Kramik z Energiami
#1

Witam Was serdecznie w moim Kramiku z Energiami.

Od dłuższego czasu zajmuję się szeroko pojętą bioenergoterapią. Posiadam drugi stopień Usui Reiki, choć nie mogę powiedzieć, że tylko na Reiki się opieram w swoim warsztacie. Korzystam z pomocy wahadeł, kamieni, energii Aniołów. W swojej pracy skupiam się głownie na harmonizacji prac czakr, usuwaniu myślokształtów, odcięciu podpięć energetycznych, doenergetyzowaniu oraz stabilizacji przepływu energii w Twoim ciele. Czasem wystarczy jeden zabieg a czasem potrzeba ich 10. Ilość jest ustalana indywidualnie w zależności od stanu osoby potrzebującej.

Jeśli jesteś zainteresowany zabiegami:
Napisz do mnie: <!-- e --><a href="mailto:tarotija@gmail.com">tarotija@gmail.com</a><!-- e --> w tytule wiadomości dopisując hasło: "dobry tarot", oraz zaznacz w tym wątku, że wysyłasz wiadomość.
Do wykonania zabiegu poproszę o Twoje aktualne zdjęcie oraz Imię.
Zabiegi wykonuję obecnie w godzinach 10-11, 19-20 więc upewnij się, że w tym czasie będziesz mógł się "oddać" w moje ręce i nic nie będzie rozpraszało Twojej uwagi.
W zamian za zabieg kliknij proszę brzuszek Pajacyka <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.pah.org.pl/pajacyk/">http://www.pah.org.pl/pajacyk/</a><!-- m -->

Serdecznie zapraszam
Odpowiedz
#2

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Super...powodzenia... Buziak

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#3

Gratuluję i miłej pracy z Energiami !!!!!

[Obrazek: 1759.jpg]
Odpowiedz
#4

dziękuję Kwiatek
Odpowiedz
#5

Gratulki Buźki Oklaski
[Obrazek: 15473329-lucky-symbole:-czterolistna-kon...dronka.jpg]
Odpowiedz
#6

dziękuję Sylwuś Kwiatek
Odpowiedz
#7

Zgłaszam się jako chętna Uśmiech Zaraz wyśle e-mail
Odpowiedz
#8

Gratuluję Sophio Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#9

Sophia, bardzo dziękuje Ci za pomoc i dobre słowo. Jesteś wspaniała !
Odpowiedz
#10

Kwiatek również zgłaszam swoja gotowość i proszę o pomoc... w wolnej chwiliUśmiech
Odpowiedz
#11

już nie aktualneUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości