Portret Partnerski
#1

Witam serdecznie Uśmiech

Mam prosbe o spojzenie na ponizszy wypociny Uśmiech Co prawda cos tam o tarocie wiem, ale pierwszy raz usiluje podejsc do tego ukladu. Jesli moge prosic o spojzenie i ewentualna weryfikacje.
Przede wszystkim w tym ukladzie wydaje mi sie interesujace, ze z jednej strony mamy dwie kart diabelkie, a z drugiej mamy dwie gwiazdy. Wiec z jednej strony mamy czystosc uczuc, emocji, przyjazn, a z drugiej diabelkie ze soba uwiazanie. Sama jestem ciekawa jak sie ten uklad potoczy... a zweryfikowac obiecuje bo tyczy sie on mnie. I jednego Pana

Rozklad wyglada tak:

XX+XX = 18 KSIEZYC----------------------------------------------------------------------------------------II + XVIII => XX ODRODZENIE
13-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------XXI + XVII => XVII GWIAZDA --------X+ V = XV DIABEL -------------------- IXX + XVIII => XV DIABEL
---------------------1--------------------------------------------2----------------------------------------3
---------------------------------IX + XXII => IX PUSTELNIK -------------------VII+I=>VIII SPRAWIEDLIWOSC----VII+XVIII=> cESARZOWA
--------------------------------------4--------------------------------------------------5----------------------------------7
---------------------------------------------------XVI + I = XVII
-------------------------------------------------------------6
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------IV+VI => X KOLO-------------------------------------- V + II => VII RYDWAN
-------------------------------------------------------------8-------------------------------------------------------------12

Gdzies doczytalam, ze w partnerskim sie nie odwraca tych kart w przypadku zdublowania jak w przypadku indywidualnych, ale moze ktos tam na innych forach sie pomylil, w razie czego prosze mnie poprawic.

Dodam, ze u niego ta mnogosc ksiezyca, no coz gra na kilku instrumentach, i ogolnie pasja jego jest muzyka. U mnie swiat, rydwany dwa, no i jestem podrozniczka (dzieki temu ujazamiam ta moja pustelnicza slabosc). Wiec dwie indywidualistyczne osobosci sie spotkaly.

No ale do rzeczy:

1. Poczatek znajomosci to ogolna sympatia, poczucie ze lubimy osobe, przyjazn, podobamy sie (bardziej ja jemu na poczatku to tak odnosnie chyba postaci kobiecej na karcie). Tutaj chyba ta karta moze pokazywac na zainteresowanie soba nie na plaszczyznie seksualnej ale duchowej, komunikacyjnej?

2 - 10 + 5 = 15 diabel
No i potem zonk z gwiazdy nagle przechodzimy w diabla, no to moge potwiedzic, ze gdzies tam sie w miedzczasie pojawil seks, z jego inicjatywy. Ale polaczenie kola z kaplanem?

3 - 19 + 18 = 15 diabel
Ja Slonce on Ksiezyc – ksiezyc odbija swiatlo slonca? Czyli on daje artysm, emocje uczucia a ja bardziej rozwojowo? Egocentrycznie? Silna toksycznosc

4 - 9+22 = 9 pustelnik
Osamotnienie, kazde robi swoje.

5 - 7 + 1 = 8 sprawiedliwosc
Szczerosc? Czy wlasnie umiejetnosc balansowania miedzy swoimi pasjami – u mnie podroze, u niego tworczosc. Zrozumienie dla wlasnej odmiennosci

6 – Jak zwiazek sie bedzie rozwijal? 16 + 1 = 17 gwiazdy
NO chyba dobrze sie bedzie rozwijal, mysle, ze jak nawet nie bedzie relacji blizszej czy sie rozstaniemy to w przyjazni. I wlasnie tutaj mam tego zonka, bo z jednej strony okropne uwiazanie diabelskie, a tutaj juz czystosc emocji, relacji?

7 - 7 RYdwan + 18 Ksiezyc = 3 Cesarzowa
No wlasnie tutaj zupelnie nie mam pomyslu, co na pozycji zwiazku ma znaczyc cesarzowa? Mi sie kojazy z ciaza... ale przy tych diablach?

8 - 4 cesarz + Kochankowie = 10 kolo forutny
Go with the flow? W sensie plynmy z pradem?

12 - 5 Kaplan + 2 Kaplanka = 7 rydwan
Wspolne podroze to cos w czym bedziemy sie czuc swobodnie.

13 - Kaplanka + 18 Ksiezyc = 20 odrodzenie
14 - 20 odr +20 odr = 18 ksiezyc (zewnatrz)


Dziekuje serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#2

We wtorek wieczorem zerknę na to. Chyba ze ktoś inny będzie pierwszy
Podaj daty urodzin nawet na pw.
Odpowiedz
#3

Pieknie dziekuje Uśmiech takie skojazenie zupelnie astronomiczne mi sie nasunelo na slonce-ksiezyc dajace diabelka. Jak ksiezyc orbituje ziemie, tak ksiezyc, gdzies tam czasami z perspektywy slonca nie jest widoczny, albo calkowicie widoczny, tak samo moze bedzie w tym przypadku? Osoba sygnalizowana przez ksiezyc bedzie gdzies tam migala na horyzoncie slonca a czasami nawet bedzie niewidoczna, pograzona w swoich "ksiezycowych" sprawach? Oczko I stad tutaj mamy diabelka. Moze sie pojawic zazdrosc czy tez kontrola wobec ksiezyca ze strony slonca, ktore moze sie zachowaniem ksiezyca irytowac.
Dane ponizej Uśmiech
Ja 21 10 81
Facet to 17 05 80
Odpowiedz
#4

XX SĄD------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------XVIII Księżyc
13------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------14----

--------16 Wieża-----------------------------15 Diabeł (o)----------------------------------------- 15 Diabeł (o)-----------------------------------
----------1------------------------------------------2--------------------------------------------------------3------------------------------------------
---------------------IX Eremita---------------------------------------------------VIII Sprawiedliwość -----------------------II Kapłanka-------------
------------------------4----------------------------------------------------------------5-----------------------------------------------7---------------
-----------------------------------------------XVI Gwiazda------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------6---------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------XX Koło Fortuny------------------------------------------------------------XII Wisielec---------------
-----------------------------------------------------8------------------------------------------------------------------------------12-----------------------


Związek zaczął się na skutek zburzenia starych relacji -U Ciebie nadzieja na miłość a u Niego Zakończenie etapu (Świat) . Czy jesteście po przejściach? Bo pojawienie się Diabła odwróconego sugeruje że zrywacie z czymś co zatruwało wasze życie. W drugim etapie przy zerwaniu jako składowe X i V - mi kojarzy się to z zmianami i ślubem Bezradny. To jakby odcięcie się od przeszłości, ale 3 -ci etap to też XV (XVIII i XIX - czyli marzenia i dzieci (?) ).
Problemem jest poczucie samotności w związku ale dążycie do sprawiedliwości (czyli do uporządkowania życia). Ważna jest nadzieja na lepsze jutro dla Obojga.
Misją jest Macierzyństwo (dzieci)! lub opieka nad słabszymi
Środki do misji - pieniądze / właściwy stosunek pomiędzy sprawami materialnymi a duchowymi
Jak się sami postrzegacie - jako zgodna rodzina
Jak postrzegają Was inni - marzyciele i domatorzy
Komfort osiągacie w samotności przeżywając własne uczucia.
Odpowiedz
#5

Dzieki piekne Janku Uśmiech

Odwrotnie chyba u niego nadzieja na milosc bo gwiazda a u mnie swiat jako zakonczenie etapu Uśmiech W naszych rocznikach chyba wiekszosc osob jest po jakis przejsciach, u niego nie wiem, ale u mnie napewno Uśmiech
Tez mi sie ta cesarzowa z dzieciarnia kojazyla Uśmiech

Czekaj czyli kolo fortuny sie w portretach interepretuje jakos kwestie materialne? Interesujace.

Sama jestem ciekawa jak sie ten portret zrealizuje, ale pewnie chwile bedzie trzeba obserwowac, w kazdym razie, nie wyglada to zle wcale! Uśmiech

Jeszcze raz dziekuje!
Odpowiedz
#6

Wiesz od świtu jestem na nogach......a za 5,5 h wstaję...drobne pomyłki mogą się zdarzyć....
Odpowiedz
#7

Janek napisał(a):Wiesz od świtu jestem na nogach......a za 5,5 h wstaję...drobne pomyłki mogą się zdarzyć....

Jasna sprawa Uśmiech Mi sie tez czesto zdarzaja takie bledy

Milego dnia i jeszcze raz dziekuje!
Odpowiedz
#8

Jako iz niebawem minie 3 rok odkad poznalam Pana, a portrety wg Chrzanowskiej sa ostatnio na forum "na tapecie", pozwole sobie skomentowac powyzszy, moze sie to komus przyda.

W momencie wykonywania portretu, byl to poczatek znajomosci, nie znalismy sie za dobrze. Obecnie jestesmy ze soba, no moze bardziej spotykamy sie bo nie mieszkamy ze soba ani nic takiego, z przerwami 2.5 roku. W zasadzie od pazdziernika zwiazek powoli rozkwita. Jako iz znamy sie znacznie lepiej, moge wiecej z tego portretu zrozumiec.

Po tym personalnym doswiadczeniu, mysle, ze najwazniejsza sprawa w kontekscie oceny portretow partnerskich jest raczej analiza portretu Partnera, celem zrozumienia z kim mamy do czynienia, jakie ma wady, lepszego jego zrozumienia. Mam takze wrazenie, ze kart nie sa istotne tylko w momencie rozwoju relacji, czy w danym momencie, ale "wibruja" caly czas, i moga wibrowac na minusie albo na plusie. NP tutaj po jego stronie V Kaplan na minusie nie jest, a jednak jego wspomnienia zwiazane z ojcem tyranem klada sie czesto cieniem na nasze relacje. Takich kart jest wiecej. Ksiezyc to z jednej strony wielka emocjonalnosc, a z drugiej obawy po obu stronach, ze nie wyjdzie. Gwiazda gwarantuje sukces, jak mowimy o uczuciach, niebezpiecenstwo to "odlatywanie" emocjonalne. Tzw milosc kosmiczna Oczko

Ale do rzeczy:

XXI + XVII => XVI Wieza (na minusie) / zwiazek dosyc niestabilny (wieza), glownie z powodu zamykania sie na emocje, nieumiejernosci mowienia o nich (swiat i gwiazda), oboje mielismy niedobre dowiadczenia. Odkad otwieramy sie na nie, mowimy o nich wiecej, zwiazek rozkwita. Tlumaczylabym to tym, ze u niego pojawia sie Gwiazda, ktorej u mnie nie ma.

X + V = XV diabel / tutaj tez ciekawostka, dosyc negatywnie na rozwoj wplywaja finanse (x) jak i jego problemy wynikajace z trudnego dziecinstwa, glownie z powodu ojca (V)

XIX + XVIII = XV / przyciaganie miedzy nami jest niesamowite, a doslownie, ja wnosze usmiech i swiatlo do jego zycia (wg niego), a on do mojego pewnego rodzaju duchowosc, wrazliwosc, oraz inspiracje.

Oczywiscie dwa diably to niesamowite przyciaganie i pokonywanie przeszkod pokazanych przez 1 karte.

IX+XXII = IX pustelnik / zdecydowanie wazna dla kazdej ze stron jest realizacja samego siebie, i to akurat dziala na plus. Aczkolwiek dla mnie najwiekszy problem pokazany przez ta karte, on jest osoba spontaniczna, ja powazniejsza, i planujaca. Na poczatku byl to duzy problem, ale doszlismy do momentu kiedy on sie ode mnie uczy doroslosci a ja odkrywam wewnetrzne dziecko Oczko

VII + I = VIII sprawiedliwosc / podkresla co napisalam wyzej. Zarowno Mag jak i Rydwan pokazuja osoby skupione na sobie, a przez to sprawiedliwosc pokazuje zwiazek w ktorym szanujemy swoja przestrzen, wspieramy sie. To ja jestem osoba wybuchowa, ale on potrafi mnie sprowadzic na ziemie. Umiemy wyposrodkowac wlasne potrzeby tak aby obu stronom bylo dobrze.

XVI + I = XVII gwiazdy / powolny rozwoj uczucia, emocji, ktore sa na poziomie "kosmicznym", bardzo spirytualnym, np kiedy dlugo nie rozmawiamy, snimy o sobie. Mam znacznie wieksze doswiadczenie od niego jesli chodzi o budowanie zwiazku, u niego ten powtarzajacy sie Mag to jednak jakies takie skupienie na sobie, jest cholernie upartym czlowiekiem Uśmiech

VI Kochankowie + XVIII = II Kaplanka / Co do naszej misji, pewnie przyjdzie nam ocenic po tym jak zwiazek sie zakonczy Oczko Ale na teraz to ja odkrywam na nowo jak kochac, on z kolei przez znajomosc ze mna przechodzi konfrontacje ze swoimi wspomnieniami z dziecinstwa, w zasadzie to pierwszy jego zwiazek. Oboje mamy podobny pomysl na przyszlosc, dom z daleka od miasta, ogrod warzywny i wychowanie gromadki dzieci. Mysle ze to wpisuje sie w portret Oczko

IV cesarz + VI Kochankowie = X Kolo Fortuny
/ mysle, ze napewno na realizacje misji beda zwyczajnie mialy wplyw nasze finanse, ale ciezko mi sie odniesc do pozostalych kart....


Co do kart zewnetrznych Maslaw tutaj strzal w 10!!


"Jak się sami postrzegacie - jako zgodna rodzina
Jak postrzegają Was inni - marzyciele i domatorzy
Komfort osiągacie w samotności przeżywając własne uczucia."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości