1111 post 11.11
#1

Muszę się z Wami tym podzielić.
Przed chwilą zauważyłam, że napisałam swojego 1111-go posta na forum (w moim gabinecie), właśnie dziś 11-go listopada (11.11).
Czy to ma jakieś znaczenie? A jeżeli tak, to jakie?
Bardzo pięknie proszę o komentarz "fachowców" od numerologii Prosi
Odpowiedz
#2

11 To wielki dar ,osoby z 11 lubia pomagac innym i dzielic sie swoja wiedza sa obdarzeni ogromna intuicja i maja dar przewidywania.
Twoj gabinet bedzie przyciagal ludzi. Oczko
Odpowiedz
#3

ja mam 11 w dacie urodzenia dokladnie dzien i jak narazie wyjatkowosci nie zauwazylamSmutny
Odpowiedz
#4

11Nie maja szczescia w finansach ich zycie tez do latwych nie nalezy ,ale sa to osoby bardzo pomocne drugiemu czlowiekowi .
Odpowiedz
#5

Dzieki Lila, zgadza się, oj zgadza.
A co do gabinetu, to mam nadzieje, że tak będzie.

Ale przyznacie, że dużo dziś tych jedenastek......
Odpowiedz
#6

To u mnie to chyba się nie sprawdza bo w finansach mi lepiej wychodzi niż w pomaganie.z daty ur wychodzi mi 6 wiec może to ma większe znaczenie..czytałam, że 11 to wogole wyjątkowi ludzie,posłany,że powinni robić wielkie rzeczy ale ile w tym prawdy.pewnie malo
Odpowiedz
#7

Żubrówko
W ogóle Ty masz cały czas tylko 22 i 11. Jak by to powiedział w. MACIEJ "Pani wie o co chodzi? "
Odpowiedz
#8

Tiaaaa, pani wie, o co chodzi, tyle, że na razie jakoś tak nie bardzo wie, o co chodzi...Głupek
Odpowiedz
#9

YT i flim coś Ci mówi....
czekam na link.
Odpowiedz
#10

Żubróweczko, zdobyłaś mistrzostwo w tym, co robisz i pniesz się dalej Uśmiech To dobry znak, że tyle jedynek masz na forum. Wiara w siłę daje siłę. Po prostu wierz! Uśmiech
Odpowiedz
#11

w finansach na wielka skale 11 z Dż potrafią działać ,pisze z doświadczenia
  • ale osoby z 11-tego są nad emocjonalne i kierują się w życiu emocjami , ciagle zmagają się z różnymi przeciwnościami
  • 22- ludzie działają na rzecz innych często w samorządach ,na forach ,w polityce itp.;-pracują dla dużych grup
Odpowiedz
#12

Dziękuję wszystkim za komentarze i miłe słowa Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości