Anioły Uzdrowiciele - Archanioł Rafael
#1

ANIOŁY UZDROWICIELE

Archanioł RAFAEL - "Uzdrowienie Boże"
Kolor : zielony (szmaragdowy)
Anielski dyżur : środa
Rejon eterycznej siedziby: Fatima, Portugalia.

Prośby:
O duchowe dary: harmonię, widzenie, intuicję, natchnienie prawdą.
O praktyczną pomoc: o uzdrowienie ciała, umysłu, ducha i duszy, o natchnienie w nauce i pracy - matematyce, muzyce, nauce o tradycyjnej i nietradycyjnej medycynie, o zaspokojenie fizycznych potrzeb w utrzymaniu i życiu. O służbę dla pokoju, o polepszenie stosunków międzynarodowych. O uzdrowienie rannych w bitwach, o natchnienie dla rozwoju nowych metod leczenia chorób.
Archanioł Rafael jest Aniołem nauki, wiedzy i uzdrawiania. On pracuje wraz z Aniołami Uzdrowicielami i Świętą Maryją - Królową Aniołów nad chorobami ciała, umysłu i duszy. Rozwiązując problemy zdrowotne swojego fizycznego ciała lub umysłu z początku zwracamy się do dobrego lekarza-specjalisty oraz podłączmy do pracy Anioły. Prosimy, by One wzięły całą negatywną energię, która spowodowała ten stan oraz by oświeciły swą obecnością wybranego specjalistę. Przez ten czas codziennie modliły się do nich o uzdrowienie wyobrażając sobie jak zielono-szmaragdowa energia napełnia i otacza uszkodzony lub chory organ. Do wspólnej pracy z Aniołami Uzdrowicielami zawsze wzywamy Anioły Ochroniarzy, ponieważ często bywa tak, że proces uzdrawiania trzeba chronić od zewnętrznej inwazji ( od infekcji po negatywne siły). Jeśli modlimy się i nie widać natychmiastowych rezultatów, nie poddajemy się. Archanioł Rafael wyjaśnił, że fizyczne uzdrowienie nie zawsze jest możliwe. Nasza karma może potrzebować tego, abyśmy doznali bólu lub choroby. Jednakże nasze modlitwy mogą pracować dla zbawienia choroby duszy i ducha, które przywiodły nas do powstania tej pierwotnej karmy. Zawsze musimy być gotowi na cudowne rezultaty, nikt nie wie kiedy nasza modlitwa lub inny akt miłości pozwoli karmie zakończyć się i zobaczymy nadzwyczajną pracę Aniołów Uzdrowicieli odbudowujących złamane dusze i ciała.

[Obrazek: 8WWcl72.jpg]
Odpowiedz
#2

Dekret :
JAM JEST zmartwychwstanie i życie mojego doskonałego zdrowia obecnie przejawianego. Utwierdzenie w jedności z Chrystusem

Reguły : robimy dla uzdrowienia siebie lub kochanej osoby, potrzebujących uzdrowienia ciała, umysłu, duszy i ducha. Zaczynamy od modlitwy do Archanioła Rafaela i Aniołów Uzdrowicieli mówiąc Jego imię i przynależność.

Wizualizacja : po wyuczeniu się wezwania na pamięć mówimy je z zamkniętymi oczami wyobrażając sobie jak białe i zielone światło otula chorą osobę, kondensując się w rejonie uszkodzonego lub chorego organu. Widzimy jak Aniołowie kierują jeszcze więcej światła do tego rejonu ciała, które potrzebuje uzdrowienia napełniając ją maksymalnie światłem, które teraz rozlewa się po całym ciele wypełniając każdą komórkę. Wyobrażamy sobie jak organ, narząd, rejon ciała lub całe ciało jest uzdrowione od nieprawidłowego stanu. Mówimy: 1, 9 lub 36 razy

JAM JEST Boską Doskonałością ciała, rozumu i duszy
JAM JEST Boskim Kierunkiem zdrowia i uleczenia
O atomy, komórki, elektrony skład mego ciała
Niech niebiańska doskonałość uczyni mnie czystym teraz !
Spirale Jedności w Chrystusie otulajcie nas
JAM JEST obecnością Pana
Bądź Światłem - ich rozkaz.

/zebrane z netu / Uśmiech
Odpowiedz
#3

Archanioł Rafael
JESTEM WZMOCNIONY I UZDROWIONY MOCĄ BOŻEJ MIŁOŚCI
Rafael jest odpowiedzialny za uzdrowienie Ziemi i jej mieszkańców .
Rafael ma wiele różnorodnych znaczeń ;Nadzorca Wieczornych Wiatrów, Opiekun Drzewa Zycia w Rajskim Ogrodzie , Anioł Skruchy ,Modlitwy, Miłości Radości I Światła.
Jest Aniołem Uzdrowienia ,Nauki i Wiedzy ,jest także nazywanym Aniołem Opatrzności , który czuwa nad całą ludzkością .
Jego imię znaczy ;Boski Uzdrowiciel ;lub Boże Uzdrowienie
Rafael jest duchowym źródłem wszelkiej terapii i posłańcem Boga , który przynosi uzdrowienie wszystkim poszukującym integralności.
Jego rolą jest ostateczne i absolutne uzdrowienie wszelkich nieszczęść , które powracają do Źródła .
RAFAEL WSPIERA NAS W UZDRAWIANIU CIAŁ ,UMYSŁÓW I SERC.
POMAGA OSIĄGNĄĆ ZDROWIE I DOSKONAŁOŚĆ .
Oferuje pomoc każdemu kto cierpi i pragnie uzdrowienia , i w jakiejkolwiek możliwości ukojenia bólu.
Otwiera nasze serca na uzdrowienie ,prowadzi do uzdrowicieli , terapeutów i doradców , którzy uczynią to, co dla nas najlepsze.
Kiedy bierzemy większą odpowiedzialność za poprawę własnego zdrowia ,on udziela poparcia uzdrowicielowi będącemu w zasięgu każdego z nas w celu przywrócenia pełnej witalności.
Pomaga dostrzec uzdrawiające lekcje nieszczęścia i zrozumieć , czego ból potrafi nas nauczyć o nas samych.
KIEDY WYBIERAMY DROGĘ ZDROWIA ,JEGO DUCH PROWADZI DO OSIĄGNIĘCIA MAKSIMUM ZDROWIA.
Kiedy przekształcamy zranione umysły i serca ,zbliżamy się ,by dotknąć szkrzydła Rafaela i zyskać dostęp do Jego Boskich Darów .
Jest zasze dostępny ,prowadzi nas do doskonałości i równowagi.
Potrzebujemy tylko sobie tego życzyć .
Odpowiedz
#4

Archanioł Rafael sprawia cuda, kiedy nie ma już nadziei, szczerze zachęcam do modlitwy o jego pomoc i wsparcie   :angelic-sunshine:

Modlitwy z prośbą o uzdrowienie:  
Archaniele Rafaelu! Przybądź do mojego życia! Proszę, uzdrów moje ciało na wszystkich poziomach.
Spraw, by stało się silne i niezawodne, aby służyło mi dobrze każdego dnia.
Wypełnij światłem moje myśli, by tworzyły wyłącznie dobre wzorce zdrowia.
Wypełnij światłem wszystkie komórki mojego ciała.
Niech każda z nich promieniuje siłą, miłością i harmonią.
Amen

Modlitwy z prośba o uzdrowienie  kogoś:
Archaniele Rafaelu! Przybądź do mojego życia! Proszę, uzdrów ciało (osoba za którą się modlimy) na wszystkich poziomach.
Spraw, by jej/jego Ciało stało się silne i niezawodne, aby służyło jej/jemu dobrze każdego dnia.
Wypełnij światłem jej/jego myśli, by tworzyły wyłącznie dobre wzorce zdrowia.
Wypełnij światłem wszystkie komórki jej/jego ciała.
Niech każda z nich promieniuje siłą, miłością i harmonią.
Amen

albo
Dobry Boże i Archaniele Rafaelu,
Proszę, pomóżcie (imię osoby), aby ( .... opisz sytuację, problem).
Dziękuję za napełnieniem nas wiarą, nadzieją i zaufaniem, że
wszystko stanie się wedle Boskiego i idealnego porządku.
Dziękuję również za to, że wskazujesz nam drogę i kroki prowadzące do wyzdrowienia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości