Wątek zamknięty

Gabinet Reiki - Loreley
#45

Małgośka po Reiki chyba zapadła w coma albo dostała amnezji, bo się nie odzywa na forum Szok
#46

Jestem, jestem Uśmiech jeśli chodzi o wrazenia to nic nie poczułam.. coś mi się zdaje, że dla mnie trzeba więcej tej energii Oczko można to jeszcze powtórzyć?
#47

Oczywiście, Małgośka możemy powtórzyć Tak Choć tak naprawdę z tego co się uczyłam na kursach brak odczuć jest bardzo częsty Uśmiech
#48

Na pewno nie zaszkodzi powtórzyć, w sumie sporo tego wyszło według wahadełka Oczko, a w ogóle to bardzo dziękuję Uśmiech kiedy można będzie zrobić powtórkę?
#49

Możemy w czwartek, piątek albo sobotę... Uśmiech
#50

To może czwarteczek? Uśmiech
#51

Wybacz Małgosiu, wypadły mi różne sprawy.
Może być poniedziałek, wtorek, środa w przyszłym? Uśmiech
#52

bardzo fajna stronka.. będę zaglądać, choćby ze wzg. na temat czakr Uśmiech
#53

norah napisał(a):bardzo fajna stronka.. będę zaglądać, choćby ze wzg. na temat czakr Uśmiech
Dziękuję Norah Uśmiech Buziak
#54

ok, nie ma sprawy rozumiem Uśmiech może być środa w przyszłym tygodniu Uśmiech
#55

Witam
Czy mogłabym prosić o przekaz energii Reiki dla mojej Mamy?
Mama ma poważne kłopoty życiowe, oczywiście proszę za jej zgodą
Pozdrawiam serdecznie
#56

malgoska2377 napisał(a):ok, nie ma sprawy rozumiem Uśmiech może być środa w przyszłym tygodniu Uśmiech
Tak, środa może być Uśmiech
#57

katarzynka30 napisał(a):Witam
Czy mogłabym prosić o przekaz energii Reiki dla mojej Mamy?
Mama ma poważne kłopoty życiowe, oczywiście proszę za jej zgodą
Pozdrawiam serdecznie
Tak, czwartek, piątek, sobota? Uśmiech
#58

Cześć! Uśmiech Czy mój przypadek kwalifikuje się do zabiegu reiki? Więcej danych podałam w pw. Pozdrawiam Buźki

Marta
#59

lila_mr napisał(a):Cześć! Uśmiech Czy mój przypadek kwalifikuje się do zabiegu reiki? Więcej danych podałam w pw. Pozdrawiam Buźki

Marta
Tak, Lila_mr - kwalifikuje się Uśmiech Tylko najlepiej jakoś pod koniec tygodnia albo za tydzień.
#60

Witam
cierpliwie czekam na dogodny dla Pani termin Uśmiech

Pozdrawiam
#61

Przepraszam Was, ale ze względu na mój zły stan samopoczucia i problemy osobiste w tym tygodniu nic z tego. Dopiero w przyszłym (terminy będą w tej kolejności, jak się zgłaszałyście oczywiście).
#62

Życzymy szybkiego powrotu do formy Buźki Buźki Buźki
#63

Dziękuję Ci Buziak
#64

Tak,tak zajmij się przede wszystkim sobą, my tu sobie spokojnie poczekamy, nic się nie dzieje. Wszystkiego dobrego Uśmiech
#65

Witam Loreley, ja chętnie zapisze się na zabieg Reiki, z racji ze sama pracuje z energia proponuje wymianę. Co Ty na to?
#66

Ana4 napisał(a):Witam Loreley, ja chętnie zapisze się na zabieg Reiki, z racji ze sama pracuje z energia proponuje wymianę. Co Ty na to?
Ana4 - bardzo chętnie, super pomysł! W sobotę, niedzielę albo poniedziałek? Buźki
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości