Urok miłosny
#1

Czar dla tych, którzy bezmyślnie rzucili bądź próbowali rzucić czar miłosny na drugiego człowieka, a dziś chcieliby go odwołać...
**********
Zapal 4 świece by przedstawiały cztery żywioły Przyrody (Natury).
Brązową dla Ziemi, białą dla Powietrza, czerwoną dla Ognia, i niebieską dla Wody.
Ustaw je tak by tworzyły kwadrat.
Połóż w tym kwadracie zdjęcie domu lub miejsca w którym wg. ciebie odczyniany (neutralizowany) czar źle działa lub niepożądane jest dalsze jego działanie w owym miejscu.

Skup się nad zdjęciem, wyobrażając sobie energię twego poprzedniego czaru jako bariera ogradzająca owo miejsce.
Podrzyj (potargaj) fotografię zdjęcia na 9 kawałków mówiąc w tym samym czasie poniższe słowa:

O Błogosławiona Ziemio, Powietrze, Ogniu i Wodo
Przychylcie się prośbie waszej błądzącej córki.
Z tymi słowy, niechaj czar mój jest cofnięty i odwołany.

Cofnijcie święte słowa raz wypowiedziane.
Rozproszcie magię w nocy ciemności
Podczas mej obecnej pracy niechaj wszystko dzieje się prawidłowo
Zgadzam się z tym co muszę zebrać poprzez trzykrotność czasu
Odwołuję mój czar, tak niechaj będzie.
*********
Trzymaj się z daleka od czarów miłosnych.
Szczególnie od takich, które skłaniają inne osoby do odczuwania innych uczuć wobec ciebie niż naprawdę chciałyby odczuwać (czyli wymuszania miłości magią).
źródło- <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mrooczlandia.com/magia/wielka_ksiega_czarow_i_zaklec/czar_49.html">http://www.mrooczlandia.com/magia/wielk ... ar_49.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#2

Witam . od jakiegoś czasu bardzo intensywnie mysle o rzuceniu uroku na mojego byłego chłopaka , z którym byłam ponad 6 lat . Chciałabym przedstawić moja sytuacje i doradzić sie osób które znają sie na tym lepiej niż ja. Wiec sprawa ma sie tak, ze przez moja głupotę i chęć poznania "innego " życia 2 lata temu zakończyłam związek z miłością mojego życia . Przyznaje to otwarcie ze to ja zepsułam cos wspaniałego , bo na prawdę kochaliśmy sie z całych sił . Jednak jako 20 latka weszłam chyba w okres buntowania i stwierdziłam ze jak zostanie z jim na zawsze to nigdy nie dowiem sie jak to byłoby byc z kimś innym . tak wiem , to brzmi conajmniej idiotycznie i jak patrzę na siebie z boku dopiero teraz widze co ja narobiłam . Od 2 lat jestem w Anglii , poznalam kogos nowego i wtedy sie zaczęło ! Wszystko zaczęło przypominać mi o byłym , sytuacje , rozmowy , każda dobra chwila . Po 2 latach uświadomiłam sobie co straciłam i ze zostawiłam moja bratnia dusze , zupełnie bez powodu ponieważ lepszego chłopaka nie mogłam sobie wymarzyć . Oczywiście wiem ze on bardzo mnie kochał i bardzo cierpiał po rozstaniu . I w momencie kiedy chciałam odezwać sie do niego , przeprosić , powiedzieć jaka jestem głupia dowiedziałam sie ze sporyka sie juz z inna dziewczyna !
Wiem ze powinnam sie odezwać , ze powinnam przeprosić jednak uwierzcie mi znam go bardzo dobrze i wiem ze to nic nie da . On jest bardzo dumny i nawet jesli dalej mnie kocha to nigdy by tego juz nie przyznał .
Na prawdę nie wiem juz co robić , czuje ze kazdy dzien traci sens i ze oddała mnie bardziej od niego . Cały czas wyobrażam sobie jak to bedzie jakbyśmy znow byli razem , nie moge przestać o nim myślec .
Wiem ze z ta dziewczyna spotyka sie dopiero kilka miesięcy , wiec mam nadzieje ze jeszcze sie nie zakochał.
My bylismy razem ponad 6 lat i jestem pewna ze kochał mnie z całych sił .
dlateho moje pytanie brzmi : czy rytuał w takiej sytuacji by zadziałał ? Czy znacie moze jakies lżejsze zaklęcie , tzn takie zeby tylko o mnie pomyślał i zeby odezwał sie , zebym dostała szanse tylko na rozmowę ? Bardzo prosze o pomoc , nie chce korzystać z pomocy wróżek bo wiem ze one bardzo mocno wpływają na deuga osobę a ja nie chce go zniewolić . Chce tylko zeby przypomniał sobie ile dla siebie znaxzylismy i dał mi druga szanse.
Odpowiedz
#3

Ja mysle ze uzwania czarow zaklec jest niebezpieczne, poniewaz mozesz sobie I jemu narobic krzywdy , pamietaj ze zaklecia maja swoje konsekwencje , nie chce nikogo krytykowac sama bylam zakochana wiele razy I za kazdym razem myslalam ze to milosc mojego zycia Oczko ale jak spojrzysz na to I pomyslisz co bedzie za pare lat to napewno spodkasz milosc swojego zycia Uśmiech nie ma sensu kogos zmuszac Uśmiech, jesli on ci jest pisany sam napisze Uśmiech wiem ze to nie jest odpowiedz ktora chciala bys uslyszec ale zastanow sie nad tym Uśmiech jesli by zerwal z ta dziewczyna moze napisz do niego Uśmiech a jesli nie bedziesz wiedzialam co napisac ja chetnie ci pomoge Uśmiech pozdrawiam Kasia Uśmiech

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#4

Myślę, że Kasia ma rację...moim zdaniem to idealne dopasowanie może być tylko w Twoich wyobrażeniach i Twojej głowie...tak naprawdę nie wiesz czego on chce...
Odpowiedz
#5

Panda14 piszesz, ze nie chciałabyś skorzystać z usług profesjonalnej wróżki by wykonać zaklęcie. Czyli podświadomie czujesz, że nie byłoby to właściwe w tej sytuacji. Myślę, że intuicja dobrze Ci podpowiada. Ingerowanie w obecny związek byłego chłopaka mija się z celem, bo nawet jeśli rozstanie się z obecną partnerką, nie wiadomo, czy byłby skłonny odnowić z Tobą znajomość. Próbowanie zaklęć, czarów, rytuałów, na to by się odezwał do Ciebie... są prostsze sposoby, może wystarczy się z nim skontaktować. Kwestią otwartą jest jak on zareaguje na taką propozycję i co mogło by wyniknąć z takiej rozmowy. Piszesz, ze rozstaliście się już jakiś czas temu, Wasze drogi się rozeszły. Pomimo, że winisz siebie za rozstanie i żałujesz, że nie jesteście razem, pamiętaj, że by być z sobą potrzebna jest wola dwóch stron. Kiedyś czegoś zabrakło, cierpliwości, uczucia, stałości i odpowiadacie za to oboje, widocznie tak miało być. To naturalne, ze wspominasz dawną szczęśliwą relację z sentymentem. Pora jednak się "uwolnić'. Decyzję musisz podjąć sama. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#6

Witam!

Mam pytanie. Czy istnieje sposób na rozpoznanie, czy dana osoba jest pod wpływem uroku miłosnego? Czy urok miłosny daje jakieś objawy widoczne dla osób postronnych? Staram się zdiagnozować jedną osobę i mam wrażenie, że została ona zaczarowana dawno temu. I jeśli okazałoby się, że ta osoba jest jednak pod wpływem uroku miłosnego czy istnieje sposób na zdjęcie czaru przez kogoś, kto NIE jest autorem czaru tak, by potencjalnie zaczarowana osoba mogła uwolnić się od uczucia i rozpocząć nowe życie?

P.S. Jeden rytuał na cofnięcie zaklęcia znalazłam pod tym adresem: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=17&t=13459&p=254733&hilit=mi%C5%82osny#p254733">viewtopic.php?f=17&t=13459&p=254733&hilit=mi%C5%82osny#p254733</a><!-- l --> . Autorką jest użytkowniczka forum jagoda20 .
Odpowiedz
#7

Jedynym sprawdzeniem na to czy Dana osoba jest pod dzialaniami zaklecie jest moim zdaniem obserwacja jej zachowania , moze sa inne sposoby ja o nich nie slyszalam , a jak zdjac taki urok , mysle ze rytual z jajkiem bylby dobry nie wiem czy dziala tez na zaklecia milosne ale wiem ze jajko oczyszcza z roznych chorob ,klatw, urokow , ale na takie rytualy musimy miec pozwolenie na przeproawdzenie rytualu od danej osoby , I troche dobrych checi I doswiadczenia , z takimi rzeczami nie ma zartow Uśmiech.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#8

A czy mogłabym spytać, jak taki rytuał z jajkiem dokładnie wygląda? Słyszałam o nim wielokrotnie. Sama też jako niemowlę padłam ofiarą uroku i następnie odczyniania go za pomocą jajka.
Wracając do sprawy chodzi konkretnie o mojego znajomego, który od prawie 10 lat nie może się uwolnić od myśli o jego byłej partnerce. Widzę, jak to uczucie go niszczy, choć już od dawna nie są ze sobą. Chciałabym mu jakoś pomóc, by mógł zacząć nowe życie i być wreszcie szczęśliwym.
Odpowiedz
#9

Rozumiem przed takim rytualem warto wykluczyc podloze psychiczne czyli depresja czesto przy depresji ludzie wracaja do takich radosnych chwil gdzie bylo radosni I szczesliwi nie mowie ze u twojego znajomego tak jest ale warto wziasc wszystkie opcje jesli ma np Jakies stany depresyjne to rytual tu nic nie da, rozumiem ze martwisz sie o znajomego to zrozumiale Uśmiech! Taki rytual jest dosc prostu do tego potrzebne bedzie nam jajko szklanka wody I modlitwa calosc rytualu juz mozna przeczytac w internecie Uśmiech gorzej bedzie z odczytywaniem bo do tego potrzebna jest doswiadczona osoba jak juz jajko wlejecie do wody to wtedy mozna powiedziec czy to byl urok , czy zle mysli ... Dlatego wlasnie proponowalam rytual z jajkiem bo jest znany od wiekow Uśmiech.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#10

Myślę, że w tym przypadku podłoże psychiczne można wykluczyć. Znajomy po rozstaniu z tą kobietą (której ja nawiasem mówiąc osobiście nie znam) wielokrotnie próbował rozpocząć nowy związek, jednak za każdym razem nie potrafił się zaangażować, choć bardzo chciał. Może i faktycznie tak bardzo ją kochał, że do tej pory nie może o niej zapomnieć (a minęło prawie 10 lat!), ale intuicja mi podpowiada, że coś może być na rzeczy. Jeśli chodzi o rytuał to chciałabym zapytać o coś jeszcze. Przypomniało mi się, że znam osobę, która potrafi odprawić taki rytuał z jajkiem. Jednak mieszka ona dość daleko i nie wiem, kiedy będę miała okazję odwiedzić ją ze swoim znajomym. Czy w takim wypadku istnieje możliwość odprawienia rytuału na odległość? Czy można uczynić to tylko i wyłącznie w towarzystwie osoby, z której zdejmujemy urok?
Odpowiedz
#11

Persephone ja bym jajkiem oczyszczała, zdejmowała urok, złe oko. To jakby odczynianie. Podejrzewasz, że ten mężczyzna został "zauroczony " przez byłą partnerkę ? Myślę że problem tkwi w podejściu tego mężczyzny do przeszłości. Nie potrafi zapomnieć... Myślę, że on sam musi zdecydować się co zrobić, czy już pora rozliczyć poprzedni etap życia , uwolnić się i zacząć od nowa... Nikt za niego tego nie zrobi. Kwestią otwartą jest czy on tego chce ? Może znajduje jakieś ukojenie wracając do tego co było i żyjąc w świecie ułudy. Nie sposób poznać myśli drugiego człowieka, to co czuje, jakie ma nadzieje...
Ja znam dwa sposoby oczyszczania jajkiem, oba wymagają obecności osoby która się oczyszcza.
Odpowiedz
#12

Niestety ale rytual z jajkiem wymaga osoby ktora ma z tym problem , wiec na odleglosc to raczej nic nie pomoze Uśmiech.

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#13

Ok, dziękuję bardzo za pomoc. Porozmawiam z nim jeszcze i postaram się dokładniej wybadać sytuację. Jeśli faktycznie będzie konieczne to po prostu pojadę z nim do tej znajomej. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#14

Hej, może pomoże moje doświadczenie z oczyszczeniem.. Kiedyś rozmawiałam z osobą która w przeszłości zajmowała się tarotem. Dała mi dobrą radę, kiedy chciałam się oczyścić i pozbyć tego co blokowało radość i chęć do życia, przez rozstanie z mężczyzną, którego bardzo kochałam, a przez co nie mogłam ułożyć sobie z nikim związku..
Będąc nad morzem, na kartce napisz czego chcesz się pozbyć, co chcesz przepracować i poproś morze aby to zabrało i Cię oczyściło... należy przy tym bardzo wierzyć w to, że oczyszczenie nastąpi a problem zabierze Matka ziemia....
Można również znaleźć odpowiednio duży kamień, przytrzymać w dłoni, przerzucić na niego myśli i szczerze wyrazić intencję, a następnie cisnąć nim w morze...
Jednak wszystko leży w psychice, a nasze odpowiednie myśli przynoszą to, o co prosimy.
Odpowiedz
#15

Witam,
Też zastanawiam się nad tym czy sama nie zostałam ofiarą uroku..? moje myśli dręczą Mnie 24/h ciągle myśle o tym mężczyznie.. on bawi się i odzywa się kiedy chce .. normalnie już dawno bym dała sobie spokój z takim osobnikiem.. i próbowałam wszystkiego.. ale nic nie pomaga.. Sama już mam tego dość..
Odpowiedz
#16

Klaudia, spróbuj odwrócić myśli od niego. Skoncentrować się na czymś innym Uśmiech
Odpowiedz
#17

Kiedyś też byłam bardzo zakochana i myślałam o rzuceniu uroku miłosnego, ale przeczytałam bardzo wiele negatywnych opinii na ten temat. To nie przynosi nic dobrego. Z resztą to tak jakby zmuszać kogoś do uczucia i nie będzie prawdziwe. Poza tym znalezienie kogoś kto byłby w stanie to zrobić jest bardzo trudne.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości