Gabinet Reiki- EvaH.L.
#67

Lady of Dreams napisał(a):Bardzo dziekuje za serie zabiegow. Teraz cierpliwie bede czekac na efekty. Moje sny wskazuja ze cos sie ruszylo, ozywilo i ze nalezy miec nadzieje ze skutek bedzie taki jak wymarzylam. Kwiatek Kwiatek

oj tak, Twoje sny były bardzo wymowne i jednoznaczne
teraz tylko pozostało realizować się i podać pozytywnym zmianom, które mam nadzieję, że nastąpią szybko
i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
miło było Ci pomóc Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Eteacher napisał(a):Jestem pod ogromnym wrażeniem czytając jak jesteście wszyscy zadowoleni. Uśmiech

Również chciałabym skorzystać z takiego zabiegu. Pozwoliłam sobie na wysłanie do Ciebie emaila ze wszystkimi danymi.
Pozdrawiam Uśmiech Uśmiech
Uśmiech witam w moim Gabinecie Kwiatek
harmonogram z terminami już powinnaś mieć na swojej poczcie Uśmiech

miłej niedzieli dla Wszystkich czytających Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#68

Kwiatek Gratulacje kochana Kwiatek

Buźki Buźki

[Obrazek: gratulacje_68.jpg] [Obrazek: Bukiet-nr-3-69-z%C5%82.jpg]

Buźki Buźki
Odpowiedz
#69

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Gratuluję Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#70

Kasha, Krysiu
ale miła dla mnie niespodzianka - dziękuję za kolorowy awans Kwiatek Kwiatek

Moc dobrych fluidów dla odwiedzających mój Gabinet Buźki Buźki
Odpowiedz
#71

Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#72

Wszystko jest i czekam na pierwszy zabieg Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#73

Dziękuję, za poświęcony czas i energię Uśmiech już nie mogę się doczekać kolejnego zabiegu Uśmiech
Odpowiedz
#74

chili proszę Cię bardzo
i równie pięknych wrażeń podczas następnych zabiegów Ci życzę Kwiatek Kwiatek
( dla wyjaśnienia dla czytających - chili swoimi wrażeniami jakie miała w trakcie zabiegu podzieliła się ze mną na e-mailu )
Odpowiedz
#75

Droga Evo!
Wybacz, że z takim opóźnieniem ale chciałam Ci serdecznie podziękować za zabiegi. To było naprawdę niesamowite doświadczenie, otworzyłaś mój umysł i ciało na zupełnie nowe doznania Uśmiech . Dziękuje za poświęcony czas i energie, którą mi przekazałaś - krótko mówiąc kawał dobrej roboty Buźki .
Bardzo ciekawe było to, że w zasadzie każdy seans odczuwałam nieco odmiennie, a czwarty prawie "zwalił mnie z nóg". Czułam bardzo silne wibracje, szczególnie w prawej części ciała, dłonie ale także skroń i brew a jeśli chodzi o stopy aż czułam delikatne ból jakby kłucie w dużym palcu!
W każdym razem jeszcze raz serdeczne dzięki, rozważam nawet zakup książki o czakrach i reiki więc mam nadzieje, że się nie obrazisz jak Cie będe o coś od czasu do czasu podpytywaćUśmiech.
Pozdrawiam gorąco! Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#76

prosim CIę bardzo Ashaka Buźki Buźki Buźki Buźki

Przepraszam że wpadam na chwilę
ale pragnę Was poinformować że prawdopodobnie do końca miesiąca będę niedostępna
także osoby, które mają już ustalone ze mną zabiegi - będą je mieć bez zmian
natomiast osoby, które będą się chciały zapisać - mogą sie zgłaszać ale odpowiedź uzyskają dopiero ja wrócę ze szpitala z moją dzidzią Uśmiech Uśmiech

POzdrawiam Wszystkich serdecznie
i przesyłam MOc dobrej Energii Buźki Buźki Buźki Buźki Buźki Buźki Buźki

PS. przepraszam za błędy , ale ja już powinnam być w drodze do szpitala
a w dalszym ciągu siedze przy kompie hahah
papa
Odpowiedz
#77

Gratulacje Ewo Uśmiech wiele szczęścia i spełnienia Uśmiech Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#78

Szczesliwego rozwiazania Ewo.
Odpowiedz
#79

Gratulacje!! Uśmiech Oklaski
Odpowiedz
#80

[Obrazek: Kwiaty-Botaniczny-01.jpg]
Gratulacje
Odpowiedz
#81

TO JUŻ! Krzyk Krzyk Krzyk

OMG! no to czekamy kochana! wszystkie ciotki i wujkowie czekają na maluszka!

Prosi powodzenia kochanie i szczęśliwego rozwiązania ... i szybkiego powrotu do formy Buziak Buźki Buźki Buźki Buźki



a wujek Janek już leci :auto-car: po wyprawkę

[Obrazek: kolyska_1.jpg]



a ta mi się bardzo podoba

[Obrazek: 8.22_resize.jpg]
Odpowiedz
#82

[Obrazek: piwonie%20bukiet%203028d.JPG]

GRATULACJE!!!
Niech Aniołek zdrowo się chowa Kwiatek
Odpowiedz
#83

Witaj Ewo! Buźki
Piszę tak późno, ponieważ miałam problemy z internetem i jedynym wyjściem było korzystanie z telefonu..no ale pisanie na telefonie takiego tekstu graniczy z cudem.
Wiele osób pisało o swoich przeżyciach dotyczących zabiegu Reiki i ja osobiście chciałabym podzielić się z Wami. W mejlach dzieliłam się moimi wrażeniami z Ewą, a teraz z Wami.
Te 5 zabiegów zrobiły na mnie ogromne wrażenie zarówno na tle duchowym jak i w życiu realnym.
Po pierwszym zabiegu mogłam powiedzieć: „Było super!!! Nie pamiętam kiedy tak się czułam Uśmiech

Naprawdę było super, bo ten pierwszy zabieg był dla mnie tym najważniejszym. Wszystko czułam na swoim ciele. Czułam ból w nogach, czułam ogromną ciężkość w ramionach jakby ktoś siedział na nich, czułam delikatny ból głowy, który minął szybko, masaż na czole i gardle oraz dłoniach. To wszystko sprawiało wrażenie jakbym była na innej planecie, gdzie wszyscy czują się dobrze  Fajnie było czuć tak mocne wibracje. Podczas zabiegu czułam, ze wszystko się oczyszcza. Również czułam na przemian zimno i ciepło, które opanowuje moje ciało. Niesamowite przeżycie!!!! Po tym pierwszym zabiegu czułam się o niebo lepiej, tak jakby ktoś ściągnął ciężar z mojego ciała. Kolejne zabiegi okazały się być mniej intensywne, ale to na pewno dlatego, że pierwszy zabieg pobrał najwięcej energii. Jednakże wciąż czułam masaż dłoni, stóp, ociężałe ramiona czy ból głowy. Podczas dwóch ostatnich zabiegów czułam w końcu ciężar na klatce piersiowej. Piszę, że w końcu, ponieważ na całym ciele coś odczuwałam, jakieś wibracje, tylko nie na klatce piersiowej. No to się doczekałam. Niesamowite uczucie, a szczególnie jak czujecie delikatny masaż w okolicach piersi  
Wszystkie zabiegi były cudne. Niesamowicie się po nich czułam. Po każdym zabiegu byłam trochę zmęczona, otumaniona, ale na drugi dzień wszystko wracało do normy.
Bardzo chciałabym podziękować Tobie za te zabiegi Uśmiech Uśmiech

Przez ten czas poddawania się tym zabiegom zauważyłam jedną rzecz, a mianowicie jestem o wiele spokojniejsza i taka bardziej otwarta na wszystko i radośniejsza Uśmiech) Nawet gdy dzieje się cos niepokojącego w moim życiu, to nie smuce się długo. Na drugi dzień wszystko widze w jaśniejszych barwach, a dla mnie to są efekty zabiegom Reiki. Myślę, ze gdyby nie one, to bym sfiksowała, bo czasem ogarniają mnie lęki. Hmm..co jeszcze mogę dodać, ostatnio byłam u lekarza i jak się okazało wszystkie hormony są w idealnym stanie, jakby nic się z nimi nie działo, a jednak przez ostatnie 2,5roku walczyłam żeby je wyregulować 
Mam nadzieje, że taki stan będzie bardzo długo się utrzymywał, ze będę radosna, więcej się uśmiechać, mało smucić i korzystać z życia na full!!!! Osobom, które jeszcze się wahają czy aby na pewno skorzystać z takich zabiegów powiem tak: Nic nie stracicie, a tylko zyskacie. Wszystkie osoby na foru, które tutaj się dzielą swoimi odczuciami jak i efektami mówią tylko i wyłącznie prawdę. Wiadomo, to są sprawy indywidualne, ale wiele rzeczy każdy z nas odczuwa prawie tak samo. Ja dalej czekam na to aż moja energia się podkręci do takiego stopnia by móc przenosić góry 
Ewo, bardzo bardzo dziękuję za to, że poświeciłaś mi tyle swojego czasu! Jesteś naprawdę super kobietą. Życzę Ci wszystkiego najlepszego jak i również Twojej rodzinie  Kwiatek Buźki

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#84

Ewuniu Serdeczne Gratulacje Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#85

Oj , ale mi tutaj łezka w oku się zakręciła
dziękuje pięknie za te wszystkie miłe słowa , Kasha - kołyska jak marzenie !!! Buźki Buźki

pędzę się do Was przywitać po tej nieco dłuższej przerwie Kwiatek Kwiatek Kwiatek
i jednocześnie otwieram mój Gabinet Reikowy
- zobaczymy czy córcia pozwoli popracować swojej mamie,
na szczęście jak robię zabiegi innym , to i ona się wycisza - oby jej to zostało hahah

a taki oto bociek mnie odwiedził Oczko
[ATTACHMENT NOT FOUND]
a córcia rzeczywiście ma tak długie włosy, że za miesiąc będę mogła jej kokardki wiązać Oczko

Zatem oficjalnie już otwieram mój Gabinet Reikowy
i wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam
i przesyłam Moc Pozytywnych Fluidów Buźki
Odpowiedz
#86

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Gratulacje dla Mamy i Taty...
a córeczka niech się zdrowo chowa...Szczęść Boże... Buziak
Jakie imię wybraliście...?

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#87

Krysiu - dziękujemy Buziak

Córcia została naznaczona imionami Nikola, Nadia Kotek
biorąc jej całą numerologię pod uwagę - to już pokazuje swój charakterek hah
i już to panie pielęgniarki na noworodkach stwierdziły ( i niejako potwierdziły ), że "ona sobie w życiu poradzi , nie da sobie w kaszę dmuchać" ,
a moje mężo śmieje się, że "widocznie za dużo Reiki dostała w ciąży " hahah

imiona mieliśmy wybrane już przed potwierdzeniem płci dziecka przez lekarza ....
wszystko wyszło w kartach - co miesiąc kładę karty dla mnie i męża,
jako ciekawostkę powiem, że w moim rozkładzie wyszło jako niespodzianka - ciąża,
natomiast w rozkładzie męża na tej pozycji wyszła płeć dziecka Kotek Kotek
także lekarz niczym nas nie zaskoczył Oczko
Odpowiedz
#88

Ewa
super....u mnie bocian przyleci do początku września. Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości