Gabinet Reiki- EvaH.L.
#23

Sophia, dobrze wiedzieć Uśmiech
Odpowiedz
#24

Reiki między innymi uspokaja i wycisza organizm ...
a jeśli pobierający Energię Reiki współpracuje i tak jak jest wskazane,ufnie się na nią otwiera,
to właśnie tak się przeważnie dzieje - już po pierwszych zabiegach na nowo możemy cieszyć się spokojnym snem Uśmiech
Odpowiedz
#25

Witam
Bardzo proszę o przekaz Reiki.
Dane wyśle na pv
Odpowiedz
#26

dragonfly witam w moim gabinecie Kwiatek


wiadomość dla Wszystkich , którzy proszą o Zabiegi Reiki
wymagane dane + fot proszę przesyłać na mój adres e-mail - tak jak proszę w pierwszym wpisie Uśmiech
bardzo ułatwi mi to życie pod względem organizacyjnym
dziękuję Kwiatek
Odpowiedz
#27

dziękuję EvaHL, po zabiegach Reiki jest mi lepiej , wiem że jeszcze to nie koniec , ale jestem na dobrej drodze , powoli czuję się jak nowo narodzona Uśmiech
Odpowiedz
#28

Bardzo proszę Dobroczynna Kwiatek
cieszę się, że już zauważasz zmiany na plus - a to dopiero początek Oczko
Odpowiedz
#29

Dziękuje bardzo EvaH.L za serię przekazów Reiki dla Uli KwiatekJej samopoczucie znacznie się poprawiło. Uśmiech .Zabiegi dały jej poczucie ulgi, spokoju, wyciszenia. Pozdrawiam serdecznie Buźki
Odpowiedz
#30

Bardzo się cieszę slowik14
Ula miała bardzo dużo negatywnej energii - ale najważniejsze, że pozbyłyśmy się tego
i że teraz Energia Reiki działa na jej korzyść a ona może oddychać pełną piersią Uśmiech
Odpowiedz
#31

Witam, ja rowniez poproszę. Dane + foto na mail wyslalam
Odpowiedz
#32

Witam,
Ja również, serdecznie gratuluję otwarcia gabinetu i życzę powodzenia i na pewno skorzystam z reiki.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#33

Witam ponownie,
Poproszę o reiki.
Dane + foto wysłałam na maila.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#34

Goodwill napisał(a):Witam, ja rowniez poproszę. Dane + foto na mail wyslalam

Witaj Goodwill Kwiatek
wiadomość dotarła
pozdrawiam i do "zobaczenia" Uśmiech

Aneta napisał(a):Witam ponownie,
Poproszę o reiki.
Dane + foto wysłałam na maila.
Pozdrawiam
Witam Aneta w moim Gabinecie Kwiatek
wiadomość już wysłałam - no to ustalamy teraz harmonogram naszych spotkań Uśmiech
Odpowiedz
#35

EvaHL napisał(a):
Goodwill napisał(a):Witam, ja rowniez poproszę. Dane + foto na mail wyslalam

Witaj Goodwill Kwiatek
wiadomość dotarła
pozdrawiam i do "zobaczenia" Uśmiech

Aneta napisał(a):Witam ponownie,
Poproszę o reiki.
Dane + foto wysłałam na maila.
Pozdrawiam
Witam Aneta w moim Gabinecie Kwiatek
wiadomość już wysłałam - no to ustalamy teraz harmonogram naszych spotkań Uśmiech
Ja wcześniej wysłałam wiadomość w sprawie harmonogramu, ale nie wiem czy przyszła jakaś wiadomość z powrotem, ponieważ mam problem z pocztą i nie mogę nic sprawdzić Smutny
Pozdrawiam
Odpowiedz
#36

Aneta - tak wysłałam CI dziś harmonogram na e-mail
ale w takim układzie przekopiuje go tutaj na PW
Odpowiedz
#37

Witam serdecznie i prosze o zabiegi ReikiUśmiech dane i zdj wysle na emailUśmiech

''Jest pewien Smok, który nie jest gadem
Podąża śladem serca, a nie za stadem ''
Odpowiedz
#38

wiadomość dotarła
niebawem na e-mail dostaniesz harmonogram naszych "spotkań" Uśmiech
Odpowiedz
#39

Witam
Dziękuje bardzo za wszystkie zabiegi ...
zmiany są już zauważalne : np nareszcie po wielu latach wyraziłam swoje zdanie do apodyktycznej koleżanki ...
jestem silniejsza i zawalczyłam o siebie...
nareszcie....


Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#40

dragonfly cieszę się bardzo kochana Kwiatek
to dopiero początek zmian, które w Tobie będą zachodzić
powodzenia !!!
i niech się zadzieje wszystko co najlepsze dla Ciebie Kwiatek Kwiatek


a co do częstotliwości zabiegów Reiki nie ukrywam , że generalnie te 5 zabiegów, które tu oferuję,
to są zabiegi na taki "rozruch" - aby dokonać oczyszczenia, harmonizacji czakr które zaczną dopiero sukcesywnie się rozkręcać ...
coś na co pracujemy wiele lat - mam na myśli, niską energetykę i problemy zdrowotne, z którymi się do mnie ludzie zgłaszają- nie da się usunąć i "naprawić" w ciągu 2-5 zabiegów...
do tego potrzeba jeszcze co najmniej kilku zabiegów więcej ( no chyba, że nie traktujemy sprawy poważnie i poddajemy się zabiegom na "odczepne" )
a następnie zabiegi tzw. podtrzymujące, które w zależności od potrzeby odbywają się np. co 3 tygodnie lub co 2 miesiące

co innego jest jeśli prosicie o zabiegi Reiki tzw. sytuacyjne, czyli np. na dobrze zdany egzamin, czy otrzymanie wizy ....

to tak dla wyjaśnienia, bo dostaję wiele zapytań na PW właśnie w kwestii częstotliwości zabiegów.
Niebawem postaram się napisać coś więcej w tym temacie - do poczytania na mojej stronie wwww.

Miłego dnia dla Wszystkich
i przesyłam dobre fluidy na weekend Buźki
Odpowiedz
#41

Hej,
Wysłałem Ci maila Oczko
Pozdrawiam,
Gruszek
Odpowiedz
#42

Witam chciałam prosić o reiki dane i zdjęcie wysłałam na maila Uśmiech
Odpowiedz
#43

Gruszek napisał(a):Hej,
Wysłałem Ci maila Oczko
Pozdrawiam,
Gruszek
Hej - dziś ustalimy harmonogram zabiegów Uśmiech

barbara12 napisał(a):Witam chciałam prosić o reiki dane i zdjęcie wysłałam na maila Uśmiech
Witaj barbara12
potwierdzam , e- mail dotarł i będziemy ustalać terminy zabiegów Uśmiech

Ciepło pozdrawiam w ten mokry poranek
i przesyłam moc dobrych fluidów na nadchodzący tydzień Buźki
Odpowiedz
#44

Ja też co dzień odkrywam wspaniałości tego forum. Dałam sobie szansę na jeszcze tydzień zaangażowania w pewną sprawę. Potem chciałabym spróbować oczyścić duszę z ran, które przyjęłam w walce. Mam nadzieję, że to możliwe. Więc chętnie umówię się na takie zabiegi. Tak myślałam, czy jestem w stanie wnieść tutaj coś od siebie. I wymyśliłam. Jeszcze dopracuję pomysł, ale mam nadzieję, że się spodoba.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości