Witamy na Forum Ezoterycznym Dobry Tarot

Witaj! Logowanie Rejestracja

Sport to zdrowie :)
Ja duzo jezdze na rowerze . Jeszcze wiecej biegam. Po niczym innym nie wydzielaja mi sie takie endorfiny jak po paru km w biegu.Uśmiech Polecam rowniez gory. Troche ruchu , jak tez odpoczynek i cisza.
Ja dzisiaj na rowerku i czasami biegam, to trochę pomaga gdy burza w emocjach Oczko
Po ciężkich życiowych momentach nic tak nie oczyszcza myśli jak szybka jazda na rowerze po lesie. Człowiek czuje wolność, swobodę i uspokojenie myśli...
Ja robię treningi interwałowe (HIIT) albo cardio z ulubionymi trenerkami na youtube Uśmiech Niedługo pewnie zacznę też jeździć na rolkach.
Trening siłowy oraz sporty walki, czsem basen , bieganie.
Ja podobnie jak Nimph sadze, ze jazda na rowerze pomaga wyladować emocje i często jeżdżę rowerem nawet wczesna zima, biegać też lubie.
Każdy ma swoje upodobanie, ja na przykład jak jestem bardzo spięty to lubię się wyładować się na sztukach walki, ale oczywiście na zasadzie zdrowego rozsądku krzywdy sobie nie robimy, chociaż z ciekawymi siniakami wraca się do domu Oczko . Najczęściej jednak, gdy człowiek jest trochę zestresowany po pracy i potrzebuje się "naładować" to nie ma nic lepszego niż taniec. Wtedy dopiero wyciszasz się, ciągniesz endorfiny jak odkurzacz i nagle to co szare, mdłe, niedobre i niemiłe staje się tylko wspomnieniem zastępowanym przez fantastyczne doświadczenia i miła zabawę. Najdłużej to tańczyłem 7,5h jednego dnia, także polecam!
Ja z kolei lubię marsz lub szybki spacer. Najlepiej mi się wtedy rozmyśla.
Sport jako taki nie był nigdy moją domeną, pewnie dlatego, że nie lubię rywalizować, ściganie się na wyniki nie pociąga mnie.
Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości