Gabinet Reiki- EvaH.L.
#45

Eva
zgodnie z naszą rozmową zamieszczam prośbę o jednorazowe......(jak na razie) Reiki.
Reszta danych emial.
Odpowiedz
#46

bodymindspirit napisał(a):Ja też co dzień odkrywam wspaniałości tego forum. Dałam sobie szansę na jeszcze tydzień zaangażowania w pewną sprawę. Potem chciałabym spróbować oczyścić duszę z ran, które przyjęłam w walce. Mam nadzieję, że to możliwe. Więc chętnie umówię się na takie zabiegi. Tak myślałam, czy jestem w stanie wnieść tutaj coś od siebie. I wymyśliłam. Jeszcze dopracuję pomysł, ale mam nadzieję, że się spodoba.
zapraszam Kwiatek Kwiatek

Janek napisał(a):Eva
zgodnie z naszą rozmową zamieszczam prośbę o jednorazowe......(jak na razie) Reiki.
Reszta danych emial.
Tak Janku już ustalamy termin ..
Odpowiedz
#47

Chciałabym już oficjalnie zgłosić się na zabieg, wszystkie dane wyślę na maila Uśmiech
Odpowiedz
#48

Witam
Jestem bardzo zdziwiona Reiki , bo tak do końca nie wierzyłam....
Obecnie cały czas mam radość w sobie, szczęście.... wiarę...
W swoim życiu mam wiele do zmienienia ... ale Myślę, że wszystko przyjedzie w swoim czasie ...
Po zabiegach Reiki odkryłam, że mąż przez lata mnie zdradzał ... i przyjaciółka zakończyła ze mną znajomość, bo ona ma dobra parcę na wyspach... ona ma marzenia, a ja jestem tylko głupią kura domową bez przyszłości ...do tej pory moje życie było złe....
ale dzisiaj emanuje spokojem, szczęściem, odsuwam od siebie czarne myśli... życie wywróciło sie do góry nogami ...
nie odczuwam tego jak stratę, już to nie boli...
a jeszcze rok temu we wrześniu, miałam takie migreny, że włosy wypadały mi garściami , byłam kłębkiem nerwów... ale wzięłam się w garść, medytowałam, szukałam po forach ezo odpowiedzi w karmie, i tak natrafiłam na Reiki ... a później na Panią...
Dzisiaj znalazłam w sobie tą siłę by walczyć... Czuję Boską opiekę, siłę i moc ...
oczywiście jestem sama, nie mam specjalnie przyjaciół, rodziny, ale zaprowadziłam nowy ład w swoim życiu, i na pewno spotkam wartościowych ludzi Uśmiech i jestem spokojna ....
i sypiam jak kamień, a pamiętam czas kiedy nie przespałam prawie 2 lat ...
Ciekawe co jeszcze zmieni u mnie Reiki..?

Dziękuję Pani Evo Kwiatek

Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#49

bodymindspirit napisał(a):Chciałabym już oficjalnie zgłosić się na zabieg, wszystkie dane wyślę na maila Uśmiech

wiadomość zwrotna z harmonogramem już poszła
do "zobaczenia" na zabiegach Kwiatek
dragonfly napisał(a):Witam
Jestem bardzo zdziwiona Reiki , bo tak do końca nie wierzyłam....
Obecnie cały czas mam radość w sobie, szczęście.... wiarę...
W swoim życiu mam wiele do zmienienia ... ale Myślę, że wszystko przyjedzie w swoim czasie ...
Po zabiegach Reiki odkryłam, że mąż przez lata mnie zdradzał ... i przyjaciółka zakończyła ze mną znajomość, bo ona ma dobra parcę na wyspach... ona ma marzenia, a ja jestem tylko głupią kura domową bez przyszłości ...do tej pory moje życie było złe....
ale dzisiaj emanuje spokojem, szczęściem, odsuwam od siebie czarne myśli... życie wywróciło sie do góry nogami ...
nie odczuwam tego jak stratę, już to nie boli...
a jeszcze rok temu we wrześniu, miałam takie migreny, że włosy wypadały mi garściami , byłam kłębkiem nerwów... ale wzięłam się w garść, medytowałam, szukałam po forach ezo odpowiedzi w karmie, i tak natrafiłam na Reiki ... a później na Panią...
Dzisiaj znalazłam w sobie tą siłę by walczyć... Czuję Boską opiekę, siłę i moc ...
oczywiście jestem sama, nie mam specjalnie przyjaciół, rodziny, ale zaprowadziłam nowy ład w swoim życiu, i na pewno spotkam wartościowych ludzi Uśmiech i jestem spokojna ....
i sypiam jak kamień, a pamiętam czas kiedy nie przespałam prawie 2 lat ...
Ciekawe co jeszcze zmieni u mnie Reiki..?

Dziękuję Pani Evo Kwiatek

Pozdrawiam serdecznie

cieszę się bardzo dragonfly, że tak szybko zauważyłaś pierwsze zmiany jakie zaczynają zachodzić w Twoim życiu...
niech te zmiany będą jak najlepsze dla Ciebie i prowadzą Cię do spełnienia swoich planów i marzeń Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#50

Przy pierwszym zabiegu zasnąłem a jak się rozbudziłem byłem bardzo pobudzony. Następnego dnia lekkie zmęczenie ale potem dostałem mocy. Euforia i mnóstwo mocy.
Drugi zabieg wkrótce....Ciekawe co wtedy ?!
Odpowiedz
#51

WitamUśmiech,
gratuluję gabinetu oraz zafascynowana wypowiedziami forumowiczów również chętnie skorzystam z Twojej oferty Uśmiech .
Szczegóły przesyłam mailemOczko.
Odpowiedz
#52

Evo Kochana! Buziak Buźki

[Obrazek: thankyousomuchbunnybutterflies.gif]

Nawet nie wiem jak Ci dziękować bo ... brak mi słów uznania i wdzięczności.

Cokolwiek powiem ( napiszę ) ... nie będzie w stanie opisać jak bardzo Ci dziękuję i jak jestem wdzięczna.

W każdym bądź razie dziękuję i całuję z całego serca Buziak Buźki Buźki Buźki

[Obrazek: thank_you_077.gif]
Odpowiedz
#53

Chetnie skorzystam z Twojej oferty i z gory dziekuje.
Dane wysylam na priv
Odpowiedz
#54

Janek napisał(a):Przy pierwszym zabiegu zasnąłem a jak się rozbudziłem byłem bardzo pobudzony. Następnego dnia lekkie zmęczenie ale potem dostałem mocy. Euforia i mnóstwo mocy.
Drugi zabieg wkrótce....Ciekawe co wtedy ?!

nie dziwię się, że zasnąłeś - Twój organizm już tego potrzebował
a on też doskonale wie, że najszybsza regeneracja zachodzi w trakcie snu .. Twoje czakry na pewno są Ci bardzo wdzięczne Uśmiech
Ashaka napisał(a):WitamUśmiech,
gratuluję gabinetu oraz zafascynowana wypowiedziami forumowiczów również chętnie skorzystam z Twojej oferty Uśmiech .
Szczegóły przesyłam mailemOczko.
dziękuję Ashaka Kwiatek
- info dotarło
teraz ustalimy nasz indywidualny harmonogram spotkań
Kasha napisał(a):Evo Kochana! Buziak Buźki

[Obrazek: thankyousomuchbunnybutterflies.gif]

Nawet nie wiem jak Ci dziękować bo ... brak mi słów uznania i wdzięczności.

Cokolwiek powiem ( napiszę ) ... nie będzie w stanie opisać jak bardzo Ci dziękuję i jak jestem wdzięczna.

W każdym bądź razie dziękuję i całuję z całego serca Buziak Buźki Buźki Buźki

[Obrazek: thank_you_077.gif]
proszę Cię bardzo Kasha - cieszę się, że mogłam pomóc
zatem niech Energia Reiki zadziała dla Ciebie zgodnie z najwyższym dobrem Buziak
to dopiero początek pozytywnych zmian w Twoim życiu Uśmiech
na Twojego e-maila odpowiem w najbliższym czasie, nie chcę tego robić na odczepne - dziś właśnie mam dzień nadrabiania zaległości internetowych
mam nadzieję, że zdążę odpisać większości osób Prosi

Lady of Dreams napisał(a):Chetnie skorzystam z Twojej oferty i z gory dziekuje.
Dane wysylam na priv
Zapraszam , dane proszę na prywatnego e-maila, który podałam w pierwszym poście Kwiatek
Odpowiedz
#55

Dziękuję Ci bardzo za te zabiegi już po pierwszym czułam się lepiej przy każdym usypiałam był to sen na jawie byłam pełna energii po tych zabiegach nie jestem już spięta jak struna bo nawet jak szłam spać to nie mogłam rozluznić mięśni,jestem spokojniejsza,bez stresu inaczej patrze na wszystko(jedynie nerwy mnie biorą przez mojego faceta ale nie jest to stres,nerwy jakie miałam wcześniej)próbuje nad tym panować i nie stresować się bo to mi nie potrzebne dziękuję Ci bardzo bardzo Kwiatek Mam jeszcze takie pytanie bo czytałam że zabiegami reiki można leczyć różne choroby powiem szczerze że na ten czas nie mam problemu z dolną częścią kręgosłupa ból przeszedł a problemy miałam około 10 lat i czy te 5 darmowych zabiegów są jednorazowe czy można je za jakiś czas powtórzyć Buźki
Odpowiedz
#56

Dziękuje za pomoc Ewo. Czuje sie zdecydowanie lepiej, moge już usmiechac sie na rozmowach rekrutacyjnych Uśmiech
Odpowiedz
#57

Po pierwszym zabiegu jestem bardzo zaintrygowana.. Podczas zabiegu miałam uczucie ciężkości kończyn i od czasu do czasu czułam takie brzęczenie w głowie, kiedy ocknęłam czułam dokuczliwy ból głowy, który jednak minął po dwóch godzinach - Ewo wspominałaś o tym więc być może to moja reakcja na oczyszczanie się organizmu. Z niecierpliwością czekam na kolejne sesje, na pewno jeszcze napisze o swoich odczuciach.
Dziękuje Ewo i pozdrawiam!Uśmiech
Odpowiedz
#58

Evo kochana, jestem już po 5 zabiegu i chciałabym się podzielić odczuciami. Przede wszystkim bardzo bardzo dziękuję!! Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Co do samych zabiegów... ja jestem generalnie otwarta na takie rzeczy i jeśli do kogoś mam dobre przeczucia, to jestem bardzo ufna. Podobno mocno się otworzyłam od pierwszego zabiegu. Rzeczywiście, po kilku minutach od zamknięcia oczu odcinałam się od świata zewnętrznego, zanurzałam się, odcinało mi świadomość. Pierwsze dwa razy świadomość wracała w momencie zakończenia zabiegu jako takie lekkie wyciągnięcie wtyczki. Za trzecim razem może ze względu na zdenerwowanie tego dnia, zanurzałam się w energię i wynurzałam co chwilę. Dwa ostatnie zabiegi - również następowało odłączenie się świadomości, natomiast nie miałam już takiego gwałtownego powrotu - wybudzałam się jakies 15 - 20 minut po ustalonym czasie.
Uczucie jest niesamowite. Za pierwszym razem czułam wibracje w klatce piersiowej, a pozostałe cztery - intensywne ciepło w dłoniach. "Zanurzeniu" towarzyszyło uczucie takiego lekkiego dryfowania. Czułam jakby nie ciało leżało na łóżku, tylko jakby unosiło się nad nim a to łóżko jakby napierało w kierunku ciała (wiem, że brzmi to nielogicznie, ale może dobrym przykładem byłoby porównanie tego do leczenia na dnie basenu, ciało dryfuje, unosi się, jednak wyraźnie odczuwa twardość podłoża).
Niesamowite rezultaty widzę przede wszystkim na podłożu psychicznym - moje fobie są zdecydowanie mniejsze. Nadal przed spaniem sprawdzam kuchenkę i drzwi, ale jest to jednokrotne skontrolowanie, a nie tak jak poprzednio paranoiczne upewnianie się, czy aby na pewno. Jeśli chodzi o sferę duchową, również widzę poprawę, ale spodziewam się, że będzie ona przychodziła stopniowo i rana będzie się powoli zasklepiać. W kwestii wad w działaniu ciała, podejrzewam, że w dużej mierze są one spowodowane połączeniem strachu generalnie i emocji związanych ze sprawami sercowymi. Więc znów - widzę dużą poprawę odnośnie mojego strachu w stosunku do zdrowia, na pewno zmalał.
Dziękuję Ci Evo jeszcze raz bardzo bardzo serdecznie. Liczę, że wyskrobiesz mi kilka słów jak przełożyć harmonię w czakrach na dalsze rezultaty, jak nie doprowadzić ponownie do takiego bałaganu, jaki zastałaś. Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#59

barbara12 napisał(a):Dziękuję Ci bardzo za te zabiegi już po pierwszym czułam się lepiej przy każdym usypiałam był to sen na jawie byłam pełna energii po tych zabiegach nie jestem już spięta jak struna bo nawet jak szłam spać to nie mogłam rozluznić mięśni,jestem spokojniejsza,bez stresu inaczej patrze na wszystko(jedynie nerwy mnie biorą przez mojego faceta ale nie jest to stres,nerwy jakie miałam wcześniej)próbuje nad tym panować i nie stresować się bo to mi nie potrzebne dziękuję Ci bardzo bardzo Kwiatek Mam jeszcze takie pytanie bo czytałam że zabiegami reiki można leczyć różne choroby powiem szczerze że na ten czas nie mam problemu z dolną częścią kręgosłupa ból przeszedł a problemy miałam około 10 lat i czy te 5 darmowych zabiegów są jednorazowe czy można je za jakiś czas powtórzyć Buźki
Witaj Barbaro i cieszę się, że tak szybko Energia zaczęła wprowadzać pozytywne zmiany w Twoim życiu - o to chodzi Kwiatek
Co do tych 5-ciu darmowych zabiegów, które oferuje na tym forum,
to na kolejne darmowe 5 zabiegów, będziemy mogły się umówić za 7 miesięcy ( licząc od ostatniego zabiegu)
także - zapraszam Uśmiech
Wildwood napisał(a):Dziękuje za pomoc Ewo. Czuje sie zdecydowanie lepiej, moge już usmiechac sie na rozmowach rekrutacyjnych Uśmiech
Wildwood - również dziękuję i miło mi było Ciebie poznać
a uśmiech niech już gości na co dzień na Twych ustach Kwiatek
Ashaka napisał(a):Po pierwszym zabiegu jestem bardzo zaintrygowana.. Podczas zabiegu miałam uczucie ciężkości kończyn i od czasu do czasu czułam takie brzęczenie w głowie, kiedy ocknęłam czułam dokuczliwy ból głowy, który jednak minął po dwóch godzinach - Ewo wspominałaś o tym więc być może to moja reakcja na oczyszczanie się organizmu. Z niecierpliwością czekam na kolejne sesje, na pewno jeszcze napisze o swoich odczuciach.
Dziękuje Ewo i pozdrawiam!Uśmiech
Ashaka dokładnie , organizm już po pierwszym zabiegu zaczyna proces oczyszczania ...
także do "zobaczenia" na następnym zabiegu Kwiatek
bodymindspirit napisał(a):Evo kochana, jestem już po 5 zabiegu i chciałabym się podzielić odczuciami. Przede wszystkim bardzo bardzo dziękuję!! Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Co do samych zabiegów... ja jestem generalnie otwarta na takie rzeczy i jeśli do kogoś mam dobre przeczucia, to jestem bardzo ufna. Podobno mocno się otworzyłam od pierwszego zabiegu. Rzeczywiście, po kilku minutach od zamknięcia oczu odcinałam się od świata zewnętrznego, zanurzałam się, odcinało mi świadomość. Pierwsze dwa razy świadomość wracała w momencie zakończenia zabiegu jako takie lekkie wyciągnięcie wtyczki. Za trzecim razem może ze względu na zdenerwowanie tego dnia, zanurzałam się w energię i wynurzałam co chwilę. Dwa ostatnie zabiegi - również następowało odłączenie się świadomości, natomiast nie miałam już takiego gwałtownego powrotu - wybudzałam się jakies 15 - 20 minut po ustalonym czasie.
Uczucie jest niesamowite. Za pierwszym razem czułam wibracje w klatce piersiowej, a pozostałe cztery - intensywne ciepło w dłoniach. "Zanurzeniu" towarzyszyło uczucie takiego lekkiego dryfowania. Czułam jakby nie ciało leżało na łóżku, tylko jakby unosiło się nad nim a to łóżko jakby napierało w kierunku ciała (wiem, że brzmi to nielogicznie, ale może dobrym przykładem byłoby porównanie tego do leczenia na dnie basenu, ciało dryfuje, unosi się, jednak wyraźnie odczuwa twardość podłoża).
Niesamowite rezultaty widzę przede wszystkim na podłożu psychicznym - moje fobie są zdecydowanie mniejsze. Nadal przed spaniem sprawdzam kuchenkę i drzwi, ale jest to jednokrotne skontrolowanie, a nie tak jak poprzednio paranoiczne upewnianie się, czy aby na pewno. Jeśli chodzi o sferę duchową, również widzę poprawę, ale spodziewam się, że będzie ona przychodziła stopniowo i rana będzie się powoli zasklepiać. W kwestii wad w działaniu ciała, podejrzewam, że w dużej mierze są one spowodowane połączeniem strachu generalnie i emocji związanych ze sprawami sercowymi. Więc znów - widzę dużą poprawę odnośnie mojego strachu w stosunku do zdrowia, na pewno zmalał.
Dziękuję Ci Evo jeszcze raz bardzo bardzo serdecznie. Liczę, że wyskrobiesz mi kilka słów jak przełożyć harmonię w czakrach na dalsze rezultaty, jak nie doprowadzić ponownie do takiego bałaganu, jaki zastałaś. Buźki Buźki Buźki
bodymindspirit dziękuję Ci za zaufanie, którym mnie obdarzyłaś ,
dzięki temu Twój organizm maksymalnie otworzył się na przekaz energii - czego doświadczyłaś ...
to dopiero początek pozytywnych zmian w Twoim życiu
a cieszę się podwójnie, ponieważ pomimo iż Twoje problemy były bardzo poważne , i jak to określam "ciężkiego kalibru"
Energia Reiki w tak szybki a przede wszystkim , widoczny już sposób, daje pierwsze rezultaty...
Niebawem sprawdzę jeszcze jak sprawują się czakry po zabiegach i napiszę CI kilka słów - ale to już na e-mail Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
i przesyłam moc pozytywnych fluidów Buźki
Odpowiedz
#60

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#61

hej Kwiatek zgłaszam swoja gotowość przystąpienia do zabiegu Zawstydzony reszta na e-mail Uśmiech
Odpowiedz
#62

Jeżeli ma Pani czas to chętnie skorzystam z Pani umiejętności Uśmiech dane na emailu
pozdrawiam
Odpowiedz
#63

Zapraszam , zapraszam
miło mi będzie wspomóc Was energetycznie Kwiatek
Odpowiedz
#64

Dziękuje bardzo Uśmiech
Odpowiedz
#65

Bardzo dziekuje za serie zabiegow. Teraz cierpliwie bede czekac na efekty. Moje sny wskazuja ze cos sie ruszylo, ozywilo i ze nalezy miec nadzieje ze skutek bedzie taki jak wymarzylam. Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#66

Jestem pod ogromnym wrażeniem czytając jak jesteście wszyscy zadowoleni. Uśmiech

Również chciałabym skorzystać z takiego zabiegu. Pozwoliłam sobie na wysłanie do Ciebie emaila ze wszystkimi danymi.
Pozdrawiam Uśmiech Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości