Doreen Virtue Karty anielskie
#1

Mały odsetek talii kart Doreen Virtue, regularnie są wydawane po polsku 

Karty Przesłania od Twoich Aniołów
[Obrazek: XzgApW1m.jpg][Obrazek: KS1tIPam.jpg]

Dzięki tym kartom, jak nigdy przedtem, łatwiejsze stanie się trafne odczytywanie anielskich przesłań. Na każdej karcie widnieje przepiękny wizerunek Anioła oraz krótkie przesłanie.Karty Przesłania od Twoich Aniołów pomogą Tobie i innym poznać cel swojego życia,  sprawdzić, czy dana osoba jest Twoją bratnią duszą, podjąć decyzję w życiu zawodowym i prywatnym. Doreen opracowała te karty na podstawie własnych odczytów anielskich, wykorzystując najczęściej zadawane pytania oraz anielskie odpowiedzi. Stworzyła wyjątkową talię kart, którą mogą używać zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone.

Karty Archanioła Michała
[Obrazek: xbXGX5Gm.jpg][Obrazek: FIDesDLm.jpg]

Doreen Virtue nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Ta niezwykła kobieta przez lata zgłębiała tajniki kontaktów z elementalami i wyższymi istotami.

Udowodniła ona, że wróżki to nie tylko postacie z bajek dla dzieci, a anioły naprawdę się nami opiekują. Doradziła także, jak można skorzystać z rad tych niezwykłych istot. Porad, z których skorzystały już miliony osób na całym świecie.

Dziś ta autorka licznych bestsellerów daje Ci klucz do zjednania sobie jednej z najpotężniejszych skrzydlatych istot – Archanioła Michała. Ten znany od setek lat skrzydlaty obrońca ludzkości może być na każde Twoje zawołanie, ale musisz poprosić o jego wsparcie. Dzięki pięknym kartom opatrzonym kunsztownymi złoceniami na brzegach będzie to łatwiejsze niż myślisz.

Każda karta przedstawia wizerunek Archanioła Michała. Dzięki stonowanej, ciepłej grafice specjalnie dobranej do treści sentencji zawartej na karcie, Twój stróż przemówi do Ciebie ze zdwojoną siłą. Sentencja ta to rada od tego skrzydlatego dobroczyńcy. Pod rysunkiem zaś znajduje się modlitwa, z której możesz skorzystać, by poprosić o pomoc lub podziękować za ofiarowane wsparcie.

Do kart dołączona jest instrukcja, która szczegółowo opisuje znaczenie każdej z nich i sprawia, że bez problemu zinterpretujesz znaczenie tych małych dzieł sztuki. Rzadko kiedy przydatność idzie w parze z aż takim potencjałem. W tym przypadku i jedno i drugie nie powinno nikogo zawieść.

Karty Mistrzów Duchowych
[Obrazek: Nx78fN7m.jpg][Obrazek: vskfzLwm.jpg]

Mistrzowie duchowi to oświeceni przewodnicy, którzy pomogą ci zrozumieć Twoje życiowe cele, zebrać odwagę do podjęcia znaczących zmian oraz rozwinąć Twoje zdolności jasnowidzenia i umiejętność manifestacji.

Na każdej karcie przedstawiono przepiękny obraz Mistrza Duchowego (np. Saint Germain, Ganesh, Pallas Atena czy Merlin) oraz przesłanie lub odpowiedź dla Ciebie.

Dołączona książka pomoże Ci poznać każdego Mistrza, doprowadzi Cię, krok po kroku, do umiejętności czytania kart dla siebie i innych,    a także wyjaśni dodatkowe znaczenie każdej karty.

Karty Przewodnictwo Bogiń
[Obrazek: GE9jjspm.jpg][Obrazek: BW6r9zIm.jpg]
Boginie to anielskie, potężne i kochające istoty, które niosą ci pomoc w każdej sferze życiowej. Oto zestaw 44 kart przepowiedni autorstwa Doreen Virtue, które pozwolą ci poznać Boginie pochodzące z różnych kultur oraz pełnione przez nie funkcje. Każda karta niesie ze sobą przesłanie wskazujące możliwości poprawy twojego życia, zdrowia, relacji międzyludzkich, finansów, kariery oraz duchowej strony osobowości. Wspaniałe dzieła sztuki na każdej karcie przedstawiają Kuan Yin, Lakszmi, Brigid, Izydę i Atenę, jak również Boginie celtyckie, Majów, egipskie, greckie, hinduskie oraz pochodzące z innych religii.

Zawarty w pakiecie przewodnik pomoże ci odczytać karty dla siebie oraz twych bliskich, a także innych osób. Niezależnie od tego czy dopiero poznajesz tajniki tej sztuki, czy też jesteś profesjonalistą, praca z kartami Bogiń wprowadzi odrobinę magii w twój świat.
Odpowiedz
#2

Wspaniałe te wszystkie karty, zwłaszcza przesłanie od aniołów Uśmiech
Odpowiedz
#3

Maire,wszystkie karty Przesłań od twoich aniołów są tu http://s959.photobucket.com/albums/ae78/...driana.jpg
Odpowiedz
#4

Dzięki za link, karty są przepiękne Uśmiech
Odpowiedz
#5

tarot.marsylski napisał(a):Mały odsetek talii kart DV,regularnie są wydawane po polsku :mrgreen:
Bo Polska jak zwykle sto lat za murzynami, i karty D.Virtue wydawane sa u nas w tempie zolwim, podczas gdy w innych krajach te karty sa do kupienia od 10 lat Lol
Odpowiedz
#6

właśnie bardzo duży procent jest tych talii przetłumaczonych Rani,10 talii chyba jest spolszczonych
Odpowiedz
#7

chodzi mi o to ze ksiazki i karty Doreen Virtue pojawily sie u nas w Polsce wiele lat pozniej niz np w Austrii.
Odpowiedz
#8

ale w przyspieszonym tempie
Odpowiedz
#9

witam Uśmiech
odkurzm temat-Jestem posiadaczka dwóch talli Anielskich Doreen Virtue są to ,,Przesłania Aniołów każdego dnia inne,, oraz karty,, Archanioła Michała,,
świetnie sie mi z nimi pracuje sa wspaniale i posiadają pozytywna energie mam kilka rozkladów na karty Anielskie ktore znalazłam w internecie ,chciałabym zapytac was moze ktoś z was posiada jakies ciekawe rozkłady na karty anielskie
Niedawno też zakupiłam karty ,,Anioły Karmy,, oraz ,,Angel Voices,, czyli Glosy Aniołów- LauryTuan i Antonelli Castelli
jeśli ma ktoś jakies rozklady prosze o podpowiedż ja chetnie też udostepnie te które posiadam jezeli ktoś potrzebuje
Odpowiedz
#10

Dzień dobry, ja również dostałam od pewnej osoby karty Archanioła Michała oraz Karty Archanielskie i nie znam za dużo rozkładów kart. Czy mogłabyś mi udostępnić swoje? Będę bardzo wdzięczna.Uśmiech Dopiero zaczynam pracę z archaniołami ale sporo o nich czytam wiec mam nadzieję że praca będzie owocna Uśmiech
Pozdrawiam

"Where there is kindness, there is goodness, and where there is goodness, there is magic."
Odpowiedz
#11

Karty anielskie ... wciągnęły mnie i to bardzo...
mam 2 talie... przesłania i uzdrawianie... niesamowicie działają chociaż początki były dosyć trudne...
Odpowiedz
#12

Ja korzystam tylko z kart anielskich, nie odważyłam się kupić normalnych kart tarota wydaje mi się że nie jestem na nie gotowa. Podczas korzystania z kart anielskich mam wrażenie że są delikatniejsze niż tarot. Korzystałam z pomocy wróżki ale ja sama nie umiem wróżyć z tarota.

"Where there is kindness, there is goodness, and where there is goodness, there is magic."
Odpowiedz
#13

Książki Dorotki są cudowne, czyta się jak powieść. Z kartami jest różnie.
Karty archanioła Michała są dla mnie bardzo komputerowe, trochę mnie to drażni ale cóż. Modlitwy są bardzo ciekawe i właściwie o to mi chodziło bo uwielbiam tego archanioła. Zastanawiam się czy wyda kiedyś też np do Haniela albo Ariela - takich mniej znanych Uśmiech

Przesłania aniołów są moim zdaniem najpiękniejszą talią, świetnie zrobiona i przemyślana, z mojej skromnej kolekcji ulubiona

Anielski tarot nababrane do granic możliwości, są piękne ale tylko do oglądania, praca z nimi mnie męczy przez ilość rzeczy takich bez sensu jakie tam się znajdują i wciskanie że wszystko jest różowe na mnie nie działa Bezradny ale talia fajnie uczy żywiołów i gdyby nie ona na pewni nie widziałabym ognia widząc buławy Uśmiech trochę przecudaczona nawet bardzo Bezradny

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#14

Ja używam przesłań anielskich, one są proste w użyciu, nieprzekombinowane i  bardzo trafnie udzielają odpowiedzi. Każdy może z nimi pracować i to jest najfajniejsze. Polecam wszystkim, którzy kochają Anioły Uśmiech  Doreen była niedawno w Londynie, chętnie bym poszła na spotkanie z nią ale za daleko teraz mieszkam - może następnym razem.

A wszystkim, którzy nie mają kart polecam ten link aby powróżyc sobie on-line : http://www.angeltherapy.com/oracle-cards...ntent=5930


Odpowiedz
#15

Ja mam znaczną część talii D.V. i wszystkie w sumie lubię. Jedne bardziej przypadły mi do gustu, inne mniej, ale nie mam "urazy" do żadnej z nich. Zresztą do żadnej z moich talii nie mam, więc...
Generalnie szanuję twórczość Doreen Virtue, aczkolwiek jej światopogląd (anioły, chrześcijaństwo, przesadny pozytywizm) nie jest mi zbyt bliski. Choć zdecydowana większość osób uwielbia Doreen- z tego, co zaobserwowałam. Ja mam nieco inne spojrzenie na anioły, a religia- jakakolwiek- to zdecydowanie nie dla mnie. Ale nie przeszkadza mi to w używaniu jej talii, choć pewne rzeczy w jej twórczości "trochę" mnie drażnią. Śledzę "karcianą działalność" Doreen w miarę na bieżąco i jestem pełna podziwu, w jakim tempie wydaje ona kolejne talie. A ostatnio mocno "uwzięła się" na tarota. O ile Anielski Tarot całkiem lubię i cenię, o tyle każda jej kolejna talia tarota ma w sobie coraz mniej z tarota, a coraz więcej kiczu i cukierkowatości. Język Ale jednak ludzie to pseudotarotowe coś kupują. Bezradny A może to zwykła pogoń za twórczością Doreen: "kolejna jej talia- muszę to mieć!". Bezradny
Odpowiedz
#16

Ja ostatnio jestem zafascynowana i rozpracowuję Anielską Wyrocznię. Cenię sobie pierwszy kontakt z kartami. Mam w tym zakresie ciekawe doświadczenia. W tym przypadku mega pozytywne.
Odpowiedz
#17

Ja korzystam z kart Doreen Virtue "ogólnych" i na temat miłości. Mają wspaniałą energię, uwielbiam nimi wróżyćUśmiech
Odpowiedz
#18

Lubię karty Doreen, chociaż nie wszystkie, jest parę talii które jakoś kompletnie mi nie leżą...
Czasami drażni mnie trochę ich nadmierny prosty optymizm, to że w zasadzie nie ma kart negatywnych - ale z drugiej strony mam pewność, że mogę po te karty sięgnąć gdy jestem "w dołku" i potrzebuję jakiegoś super pozytywnego przekazu.Oczko
Zastanawiałam się jak mogłabym jednym słowem określić karty Doreen, i już wiem: one są takie... "amerykańskie".Oczko Czyli: wszystko jest O.K., każdy z nas jest cudem natury, nasze wady są w gruncie rzeczy zaletami i przede wszystkim - nie trzeba się za bardzo wgłębiać, analizować, ale podchodzić do życia prosto jak małe dziecko, cieszyć się i iść do przodu.Oczko No cóż, czasem każdy potrzebuje takiego prostego optymistycznego podejścia, ale czasem wolelibyśmy się głębiej nad czymś zastanowić i w tym nam te karty raczej nie pomogą... Więc - zależy kto czego szuka... te karty mają i swoje plusy i minusy.
Co do Tarota - cóż, talie Tarota autorstwa Doreen są hmmm... "specyficzne". Pakuje do nich całe wagony aniołków i wróżek, i nawet najmniej pozytywne karty w talii są ładne i miłe.Oczko Czy wróżąc takimi kartami da się odczytać prawdę?... Także umieszczanie znaczenia w formie sentencji na każdej karcie jest nieporozumieniem. Odnoszę wrażenie, że Doreen chciała maksymalnie uprościć Tarota i zrobić go super przyjaznym, tak by każdy mógł sobie "powróżyć" i się przy tym nie zniechęcić... a tak się nie da. U Doreen nawet karta Wieży jest pozytywna - zamiast nazwy "Wieża" ma tytuł "Zmień swoje życie. Archanioł Chamuel.", a napis pod obrazkiem informuje że oznacza "Nagłe objawienie, które zapowiada uwolnienie. Przestań zwlekać. Wykorzystaj okazję którą przyniesie ta zmiana". Czyli w sumie same dobre rzeczy.Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#19

Talie Doreen to niezupełnie mój konik, wolę inne talie, takie bardziej zbalansowane, bardziej życiowe, powiedziałabym. Mimo to nie uważam, że z jej talii (czy w ogóle takich mega pozytywnych talii) nie da się skutecznie wróżyć na wszelkie sprawy. Bo... może się to wydawać dziwne czy coś, ale naprawdę się da. Oczywiście wszystko zależy od osoby- bo po prostu każdy inaczej pracuje z kartami i każdy co innego potrafi. Nieczęsto używam takich bardzo pozytywnych talii, ale kiedyś wiele razy robiłam nimi naprawdę głębokie rozkłady i choć karty "mówiły", fakt, dość pozytywistycznie, to jednak i ta negatywna strona w rozkładach się zaznaczała, nawet mimo pozornej "tylko-pozytywności" talii, tak że ostatecznie rozkład okazywał się bardzo życiowy i przyziemny, wcale nie mniej niż kiedy używałam talii "normalnych" (tzn. zbalansowanych pod kątem światła i cienia w ich przekazach).

Także mi- mimo wszystko- nie przeszkadza specjalnie ta pozytywność i uroczość talii Doreen Virtue. Są pełne światła? No tak. Ale co można z nimi zrobić, co można odczytać z ich pomocą, to jest tak naprawdę zależne od osoby, która tych kart używa.

Takie jest moje zdanie, moje doświadczenia.
Odpowiedz
#20

Zasanawiam się nad kartami anielskimi od niej, od jakiej talii najlepiej zacząć?? Co polecacie najbardziej? Jest ich tak duzo ze juz sie pogubiłam i nie wiem co wybrać.
Odpowiedz
#21

LadyFunk,  ja najlepiej się rozumiem z tymi dwoma:

Przesłania Aniołów
[Obrazek: gZ9TeoB.jpg]

Anielska Terapia
[Obrazek: 6BU6coY.jpg]

W przypadku, kiedy oczekujemy bardziej konkretnych odpowiedzi (tak, nie, nie teraz...) - Anielska Odpowiedź...
[Obrazek: nBVQqXh.jpg]

I na początek najlepszy jest dla nich rozkład:
1 - co jest
2 - co sprzyja
3 - co przeszkadza
4 - co będzie
Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#22

Ja z kolei zamówiłam karty anielskie-Świetlista Siła Aniołów.
Już nie mogę sie doczekac kiedy przyjdzie przesyłka....i sama ciekawość kart,wziecie ich do dłoni,poczucie ich....ach! jakie to wspaniałe uczucie!
Pozdrawiam Wszystkich!!! Uśmiech Buźki

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości