Gabinet Reiki- EvaH.L.

Witaj Uśmiech
Czy ja tez bym mogła prosic o serie przekazow reiki ,
Teraz bardzo choruje w moim zyciu tez nie bardzo sie udaje bardzo by mi to pomoglo, z gory dziekuje Uśmiech .

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz

Witaj.bardzo proszę o Relki. Ostatnio odczuwam chroniczne zmęczenie i bóle głowy.
Bardzo proszę o odpowiedź
Odpowiedz

Witaj Ewuniu UśmiechJeśli to możliwe to również chciałabym Cię prosić o przekaz Reiki .Pozdrawiam
Odpowiedz

(15-03-2017, 08:54)slowik14 napisał(a):  Witaj Ewuniu UśmiechJeśli to możliwe to również chciałabym Cię prosić o przekaz Reiki .Pozdrawiam

Witaj słowiku14
oczywiście że jest taka możliwość , harmonogram Zabiegów poszedł już na Twoją pocztę :Uśmiech


Wydaje mi się , że wcześniejsze osoby miały już ze mną zabiegi - jeśli nie , to proszę dajcie znać
wówczas ustalę dla Was harmonogramy Uśmiech
Odpowiedz

Witam  Uśmiech jeśli jest taka możliwość i  znajdzie pani czas ja również chciałabym prosić o Reiki.  Pozdrawiam serdecznie Ewelina.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

(23-03-2017, 12:24)ewelayne96 napisał(a):  Witam  Uśmiech jeśli jest taka możliwość i  znajdzie pani czas ja również chciałabym prosić o Reiki.  Pozdrawiam serdecznie Ewelina.

Witam Ewelinko w moim Gabinecie .
Zgodnie z tym co pisze w pierwszym poście
na mój e-mail  evahl@interia.pl  proszę o poniższe dane :
- imię nazwisko+ data urodzenia
- adres bez oznaczeń numerycznych pod którym będziesz w trakcie Zabiegów reiki
- jeśli chcesz możesz napisać na jakie aspekty Twojego życia mam położyć nacisk

w tytule email napisz "Reiki z DT"

Zatem czekam na powyższe dane bym mogła stworzyć nam harmonogram Zabiegów .
Odpowiedz

WitamUśmiech tak sobie czytam o tej energii i bardzo mnie to zaciekawilo.Zastanawiam się czy ma ona coś wspólnego z 'czyszczeniem zycia' kiedy jesteśmy w 9 roku osobistym,czy wtedy działa podobna energia?  Jakoś nie daje mi to spokoju i chciałabym znać odp Uśmiech
Odpowiedz

(24-03-2017, 18:04)Kate napisał(a):  WitamUśmiech tak sobie czytam o tej energii i bardzo mnie to zaciekawilo.Zastanawiam się czy ma ona coś wspólnego z 'czyszczeniem zycia' kiedy jesteśmy w 9 roku osobistym,czy wtedy działa podobna energia?  Jakoś nie daje mi to spokoju i chciałabym znać odp Uśmiech

9 Rok czy to Osobisty, czy to numerologiczny, to świetny czas na wszelkie oczyszczanie z negatywnej energii. Energii którą zebraliśmy w tym życiu , w tym wcieleniu . To również doskonały czas na zerwanie z przysięgami z poprzednich wcieleń ...
Ale wracając do Reiki - tak oczyszczam z negatywnej energii , bez względu na to w jakim okresie numerologicznym jest osoba zainteresowana , generalnie by wprowadzać zmiany w swoim życiu należy zacząć od oczyszczania swojej energii - to taka podstawa , fundament ...
Czy ona jest podobna do "energii czyszczącej roku 9" ? Reiki jest lepsze .
Dlaczego ??? bo robi wszystko dla najwyższego Twojego dobra , robi tak byś z jak najmniejszymi negatywnymi konsekwencjami "prostowała" swoje życie, czyści Twoje życie z negatywnych ludzi w zamian podsyła Ludzi pomocnych ..
Natomiast 9-ty Rok , jak zaniedbałaś swoje sprawy, jak uciekałaś przed problemem, to 9-ty Rok wywlecze Ci to na światło dzienne i da strzał w przysłowiowy "pysk" ...

Dlatego jeśli zbliżasz się do 9-tego Roku , to dobrze jest wykonać Zabiegi Reiki Intencyjne, czyli uzdrawiające Twoją przeszłość tak, by maksymalnie zminimalizować negatywne konsekwencje, które byłyby odczuwalne, wówczas ten przysłowiowy "strzał w pysk" będzie minimalny lub od razu zjawią się pomocni ludzie by rozwiązać Twój problem ...
Odpowiedz

(24-03-2017, 20:08)EvaHL napisał(a):  
(24-03-2017, 18:04)Kate napisał(a):  WitamUśmiech tak sobie czytam o tej energii i bardzo mnie to zaciekawilo.Zastanawiam się czy ma ona coś wspólnego z 'czyszczeniem zycia' kiedy jesteśmy w 9 roku osobistym,czy wtedy działa podobna energia?  Jakoś nie daje mi to spokoju i chciałabym znać odp Uśmiech

9 Rok czy to Osobisty, czy to numerologiczny, to świetny czas na wszelkie oczyszczanie z negatywnej energii. Energii którą zebraliśmy w tym życiu , w tym wcieleniu . To również doskonały czas na zerwanie z przysięgami z poprzednich wcieleń ...
Ale wracając do Reiki - tak oczyszczam z negatywnej energii , bez względu na to w jakim okresie numerologicznym jest osoba zainteresowana , generalnie by wprowadzać zmiany w swoim życiu należy zacząć od oczyszczania swojej energii - to taka podstawa , fundament ...
Czy ona jest podobna do "energii czyszczącej roku 9" ? Reiki jest lepsze .
Dlaczego ??? bo robi wszystko dla najwyższego Twojego dobra , robi tak byś z jak najmniejszymi negatywnymi konsekwencjami "prostowała" swoje życie, czyści Twoje życie z negatywnych ludzi w zamian podsyła Ludzi pomocnych ..
Natomiast 9-ty Rok , jak zaniedbałaś swoje sprawy, jak uciekałaś przed problemem, to 9-ty Rok wywlecze Ci to na światło dzienne i da strzał w przysłowiowy "pysk" ...

Dlatego jeśli zbliżasz się do 9-tego Roku , to dobrze jest wykonać Zabiegi Reiki Intencyjne, czyli uzdrawiające Twoją przeszłość tak, by maksymalnie zminimalizować negatywne konsekwencje, które byłyby odczuwalne, wówczas ten przysłowiowy "strzał w pysk" będzie minimalny lub od razu zjawią się pomocni ludzie by rozwiązać Twój problem  ...

Dziękuję za odpowiedź Uśmiech tak zbliżam się do 9 tego roku.Jednak przyznam szczerze ze obawiam się Reiki, mam przeczucie ze mogę dość zle na nią zareagować i odczuwać dyskomfortUśmiech myślę że mam sporo w sobie negatywnej energii która nagromadzila się przez lata ale boję się zaryzykowac Uśmiech czy można to jakoś sprawdzić i ocenić czy takie oczyszczanie jest potrzebne?
Odpowiedz

... źle zareagować ??? ale w jakim sensie ??
że może pojawić się ból głowy ???, że może na kilka dni zmienić się zapach moczu itp.
że Twoje otoczenie przetasuje się z niepożądanych i szkodzących Tobie ludzi ... to wówczas oczyszcza się organizm z tego całego syfu energetycznego ...
ale chyba lepiej się poddać oczyszczeniu , niż dalej udawać że wszystko ok i jednocześnie udawać , że jest się PRAWie zadowolonym z jakości swojego życia ...

Energia Reiki nie robi krzywdy , nie ma skutków ubocznych , jest bezpieczną energią którą pobierają kobiety w ciąży, nienarodzone dzieci , osoby starsze, zwierzęta ...
obecnie prócz wielu  "zwykłych " Reikowych zabiegów ,  mam Pana ciężko poparzonego który leży na oparzeniówce Gryficach ...

Czy mogę sprawdzić bez zabiegu czy potrzebne jest oczyszczenie ??? - tak mogę
ale sama przecież mówisz że masz nagromadzone wiele negatywnej energii ...
w takim przypadku Twoje czakry nie pracują poprawnie , a one odpowiadają za Twoje zdrowie, życie, uczucia, pracę , powodzenie, bezpieczeństwo ...

mówiąc bardziej obrazowo, to obecnie na zabłocone, brudne ciało ubierasz czyste pachnące ubranie i łudzisz się że od tego
Twoje ciało stanie się czyste .... no nie , bez kąpieli ( czyli oczyszczania) się nie obejdzie , Twoje ciało będzie coraz bardziej lepkie
i będzie przyciągać i przyklejać się do niego coraz więcej tego brudu ...

decyzja należy do Ciebie Uśmiech
Odpowiedz

(28-03-2017, 09:03)EvaHL napisał(a):  ... źle zareagować ??? ale w jakim sensie ??
że może pojawić się ból głowy ???, że może na kilka dni zmienić się zapach moczu itp.
że Twoje otoczenie przetasuje się z niepożądanych i szkodzących Tobie ludzi ... to wówczas oczyszcza się organizm z tego całego syfu energetycznego ...
ale chyba lepiej się poddać oczyszczeniu , niż dalej udawać że wszystko ok i jednocześnie udawać , że jest się PRAWie zadowolonym z jakości swojego życia ...

Energia Reiki nie robi krzywdy , nie ma skutków ubocznych , jest bezpieczną energią którą pobierają kobiety w ciąży, nienarodzone dzieci , osoby starsze, zwierzęta ...
obecnie prócz wielu  "zwykłych " Reikowych zabiegów ,   mam Pana ciężko poparzonego który leży na oparzeniówce Gryficach ...

Czy mogę sprawdzić bez zabiegu czy potrzebne jest oczyszczenie ??? - tak mogę
ale sama przecież mówisz że masz nagromadzone wiele negatywnej energii ...
w takim przypadku Twoje czakry nie pracują poprawnie , a one odpowiadają za Twoje zdrowie, życie, uczucia, pracę , powodzenie, bezpieczeństwo ...

mówiąc bardziej obrazowo, to obecnie na zabłocone, brudne ciało ubierasz czyste pachnące ubranie i łudzisz się że od tego
Twoje ciało stanie się czyste .... no nie , bez kąpieli ( czyli oczyszczania) się nie obejdzie , Twoje ciało będzie coraz bardziej lepkie
i będzie przyciągać i przyklejać się do niego coraz więcej tego brudu ...

decyzja należy do Ciebie Uśmiech

Bardzo dziekuję za taka obszerna odpowiedz i poswiecony czas :UśmiechChyba zdecyduje sie :Uśmiechmiałam troche obaw ale widze ze nie ma sie czego bac Uśmiechpotrzebuje kilka dni na przemyslenie sprawy,jak bede pewna swojej decyzji bede sie kontaktowacUśmiech jeszcze raz dziekuje za odpowiedz
Odpowiedz

bardzo proszę :Uśmiech

a poniżej wkleję wiadomość jaka dostałam w nocy na messenger w sprawie mojego pacjenta , który w piątek uległa znacznemu poparzeniu ,
znalazł się na oparzeniówce i zabiegi Reiki rozpoczęte natychmiast ...  - to tylko dowód, że Reiki działa na każdej płaszczyźnie życia ...

" Witaj kochana! W nocy mama wysłała mi wiadomość o Patryku. Jest o wiele lepiej. Wstaje, a nawet robi sobie małe spacery po oddziale. Rzęsy i broda zaczyna odrastac..Mój brat z żona pojechali go odwiedzić. Jak się okazuje Patryk powiedział, ze od samego początku zaczął czuć dreszcze po całym ciele i zimny pot i tak kilka razy dziennie przez jakiś czas..na pewno podczas gdy Ty robisz dla niego zabieg. A jak on miewa się energetycznie? W szpitalu lekarze i pielęgniarki są zaskoczeni bo mówią, ze rano bardzo szybko mu się goja i z dnia na dzień widać ta poprawę a w jego przypadku jest to mowa o ogromnej poprawie.. "  


Magicznego dnia Wam życzę ,
a mojemu podopiecznemu Patrykowi, by jego organizm w dalszym ciągu tak błyskawicznie się regenerował Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating Heartbeating

PS. przepraszam że nie udzielam się w innych tematach , ale muszę już znikać na kolejne Zabiegi Uśmiech
Odpowiedz

Ewuniu chciałabym Ci serdecznie podziękować za serię zabiegów, za twój cenny czas i bezinteresowną pomoc    Kwiatek Pozdrawiam ciepło Buźki
Odpowiedz

bardzo Cię proszę slowiku
niech pozytywna Eneriga Reiki będzie z Tobą jak najdłużej <3 <3 <3
Odpowiedz

Cześć, 
chciałabym Cię prosić o przekaz Reiki dla mnie - dane zaraz prześlę na maila.
Pozdrawiam!

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz

Ewo,

Chciałam poprosić o przekazy REIKI, jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu.
Od dłuższego czasu borykam się z problemami ginekologicznymi.
Jestem już dwa lata po operacji, ale te problemy powracają.
Nie umiem też znaleźć stałej pracy.
Dane prześlę na priva.

Pozdrawiam ciepło Buźki
Odpowiedz

(07-05-2017, 22:32)Zwierzynianka napisał(a):  Cześć, 
chciałabym Cię prosić o przekaz Reiki dla mnie - dane zaraz prześlę na maila.
Pozdrawiam!

z przyjemnością Ci pomogę , w przeciągu kilku dni dostaniesz harmonogram naszych Zabiegów
( możliwe że jeszcze dziś jak nikt mi nie pokiereszuje mojego planu dnia  ) Rotfl
a tymczasem posyłam Moc Pozytywnej Energii  Buźki
Odpowiedz

Witam,  pani Ewo  Uśmiech dziękuję za przekaz reiki,  za poświęcony czas,  mam nadzieję  że  wkrótce pojawią się namacalne efekty  naszej współpracy.   Dziękuję.    Buziak  pozdrawiam serdecznie Ewelina.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz

Bardzo Ci dziękuję, Ewo, za wykonane zabiegi. W trakcie każdego bardzo łatwo się relaksowałam i spałam mocnym snem, po pierwszych dwóch zabiegach około 2 godziny, a już później do rana. Czuję się bardzo dobrze fizycznie, chociaż nastrój mam trochę gorszy Uśmiech Póki co jakichś innych skutków nie zauważyłam, ale może później się jeszcze objawią. A czy mogę jeszcze zapytać o stan moich czakr przed i po? Intryguje mnie to Uśmiech

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz

Witam serdecznie, już kilkakrotnie korzystałam z sesji u Ciebie Ewa, wspaniała sprawa i szczerze polecam. Czy w ramach forum mogłabym zapisać się na sesje?
Pozdrawiam
Ania
Odpowiedz

Pani Ewo, niech Pani nie przestaje tego robić. Bardzo mi Pani pomogła i niech dalej pomaga innym.. pozdrawiam


xxxxxxxxxx
link wykasowany
Moderator
Odpowiedz

Poproszę o przekazy Reiki. Napisałam na maila.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości