Nasze dobre i złe przyzwyczajenia
#23

aaaaa niedobre przyzwaczajenia?! Dobry Tarot na przykladOczko niedlugo czeka mnie odwyk...moje dni sa juz policzoneOczko
Odpowiedz
#24

Mamutka napisał(a):Ja pije mocna herbate codziennie rano i jest mi z tym dobrzeUśmiech tylko parzyc nie dluzej niz ze 4 minuty, bo inaczej zaczynaja przechodzic z lisci herbaty grozne garbniki do wody. Herbata z cytryna jest niezdrowa, ale moj dziadek ciagle taka pil i zyl bardzo dlugo....a co jest zdrowe? Oczko

A ja przylam az sie zabarwiala prawie na czarno.... bez takiej nie potrafilam sie obudzic... przed herba nalogowo pilam kawe... z jednego nałogu w drugi. ciekawe co mnie teraz czeka...
Herbata z cytryna jest niezdrowa? Szok a z babcinowym sokiem z malin? albo z korzeniem imbiru?>
Odpowiedz
#25

Mnie po mocnej herbacie glowa boli, mam zwyczajnie "globusa", wiec piję kawę Oczko
Odpowiedz
#26

Ja nie piję kawy tylko zieloną herbatę Uśmiech Kupuję taką bez goryczki, np. z pigwą albo jaśminem Uśmiech
Lubię też herbatę Pu Erh Kotek
Odpowiedz
#27

Herbata zielona dla Europejczykow to tylko na cieple miesiace, bo w zimnych tylko zaszkodzi - wychladza organizm, a tego nasze organizmy na jesien/zime nie potrzebuja....
Mala dygresyjka: uwielbiam herbate z jasminem i sie zawsze cieszylam, jak byly w niej biale kwiatki, a najlepiej cale paczki...a to niestety oznacza slaba jakosc takiej herbaty - tam maja byc czesci kwiatow bez platkow, a szkoda, bo to sie tak super je Uśmiech niedobre pryzwyczajenie?Oczko
a to, ze zielona herbate zalewamy tzw. bialym wrzatkiem, czyli czekamy z 30 sekund, jak zejdzie temperatura wrzenia, to pewno wszyscy wiemy...,a dla oszczednych: prawidlowo zaparzone liscie zielonej herbaty mozemy teoretycznie uzyc jeszcze nawet do 5 razy, bo zielona, to nie czarna - nie ma w niej tych samych garbnikow wydzielanych do wody przy dlugim parzeniu i nie traci szybko swoich walorowUśmiech

Niedobre przyzwyczajenie......gadanie w lozku w nocy, bo czlowiek potem rano niewyspany......ale wieczorem to by sobie pogadal....ale to niedobre przyzwyczajenie, to maja tylko tzw. sowy Uśmiech
Odpowiedz
#28

Ja piję herbatę z torebek, więc niestety kwiatków tam nie ma. W Krakowie piłam kiedyś kwitnącą herbatę (do dzbanka kelner wrzuca taki zasuszone kwiat, on się w dzbanku otwiera i jest herbata), ale to lepiej wyglądało niż smakowało Szok
Zieloną herbatę piję cały rok, nie wiedziałam że wychładza. Uwielbiam jej smak Muza
Odpowiedz
#29

a propos kelner/restauracja....niedobre przyzwyczajenie, to jak facet placi za kobiete....albo jak kobieta ciagle placi za siebie.....zalezy od punktu siedzenia, widzenia i dochodowOczko
Odpowiedz
#30

Ych, ja dorestauracji chodzę jeśli już to z koleżanką, więc każda płaci za siebie. Chciałabym z facetem, ale jakoś brak Smutny
Nie do końca się z Tobą zgadzam Mamutko, dla mnie jeżeli mężczyzna i kobieta są tylko kolegami (np. z pracy) no to jasna sprawa - każde płaci za siebie. Ale jeśli to randka, to płaci ten kto zaprosił na tę randkę (i wybrał lokal taki na jaki go stać), czyli mężczyzna. Chyba że to para z jakimś tam stażem, wspólnie planują wydatki, to mogą na zmianę płacić Uśmiech
Odpowiedz
#31

Loreley nie masz, bo nie chcesz....no prosze Cie....ja nie mowe tylko o walorach, ze tak powiem estetycznych....ale tezOczko

eee, u mnie nie dziala, bo to ja zawsze wybieram lokal, obojetne z kim ide - to przestane, bo to niedobre przyzwyczajenieOczko
Odpowiedz
#32

No chyba niestety przez walory estetyczne nie mam, bo przyciągam nie takich jak bym chciała. A od takich jak przyciągam, to uciekam Paluszkiem Oczko
Odpowiedz
#33

Przyciaganie nieodpowiednich facetow.....niedobre przyzwyczajenie i warto z tym zerwac Uśmiech
Odpowiedz
#34

Ja zerwałam z facetami i teraz o wiele lepiej czuje się sama Hura Poczekam spokojnie na księcia z bajki Muza
Odpowiedz
#35

Pyszna hetbatka z pigwą....mniam mniam

Loreley a jak zamiast księcia trafi się smok?
Odpowiedz
#36

To już ja mu dam szkołę Oczko Niczym Szewczyk Dratewka Rotfl
A jeśli chodzi o pigwę to dobra jest zielona herbata z pigwą, niom niom Uśmiech
Odpowiedz
#37

Tak tylko czekac i czekac? Czekanie na manne z nieba.....praktykuje czesto i to niedobre przyzwyczajenie....

Wiesz Loreley, jak juz jestesmy przy bajkach....to inna podpowiada, zeby pocalowac zabe - moze zmienic sie w ksiecia Buźki

jak ja dawno nie pilam herbaty z pigwa.....skad macie pigwe? Uśmiech chyba musze isc na jakies "szabrownictwo"....ale gdzie?Oczko
Odpowiedz
#38

To lepiej pająka - będzie z niego szczupły książę Oczko :banana-dreads:
Odpowiedz
#39

Ja właśnie tylko w kwestii przyciągania, tylko z facetami mam problem. Jestem w stanie wyobrazić sobie domek przy plaży w LA i niezachwianie w to wierzyć. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie idealnego faceta i wierzyć bez choćby cienia wątpliwości Oczko
Odpowiedz
#40

a to musi byc szczuply ksiaze? no wiesz....Harry jest jeszcze wolny, ale czy szczuply? nie patrz na ksiecia, jak faceci na Ciebie.....wnetrze sie liczy....tezUśmiech
Odpowiedz
#41

Mamutka napisał(a):Tak tylko czekac i czekac? Czekanie na manne z nieba.....praktykuje czesto i to niedobre przyzwyczajenie....

Wiesz Loreley, jak juz jestesmy przy bajkach....to inna podpowiada, zeby pocalowac zabe - moze zmienic sie w ksiecia Buźki

jak ja dawno nie pilam herbaty z pigwa.....skad macie pigwe? Uśmiech chyba musze isc na jakies "szabrownictwo"....ale gdzie?Oczko
Zielona z pigwa bioactive ze sklepu Język
Odpowiedz
#42

tylko z facetami....zeby to bylo "tylko" w zyciu kobiety, to ja osobiscie bym byla super happyOczko

zbytnie koncentrowanie sie na mezczyznie......niedobre przyzwyczajenie i czas, zebym zaczela z nim (tym przyzwyczajeniem....) walczyc Oczko

lece po polska kielbase - gdziekolwiek zyje, to chce miec na weekend cos polskiego, pachnacego, lekko wedzonego - niedobre przyzwyczajenieOczko
Odpowiedz
#43

rozczarowales mnie Janku....ja mialam przed oczami obrazek taki: sloiczek...swieza pigwa, pokrojona i zasypana cukrem.....potem do herbaty - kto nie przezyl, niech zalujeOczko
Odpowiedz
#44

wiodę szczęśliwe życie na różnych płaszczyznach ale niestety jestem bardzo uczuciowa i to "tylko" to w moim przypadku bardzo wiele. Zwłaszcza że postanowiłam sobie kiedyś, żeby do 30 zajść w ciążę. No cóż, mam 14 miesięcy. A jeśli nie dziecko... to zrobię sobie cycki Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości