VIII Moc - DC
#1

[Obrazek: 08-Strength1.jpg]
Zwykle myślimy o mocy w sensie fizycznym, kojarzy się z atrybutami takimi jak wielkie silne ramiona i mocne nogi. Istnieje przecież inny, taki wewnętrzny rodzaj mocy. Wewnętrzna moc pochodzi też z ćwiczeń i gimnastyki mięśnia... ale serca. O osobie z taką wewnętrzną mocą mówi się, że ma charakter.
Karta zwykle pokazuje się, kiedy uda nam się lub udało wziąć górę i zapanować nad swoimi słabościami, kiedy opanowaliśmy coś co do tej pory było tylko i wyłącznie źródłem kłopotów. Najczęściej są to pierwotne instynkty, bestie drzemiące w podświadomości - stąd na obrazie karty Moc w wielu taliach pokazany jest dziki zwierzak. Jednym z takich instynktów, często trudnym do opanowania jest seksualizm.
Odpowiedz
#2

Kobieta absolutnie pewna swojej siły, mocy i wartości ...
pewnie jak idzie to ma się wrażenie, że nie dotyka stropami ziemi ... nie z lekkości tylko z pewności Myśli
ona nie musi nic mówić ... wystarczy, że pomyśli lub spojrzy

mam wrażenie, że to rozjuszony dzik .... a ona tylko jednym palcem powstrzymuje go przed pogonią za czymś / kimś
jakby mówiła " cicho Burek ... uspokój się, niepotrzebnie się denerwujesz, nie trzeba ... no już cichutko!" Kotek

a rozjuszona bestia ją słucha ... i uspokaja się nie dlatego, że ona to powiedziała ( bo nie mówiła Luzik )
bestia uspokaja się bo kobieta emenuje spokojem i niewypowiedzianą siłą
Odpowiedz
#3

Fajna karta...dzika kobieta ma oswojonego dzika Oczko W ogóle Moc to moja ulubiona karta... tylko w niektórych taliach kobieta łamie marmurowy filar, a to już mniej ciekawa ilustracja. Można by wiele napisać, ale jestem śpiąca. Dzisiaj była ze mną Moc. Zrobiłam 50km na rowerze Oczko Dobrej nocy pełnej czarownej mocy Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości