Pustelnik
#1

pustelnik pokazuje mi brak pracy,bezrobocie,zaciskanie przysłowiowego pasa Myśli

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#2

stwierdzasz, czy pytasz?
Odpowiedz
#3

mi pokazuje kogos kto ma kwalifikacje, jest mądry, ma wiedze
Odpowiedz
#4

mi jeszcze co innego Oczko u mnie jest to osoba borykająca się z ciągłym bezrobociem ale na własne życzenie.
Odpowiedz
#5

Mnie ta karta bardzo się kojarzy z bezrobotnym.
Ale to może też być emeryt.
A z drugiej strony starszy specjalista.
Odpowiedz
#6

Mi ta karta IX Pustelnik, kojarzy się z samodzielnym nabywaniem wiedzy (nie jej zdobywanie za wszelką cenę), odkrywaniem nowych możliwości lub odkrywaniem czegoś czego wcześniej się nie znało, nie ma w niej dużych pieniędzy, ale wystarczająco. Z bezrobociem również mi się kojarzy, ale takie właśnie na własne życzenie, z własnego wyboru rezygnacja z pracy, nie jest sygnałem utraty pracy, a bardziej dokształcaniem się, nowe obowiązki zawodowe, bardziej odpowiedzialne stanowisko lub samodzielne. Przeważnie pokazuje kogoś starszego lub posiadającego większą wiedzę niż np. osoba pytająca, nie jest uczestnikiem w "wyścigu szczurów" ... Podróżnika, który podróżuje zawodowo np. w głąb puszczy lub pustyni (egzotyka)
Odpowiedz
#7

Dla mnie IX Pustelnik szuka i odkrywa.. idzie w nieznane.. Jest samotny, ale jest mu to potrzebne i wyjdzie mu to tylko na lepsze.
Moze filozof?
Odpowiedz
#8

A może ezoteryk Uśmiech Pustelnik to czekanie i blokady. Bezrobocie, ale też renta, emerytura lub ogólnie niezbyt korzystna syt. finansowa i oczekiwanie na coś...Pustelnik to także nauka, karta edukacji, szkoły, kursów i inteligencji. Pustelnik powinien dzielić się swoją wiedzą, ale nie taką książkową tylko nabytą w drodze życiowych doświadczeń, których zresztą ma ogrom. Uśmiech


Odpowiedz
#9

Dla mnie Eremita to człowiek mądry, na emeryturze, rencie, bądź chwilowo bezrobotny, który zainteresowany jest zdobywaniem wiedzy. Eremita nigdy się nie nudzi sam z sobą, mniejszą uwagę poświęca sprawom materialnym, a bardziej docenia rozwój duchowy. Uśmiech
Odpowiedz
#10

Dla mnie Pustelnik oznacza poszukiwanie drogi,wskazówki,prawdy o sobie... Pustelnik jest samotny ale to jest jego świadomy wybór. Nie wiem, dla mnie ta karta nie jest negatywna. Wręcz przeciwnie , "kto szuka ten znajdzie". Uśmiech
Odpowiedz
#11

Dla mnie IX Pustelnik to osoba doświadczona. Ktoś rozważny i cierpliwy. Emeryt, starszy człowiek. Fachowiec o dużej wiedzy. Dobra współpraca ze starszymi osobami.
Ta karta pokazuje mi osoby pracowite, co uczą się przez całe życie. Jeśli w tej karcie widzę firmę, to jej rozwój będzie powolny, ale sukcesywny.
IX Pustelnik może pokazać osobę bez pracy, ale nie jest to ktoś kto z lenistwa nie szuka zatrudnienia. Raczej osoba która z racji wieku ma trudności ze zmianą pracy. Bardzo często w tej karcie widzę zahamowanie dochodów, a jeśli są to niewielkie.
Odpowiedz
#12

Pustelnik moze sugerowac fakt, ze teraz trzeba sie odsunac z zycia zawodowego, moze nawet pojsc na emeryture.
Pustelnik takze zapowiada okres braku pracy.
Badz osoba jest w trakcie "poszukiwania swojej sciezki zawodowej".
Osoba czuje sie sama w calym tym zawodowym problemie.
Itd.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości