Nasze dobre i złe przyzwyczajenia
#45

Planowanie ze zbyt duzym wyprzedzeniem, to niedobre przyzwyczajenie - mozna sie tylko rozczarowac. Lepiej sie dac mile zaskakiwacOczko

Bodymindspirit....jak Ci napisze, ze ja 30-tke obchodzilam prawie 5 lat temu, a dziecka nie mam, to Cie to "pocieszy"? Uśmiech a jak juz bedziesz miec to dziecko do lub po 30-tce, to ciaza tak i tak Ci cycki "zrobi"....a jak nie, to coz....bedziesz miec piekne i od plastykaOczko
Odpowiedz
#46

Tylko, że ja się boję, bo moja siostra po 30 urodziła dziecko z poważną wadą serca... stąd moje obawy.
Odpowiedz
#47

Bodymindspirit, teraz medycyna działa cuda, kobiety mocno po 40-tce decydują się na dzieci Uśmiech Popatrz na Kożuchowską, Steczkowską czy Skrzynecką. Więc masz jeszcze bardzo dużo czasu przed sobą Uśmiech Pociesza
Jak Was czytam to mnie olśniło, gdy inne kobiety stały do Pana Boga po instynkt macierzyński, ja stanęłam po duże cycki Rotfl W sumie dobrze na tym wyszłam, bo na operację powiększania nie byłoby mnie w tym życiu stać Rotfl
Odpowiedz
#48

sama bym sobie poprawiła co nie co po ciążach i karmieniu Rotfl
to powinien być taki pakiet promocyjny do dzidziusia Zawstydzony
Odpowiedz
#49

Ja się chyba uzależniłam od jogi, szczególnie jogi kundalini Uśmiech Dwa dni nie ćwiczyłam i już się tym stresuję Uśmiech
Odpowiedz
#50

Nic to, idę jeść obiad, dzisiaj golonka z kaszą gryczaną Hura :happy-cheerleadersmileyguy:
Odpowiedz
#51

przy dziecku przeraża mnie tylko to, że nie można ćwiczyć na rurze Smutny Poza tym chcę czy nie, dziecka sobie bez faceta nie zrobię Rotfl
Odpowiedz
#52

Ćwiczyć na rurze? Szok No tak, taki widok mógłby zgorszyć dziecko Boi się
Moja dawna koleżanka z podstawówki ma chyba 2 albo trójkę dzieciaków i chodzi na zajęcia z poll dance. Ciekawe czy ćwiczy w domu przy dzieciach Rotfl
Odpowiedz
#53

ponoc caly facet nie jest potrzebny......wystarczy tylko dobre nasienieOczko

a ja ani duze cycki....ani wielkiego instynktu macierzynskiego.....ale jakies tam inne zalety moze mamOczko

no jak dziecko patrzy, to lepiej nie tanczyc przy rurze....a przynajmniej nie nago....chociaz dziecko sie musi do roznych rzeczy przyzwyczajac....ale byle nie za szybkoOczko
Odpowiedz
#54

Loreley - to nic strasznego, bo to nie jest taniec erotyczny jak w klubach go go, tylko bardzo bardzo techniczny, akrobatyczny. Mogę wam kiedyś pokazać zdjęcia figur. A u mnie wręcz się kładzie nacisk, że ma nie być sexy. Jedyną przeszkodzą przy ciąży i po porodzie jest fakt, że to duży wysiłek, obicia, otarcia i wiszenie do góry nogami.
Odpowiedz
#55

Sophia moze sobie jednak kiedys zrobimy, kazda co tam uwaza za stosowne.....na raty, bez zaswiadczen i zyrantowOczko
Odpowiedz
#56

bodymindspirit napisał(a):Tylko, że ja się boję, bo moja siostra po 30 urodziła dziecko z poważną wadą serca... stąd moje obawy.
na to nie ma reguły
moja siostra urodzia dziecko z wada serca majac lat 22 a poznej po kilku latach trojke pieknych zdrwych dzieci ( rok po roku)
tak nie patrz bo tak myslac kazda kobieta powinna sie bac ciązy Buźki
kwas foliowy i dbanie o siebie i nawet ok 40 mozna rodzic
ja dopiero niedawno (2 tyg temu) policzyłam ,ze moja Babcia 1 (mama mamy) miala 40 at jak ją urodziła a Babcia 2 (mama taty ) 44 az - oststni synus !! Szok
Odpowiedz
#57

Bodymindspirit, jesli Ty z tego zyjesz, to moze byc problem....ale jesli to tylko rozrywka, ktorej nie chcesz poswiecic na czas ciazy i pologu, to daj sobie spokoj - dziecko to minimum 21 lat odpowiedzialnosci i na bank wiekszych wyrzeczen, niz taniec na rurzeUśmiech tak przypuszczam....
Odpowiedz
#58

Mamutka i tutaj popełniasz podstawową gafę, to nie jest taniec "przy" rurze, w ogóle najczęściej to nie jest taniec, a tym bardziej nie przy tylko na. gdzie trzymasz się wyłącznie na kolanie, i powiedz, która stripteaserka zrobi to:
[Obrazek: 224ddaaef7146423fa72b3e35eacce2901301769]

No i nie zarobkowo Oczko tylko jako sport, wspaniale rzeżbi ramiona, nogi, brzuch
Odpowiedz
#59

Fajnie umięśniona ta pani Ok Uśmiech Ta moja koleżanka o której wspominałam, która ma kilkoro dzieci i chodzi na lekcje tańca na rurze, to taka bardziej pulchna, a wrzuca na FB foty w podobnych pozach np. na znakach drogowych Rotfl
Ja zdecydowanie wolę akrobacje w jodze Muza
Odpowiedz
#60

Body to TY na tym zdjecieu ? wow Oklaski jestem pełna podziwu , bije brawo bo niezaleznie od wieku sport i dbanie o siebie jest OK
Odpowiedz
#61

to faktycznie nie warto poswiecac tego dla dziecka, czy meza - to by byla dopiero gafa, tak sadzeOczko a przyzwyczajanie sie do fizycznego piekna konczy sie u kazdej kobiety tak samo, niestety....
Odpowiedz
#62

Tam to nie bylam ja, ale to juz tak.
Odpowiedz
#63

Oklaski
Odpowiedz
#64

Body nie mysl ze po ciazy nie mozna wygladac lepiej, mozna wygladac rownie dobrze a nawet lepiej
same wiecie jak wgladala Ania Mucha kiedys a jak teraz po 2 dzieci
Odpowiedz
#65

Mama_Muminka napisał(a):Body nie mysl ze po ciazy nie mozna wygladac lepiej, mozna wygladac rownie dobrze a nawet lepiej
same wiecie jak wgladala Ania Mucha kiedys a jak teraz po 2 dzieci

Mamo_Muminka, nie w tym rzecz, w to nie wątpię, wiem jak się odżywiać i jak trenować, chodzi właśnie tylko o to, że na czas ciąży nie powinno się tego trenować, ale ciężary będę dźwigać dopóki mi bobo pozwoli. No chyba, że będę starą panną Rotfl
Odpowiedz
#66

Mamo_Muminka, mam wrażenie, że widziałam Twój post w moim gabinecie, a teraz go nie widzę....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości