Anioły w snach
#1

Jestem w szoku! Od krotkiego czasu zaczelam prosic Anioly o pomoc w moich sprawach ale nie wymienialam ich z imienia, po prostu chcialam miec z nimi kontekt i tu nagle dzisiaj w nocy przysnil mi sie Aniol, ktory przedstawil sie jako Gabriel. Zapamietalam to imie i imie jednej z postaci ktora z nim byla i postaci bylo 3. Druga przedstawila sie jako Zofia....Nie wiem o co konkretnie moge prosic Gabriela bo wyczytalam ze jest dyplomata i pomaga w komunikacji miedzyludzkiej ale dlaczego przyszedl z patronka rodziny Zofia? w mojej rodzinie jest ok. Dogadujemy sie. Mysle ze to ma zwiazek z innymi udzmi...Poczytalam o Gabrielu w necie i nawet nie wiedzialam ze on ma najwieksza moc aby dotrzec do ludzi bo jest najblizej z nich...To nie moze byc przypadek..Czy jego pojawienie sie w moim snie oznacza ze zaczal mi pomaga
Odpowiedz
#2

Zocha Zocha :sarcastic:
a Zocha i Gabriel to może Duchowi Przewodnicy<nie odjeżdżaj w aniołki i świętych bo kaftan przepowiadam>którzy domagają się żebyś się do nich zwracała
Odpowiedz
#3

Tarocie ja nigdzie nie odjezdzam ja tu zostaje i bede Cie kusic a wiec uwazaj :dance3:
Odpowiedz
#4

Daj boze zeby tak bylo, ivana, ale lepiej naj pierw licz na siebie, a jak A.Gabriel ci dopomoze to jeszcze lepiej. Znasz takie powiedzenie "Pomoz sobie, a Bog ci dopomoze".
Odpowiedz
#5

Znam, oczywiscie ale chcialam sie tym snem z Wami podzielic bo uwazalam ze nie jest tuzinkowy , tym bardziej ze ja malo kojarzylam Gabriela...Jakos jak myslalam o moim Aniele Strozu to nie nazywalam go po imieniu ...a tu nagle przedstawil sie.. a juz Swietej Zofii to w ogole nie znalam...To nie jest moj pierwszy sen powiazany z duchowoscia ale nie bede Was zanudzac, przeciez dla niektorych moze to wydawac sie smieszne i nie oceniam ich z tego powodu
Odpowiedz
#6

ivanko nikt tu nie bedzie Cie oceniał ani krytykowal no chyba ze nasz Tarocik ale to juz pewnie wiesz. Dziel sie swymi przezyciami
Odpowiedz
#7

Ale, kochana ivannko , my cie nie krytykujemy...to tylko takie gadki, tzw. "dobre rady" , ktore niewiele daja Lol . Nie przejmuj sie tym . Wybacz mi. to pewnie ze wzgledu na moje lata taki tekst mi sie czasem wyrwie. Nie gniewaj sie. :kiss3:
Pisz wszystko co chcesz napisac. Obiecuje porawe.
Odpowiedz
#8

Rudalilo ale ja sie nie gniewam tylko jestem teraz bardzo ostrozna na forach bo mialam zle doswiadczenia, dlatego od razu tak zastrzeglamOczko Chcialabym poznac wiecej osob ktorzy maja podobne sny...moze tutaj takie sie znajduja?
Odpowiedz
#9

ja jestem pasywnie agresywny :twisted:

a co do takich widzeń to 100% sceptycyzmu
Odpowiedz
#10

[b] :geek: Masz prawo miec swoj stosunek do poruszanych tu tematow....Hmmm tak sobie mysle, a jakie tematy dzialaja na Ciebie aktywnie-mobilizująco a nawet zachęcająco ale bez domieszki cynizmu? To mnie szalenie intrygujeOczko oczywiscie pytam o takie ,ktore chociaz odrobine krzyzuja sie z moim watkiem?[/b]
Odpowiedz
#11

ivano, chyba ci umknęło że to był sen, a nie kontakt z aniołami. Zinterpretuj to jako sen. Chyba że to było coś innego, ja miałem takie różne wizje, więc nie martw się, że to jakiś fix. sprawdź w sennikach co oznaczają anioły, rozmowa z nimi itp.
Odpowiedz
#12

Drogi Eremicie,
buszuje wsrod roznego rodzaju informacji i szukam wsrod nich tych o Gabrielu i w ksiazce, ktorej jestem szczesliwa posiadaczka pt." Pomocne anioly", R.S.Berkowitz i D.S. Romaine, gdzie wyczytalam , ze Gabriel siedzi po prawicy Boga, zajmujać pewną i zaufana pozycję. Przekazuje przesłania do i od Boga. Arcganioł Gabriel jest odpowiedzialny za widzenie trzecim okiem.
Odpowiedz
#13

Ivano, według mojego sennika* wsparcie Anioła i cenne rady są obietnicą szczęścia. Jego pojawienie się w snach prowadzi do lepszego zrozumienia samego siebie i innych. Biały Anioł to posłaniec zwiastujący dobre nowiny.
Aniołowi, nasi posłańcy, to duchy opiekuńcze. W zależności od naszych działań, od potrzeby inspiracji czy pomocy mogą się okresowo pojawiać także inni przewodnicy, na przykład zmarli rodzice. W Twoim śnie to była Święta Zofia.
* Sennik. 2200 haseł. Mitologiczna, psychologiczna i psychoanalityczna symbolika snów - Marie Coupal
Odpowiedz
#14

ivana napisał(a):Gabriel siedzi po prawicy Boga, zajmujać pewną i zaufana pozycję. Przekazuje przesłania do i od Boga. Arcganioł Gabriel jest odpowiedzialny za widzenie trzecim okiem.
ivano, chce tylko żebyć nie mieszała religii ze snami, trzeba spojrzeć na to co oznacza symbolicznie Gabriel, z tego co napisałaś mam np. zaufanie. 3 oko, to intucja, więc przesłanie jest: zaufaj swojej intuicji :yes:
Rozumiesz o co mi chodzi? Moja częściowa interpretacja nic nie mówi o aniołach Oczko
Odpowiedz
#15

Drogi Eremito,
kanalem komunikacyjnym Aniolow z nami wedlug tej ksiazki i wielu innych jest miedzy innymi sen. Mozna to interpretowac tak jak mowisz , aby zaufac intuicji lub mozna to postrzegac troszke glebiej...ja zaufalam intuicji i mam wrazenie ze ten sen mial glebsze podloze, takie, ktore dopiero poznaje....
Odpowiedz
#16

ivana napisał(a):Drogi Eremito,
kanalem komunikacyjnym Aniolow z nami wedlug tej ksiazki i wielu innych jest miedzy innymi sen. Mozna to interpretowac tak jak mowisz , aby zaufac intuicji lub mozna to postrzegac troszke glebiej...ja zaufalam intuicji i mam wrazenie ze ten sen mial glebsze podloze, takie, ktore dopiero poznaje....
JAKA NAWIEDZONA Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol

takich głupot dawno nie słyszałem,nawet u DVirtue Lol Lol Lol
Odpowiedz
#17

natka napisał(a):Ivano, według mojego sennika* wsparcie Anioła i cenne rady są obietnicą szczęścia. Jego pojawienie się w snach prowadzi do lepszego zrozumienia samego siebie i innych. Biały Anioł to posłaniec zwiastujący dobre nowiny.
Aniołowi, nasi posłańcy, to duchy opiekuńcze. W zależności od naszych działań, od potrzeby inspiracji czy pomocy mogą się okresowo pojawiać także inni przewodnicy, na przykład zmarli rodzice. W Twoim śnie to była Święta Zofia.
* Sennik. 2200 haseł. Mitologiczna, psychologiczna i psychoanalityczna symbolika snów - Marie Coupal


Bardzo dziekuje Natko za te podpowiedz, jest cenna..moja intuicja mi podpowiada ze on pokazal ze "jest" i ze od tej pory o cokolwiek poprosze moze zostac spelnione...
Odpowiedz
#18

ivana napisał(a):
natka napisał(a):Ivano, według mojego sennika* wsparcie Anioła i cenne rady są obietnicą szczęścia. Jego pojawienie się w snach prowadzi do lepszego zrozumienia samego siebie i innych. Biały Anioł to posłaniec zwiastujący dobre nowiny.
Aniołowi, nasi posłańcy, to duchy opiekuńcze. W zależności od naszych działań, od potrzeby inspiracji czy pomocy mogą się okresowo pojawiać także inni przewodnicy, na przykład zmarli rodzice. W Twoim śnie to była Święta Zofia.
* Sennik. 2200 haseł. Mitologiczna, psychologiczna i psychoanalityczna symbolika snów - Marie Coupal


Bardzo dziekuje Natko za te podpowiedz, jest cenna..moja intuicja mi podpowiada ze on pokazal ze "jest" i ze od tej pory o cokolwiek poprosze moze zostac spelnione...


Nie oceniaj, nie krytykuj bo to znaczy, ze nacisnelam na jakis Twoj guziczek, ktory masz do przepracowania skoro tak cynicznie reagujesz wiec im bardziej bedziesz cyniczny tym wiecej masz blokad w swoim zyciu, ktore nie puszcza Cie dalej i bedziesz ciagle dreptal w miejscu Tarocie, nie bedziesz szedl dalej, nie bedziesz sie rozwijal...Mnie smutno jak czytam zlosliwosci innych po prostu bo to znak jak bardzo im zle...a nie chca sie do tego przyznac...
Daleko mi do nawiedzenia, mozesz mi wierzyc, ja po prostu jestem czujna i zwracam uwage na Znaki w moim zyciu , bo nic nie dzieje sie przypadkiem
Odpowiedz
#19

Ivanko, podążaj nadal swoją ścieżką i nie przejmuj się tym, co o tym myślą inni. Jeśli faktycznie udało Ci się nawiązać kontakt z "wyższą energią" to zamanifestuje się to w Twoim życiu. Po prostu obserwuj.
Odpowiedz
#20

Cytat:Daleko mi do nawiedzenia, mozesz mi wierzyc, ja po prostu jestem czujna i zwracam uwage na Znaki w moim zyciu , bo nic nie dzieje sie przypadkiem
taaa,mistyczka się znalazła,takie widzenia św. Teresy i Gabriela to fiksacja

Cytat:Nie oceniaj, nie krytykuj bo to znaczy, ze nacisnelam na jakis Twoj guziczek, ktory masz do przepracowania skoro tak cynicznie reagujesz wiec im bardziej bedziesz cyniczny tym wiecej masz blokad w swoim zyciu, ktore nie puszcza Cie dalej i bedziesz ciagle dreptal w miejscu Tarocie, nie bedziesz szedl dalej, nie bedziesz sie rozwijal...Mnie smutno jak czytam zlosliwosci innych po prostu bo to znak jak bardzo im zle...a nie chca sie do tego przyznac...
a weź się dowal ode mnie i moich blokad

ja swe zdanie wyraziłem-to mi CUCHNIE sektami :?
Odpowiedz
#21

Gośka napisał(a):Ivanko, podążaj nadal swoją ścieżką i nie przejmuj się tym, co o tym myślą inni. Jeśli faktycznie udało Ci się nawiązać kontakt z "wyższą energią" to zamanifestuje się to w Twoim życiu. Po prostu obserwuj.

Dziękuję Gosiu, kroczę teraz przez zycie bardziej uwaznie i dobrze mi z tym, czuje wewnetrzny spokoj, to super uczucie ....Uwazam ze osoby , ktore spotykam w moim zyciu nie sa przypadkowe...ta droga ma swoj cel...wyrażny cel...jaki? to sie okaze..
Sciskam Cie cieplo
Odpowiedz
#22

Tarot daj sobie spokoj i odpusc bo to jest juz mało smieszne.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości