tylko tak mi się zdaje, i przez to omal się nie wywaliłam. Skończyło się na 'przysiądnięciu'. Skoro więc aż tak mnie ta karta zatrzymała postanowiłam ją podnieść i zobaczyć.
Była to 6 pik.
Co to znaczy????
Oczywiście sprawdziłam samo znaczenie karty, ale całe zdarzenie w połączeniu z ta kartą jak odczytać?

ryby
Odpowiedz
#2

Myślę, że to jakaś przestroga dla Ciebie, żebyś uważała.
Odpowiedz
#3

Pierwsze co mi się skojarzyło z tą kartą to przyrównanie jej do 6 Mieczy... i faktycznie 6 pik może oznaczać długą, daleką, podróż..ale też i np. bezrobocie lub problemy ze zdrowiem twoje lub kogos z rodziny.
Tradycyjnie 6 pik to karta zakończenia, a to oznacza koniec jednego etapu i początek nowego. 6 pik może wskazywać zakończenia o charakterze stałym, zwłaszcza, gdy sytuacja lub związek dobiegł końca, i nie ma nic do nauki z doświadczeń.
To może oznaczą konieczność puszczenia czegoś co nie działa i przejścia na nowe,zerwania ustalonych wzorców np;odescie z pracy,związku,partnerstwa

Zapewne nalezy ja traktowac w kategorii ostrzezenia.


Odpowiedz
#4

A więc było to ostrzeżenie, ale wszystko poszło dobrze.
Od tamtej pory zmieniłam miasto zamieszkania i w ogóle mnóstwo rzeczy się wydarzyło.

ryby
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości