Sny przepowiadające śmierć.
#1

W rodzinie mojej mamy wszystkie kobiety miały jakie związek z magią, wróżyły z kart, rzucały uroki, ale przede wszystkim niemal każda z nas miewa ta sama symbolikę zapowiadającą śmierć kogoś z bliskich. Jest to przerażające ale tez potrafi ostrzegać przed chorobą czy niebezpieczeństwem.
Inna sprawa to nawracające, bardzo realistyczne koszmary. Być może dla tego moja babcia, mama czy ja mamy problemy ze snem. Niemal każda z nas musiała sięgać po cos na sen żeby się wyspać, a i tak nie wiem czy kiedykolwiek się wyspałam.
Z czym to wszystko może być związane ?
Odpowiedz
#2

To bardzo ciekawe, co piszesz.
Skoro wszystkie kobiety w rodzinie mają podobne zdolności, to na pewno nie przypadek.
Może jakaś karma rodzinna?
Dobrze byłoby się temu przyjrzeć, może macie jakąś misję do spełnienia?
Odpowiedz
#3

Z ta misja to może cos być.
Jako niemowlę zachorowałam na sepsę, nie dawali mi szans bo organizm odrzucał leki, daleka krewna miała szanse załatwic antybiotyk ze Stanów i go sprowadziła. 35 lat temu to było nie do osiągnięcia wręcz, nie wiem jak to sie udalo i to w tak ekspresowym czasie !!!
Była to kobieta w kwiecie wieku, silna i zdrowa. Nagle krewna trafia do szpitala, lek dociera do szpitala gdzie ja byłam i pomimo slow lekarzy, ze córka nie przezyje tej nocy, ja zaczynam wracać do zycia i krewna umiera... Ja wyzdrowiałam ona umarła, niemal w tym samym czasie...
Kiedyś o tym opowiedziałam i usłyszałam, masz misje do spełnienia. Pytanie jaką...
Odpowiedz
#4

To naprawdę niezwykłe!
Wygląda na to, że jej życiowym zadaniem było uratować Ciebie! Gdy to zrobiła, odeszła, bo wypełniła swą misję.
Każdy ma jakąś misję do spełnienia, ale niestety nielicznym udaje się dowiedzieć, jaką.
Sądzę, że wielu ludziom udaje się ją wypełnić, choć przeważnie nieświadomie.
Można spróbować odkryć, co to takiego, między innymi za pomocą tarota, numerologii, astrologii.
Odpowiedz
#5

Musiałabym najpierw zrzucić z siebie zła energię jaka mnie otacza. Dzieją się wokół mnie dziwne i bardzo nie fajne rzeczy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości